17.06.2019

Kart Lukoil nasıl kaydedilir Adım adım talimat 25

Kart "Lukoil" nasıl kaydedilir? Adım adım talimat

Yakıt kartları karlı bir yoldurarabalar için yakıt tasarrufu. Korsanlığa ve istenmeyen kişilere ulaşmalarına karşı yüksek derecede korumaya sahiptirler. Bunları kullanmak için, sahiplerinin PIN kodunu bilmesi gerekir, aksi halde çalışmazlar. Kaybedildiğinde, kart kolayca kurtarılabilir. Sonra onu kullanabilirsiniz. Birçok kişi Lukoil kartını nasıl kayıt ettirmek istiyor? Bu iş basit, temel şey basit bir talimat uygulamaktır.

Kartların özellikleri

Haritalar ülkenin her yerinde çalışır. Birkaç yıl, şirket "Lukoil" yakıt için rahat bir ödeme seçeneği kullanmanıza izin verir. Rusya'da faaliyet gösteren şirketler, herhangi bir sayıda kart alma ve araçlara yakıt ikmali için kullanma hakkına sahiptir. Ticari ve bütçeli işletmeler için uygundurlar.

lukoil haritasını kaydet

Plastik aldıktan sonra, işletmeler varhavale yoluyla transfer imkanı. Daha sonra müşteri, yakıtı indirimli olarak ödemek için kullanabilir. Ve bunu ülkenin herhangi bir yerinde yapabilirsin. "Lukoil" den fazla 3.700 şubesi vardır, bu yüzden "Lukoil" kartı nasıl kaydedileceği konusunda zorluklar, olmamalıdır. Rusya'ya ek olarak, şirket yurtdışında da bulunmaktadır.

Kart türleri

Yakıt kartları sadece işletmeler tarafından değil, aynı zamanda özel girişimcilerin yanı sıra özel kişiler tarafından da kullanılabilir. Bu yüzden şirket bunları 2 tipte üretiyor:

 • tüzel kişiler için;
 • fiziksel için.

Kart "Lukoil" nasıl kaydedilir? Bunu yapmak için, uzman bu prosedürü gerçekleştirecek satış noktası iletişim kurabilirsiniz. İnterneti kullanarak bunu kendiniz yapmak da mümkündür.

Satış noktası

Kart "Lukoil" nasıl kaydedilir? Müşteri şirketi uygun uygulama ile ziyaret etmelidir. Operatör, ürünün alınması için bir başvuru sağlayacaktır. Gerekli bilgileri girmek ve sonra çalışanlara vermek gerekir. Uygulama işlemleri 30 gün içinde gerçekleşir.

internet üzerinden Lukoil haritasını kaydet

İlk noktadan sonra puanların toplanmasıŞirketin benzin istasyonunda yakıt ikmali ve müşteri hakkında kişisel bilgiler girdikten sonra yazılır. Her alım için, daha fazla satın alma için kullanılabilecek bonuslar eklenecektir.

İnternet

İnternet üzerinden bir kart "Lukoil" kaydedebilirsiniz. Şirket web sitesinde yer alan basit bir kayıt talimatı, hizmetin faydalarını değerlendirmenizi sağlayacaktır. Sadece 2 durumda kullanabilirsiniz:

 • eğer bir harita varsa, ancak anketi doldurmak için zaman yoktu;
 • veya anket dolduruldu, ancak aktivasyon mesajı yoktu.

lycard lukoil'in bir haritasını kaydetmek için

"Lukoil" bonus kartı aşağıdaki talimatlara göre kaydedilebilir:

 • Hesabımdaki "Kayıt" bölümünü bulun;
 • Gerekli bilgileri doldurunuz.

Hizmet şartlarını okumanız gerekir.ne onaylamak Doğrulama kodu belirlenen telefona ulaşmalı ve daha sonra açılan pencerede numaralar girilmelidir. SMS ofisinizden bir şifre alacak ve bu nedenle servisin tüm faydaları müşteriye sunulacaktır. Her şey bittiğinde, kart aktif olarak kullanılabilir.

Haritalar "Lycard"

"Lukoil" kaliteli hizmet vermektedir.Rusya ve Beyaz Rusya. Ülkede sadece dolum istasyonları faaliyet göstermemektedir. Bağlı ortaklıklar da müşteri hizmetidir, ancak her zaman plastik geçerli değildir. Bu yüzden şirket, farklı benzin istasyonlarında servis edilebilecek başka haritalar geliştirdi - "Likard".

Bu plastik ile de çok sağlanırfonksiyonlar. Korunması var, böylece müşteriler tahakkuk eden puanlar için sakin olabilirler. "Likard Lukoil" haritasını kullanarak yukarıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

Kartların avantajları

Kart sahibi olursanız, alacaksınızBenzin ve dizel yakıttan tasarruf edin. Sipariş vermek, kayıt yaptırmak yeterli, sonra onu kullanabilirsiniz. Ve çok yakında indirimler mevcut olacak, ki bu miktar harcamadan etkileniyor.

bonus kartı kaydı

Benzin istasyonunda kalan her 50 rubleye veyabir mini markette 1 puan verilir. Kontrollerde belirtilen tutar, bonusların alınmasıyla birlikte yuvarlanır. Skor sert bir para birimidir, bu yüzden 1 ruble.

Yakıt için bir sonraki ödeme unutulmamalıdırkartı sunun ve satın alma tutarı azalır. Markalı mini markanın ürünleri için de indirim yapılmaktadır. Bonus kart birçok sürücü tarafından kullanılır, çünkü harcamalara para kazandırır.Related news

 • Filmler Sözleşme Olmadan Risk: Aktörler ve roller
 • Şehriyeli Tavuk Çorbası Tarifi
 • Fıstıklı Başak Yelek Modeli
 • Midye Poğaça Tarifi Videosu
 • Tunus işi çiçek süslemeli yelek tarifi By hatice

 • Kart Lukoil nasıl kaydedilir Adım adım talimat 77

  Kart Lukoil nasıl kaydedilir Adım adım talimat


  Kart Lukoil nasıl kaydedilir Adım adım talimat 7

  Kart Lukoil nasıl kaydedilir Adım adım talimat 30

  Kart Lukoil nasıl kaydedilir Adım adım talimat 23

  Kart Lukoil nasıl kaydedilir Adım adım talimat 85

  Kart Lukoil nasıl kaydedilir Adım adım talimat 21

  Kart Lukoil nasıl kaydedilir Adım adım talimat 9

  Kart Lukoil nasıl kaydedilir Adım adım talimat 66

  Kart Lukoil nasıl kaydedilir Adım adım talimat 10

  Kart Lukoil nasıl kaydedilir Adım adım talimat 100

  Kart Lukoil nasıl kaydedilir Adım adım talimat 24

  Kart Lukoil nasıl kaydedilir Adım adım talimat 80

  Kart Lukoil nasıl kaydedilir Adım adım talimat 99