Kanarya Çorbası (oyun): yorumlar, aktörler, komplo

Kanarya Çorbası (oyun): yorumlar, aktörler, komplo


Kanarya Çorbası (oyun): yorumlar, aktörler, komplo 15 16.03.2019, 17:39

"Kanarya Çorbası" (oyun): yorumlar, aktörler, komplo.

Komedi oyun "Kanarya çorbası" uzun yıllar boyunca sivil bir evlilik yaşamış ve nihayet ilişkilerini resmi olarak kaydettirmeye karar veren bir çiftin hikayesidir.

Oyun hakkında

Milos Radovich'in oynadığı "Kanarya çorbası" koydutiyatro ve sinema yönetmeni Roman Samghin - Rusya Marka Anatolyevich Zakharov'un dahi tiyatro direktörü öğrencisi. Oyun, birbirini seven ve 13 yıldır evlilik yaşamında olan bir erkeğin ve bir kadının hikayesini anlatıyor. Fakat bir noktada, ilişkilerini kaydettirmeye ve pasaportlarına pul atmaya karar verdiler. Ve yasal evliliğe başlamadan önce çok az zaman kaldığında çift şöyle diyor: Bunların hepsi için gerçekten gerekli mi? Yaşamlarının nasıl değişeceği, evliliğin kaydedilmesinden sonra ne olacağı konusu ile eziyet ediliyorlar. Kahramanlar, yasal ve medeni evliliklerin tüm artılarını ve eksilerini listeliyor; pasaportdaki damganın mutlu bir aile hayatının garantisi olup olmadığını düşünüyorlar. Çift, kayıt işlemini yapmaya karar verecek mi, yoksa her şey ömründe olduğu gibi kalacak mı? Bu prodüksiyonda, tiyatronun mizah ile iç içe geçmiş olması sayesinde, hakkında düşünecek, gülecek ve ağlayacak şeyler var. "Kanarya çorbası" aynı zamanda komik ve üzücü bir hikaye. Bu, aile yaşamını olumlu ve olumsuz taraflarından incelemenize izin verecek. Performans süresi 2 saattir.

kanarya performansı değerlendirmeleri çorbası

Oyun yazarı

"Çorba Kanaryasından" Yugoslavya yazdıoyun yazarı, senarist, yönetmen ve yapımcı - Milos Radović. 1955'de Belgrad'da doğdu. 1982'de Belgrad'daki Academy of Dramatic Arts'da yönetmen eğitimi aldı. Sinemada, tiyatroda ve televizyonda çalıştı. Senaryo yazarlığı yaptı, reklamlar ve şortlar hazırladı, bir çok belgesel film hazırladı ve çok sayıda gösteri gerçekleştirdi. "Çarlık'dan Kanatlı Çorba" oyunu, Rusya'da görülen ilk yazar oldu. Milos Radovic, kısa filmleri için çok sayıda ödül aldı, domuzcuk bankasında Cannes Film Festivali'nin bir ödülü bile var.

aktörler

"Canary'tan Çorba" adlı oyunda Vasilyeva Tatianave I. Sklyar, daha fazla yaşamak için nasıl karar veremeyecekleri en sivil karı koca rolünde seyirci önünde görünür. Ayrıca, aktör-mime oyun oyunda yer alır. Tatyana Vasilieva ve Igor Sklyar, Rusya'daki insanların sanatçıları, popüler aktörleri, filmdeki sayısız eseri için halk tarafından biliniyor. Uzun yıllar boyunca yaratıcı yaşamları için tiyatro ve sinema alanında çok sayıda ödül ve ödül almışlar ve ülkemizin en parlak aktörlerinden biri olarak gösteriliyorlar. Tatiana Vasilyeva, Moskova Sanat Tiyatrosu'ndan mezun oldu. Onun hesabına - sinemada yüzlerce rol daha. Performans "Kanarya çorbası", T. Vasilyeva'nın Rusya'nın çeşitli şehirlerini aktif olarak gezdirdiği çok sayıda girişimden biridir. Igor Sklyar, ilk film rolünü 18 yaşındayken oynadı. Ekrandaki en ünlü eseri "We are from Jazz", "Tabanca Yangın İstiyorum", "Simülatör", "Pazartesi Çocukları" filmlerindeki rollerdir. Bugüne kadar aktör tiyatro yapımlarıyla yoğun bir şekilde geziye çıktı ve konserleri ile de performans gösterdi.

vektör yapboz

Performansla ilgili geribildirim

En popüler girişimlerden biri "Çorba"Kanarya'dan "(performans). Seyircilerin bu üretimle ilgili yaptığı incelemeler bir doğrulama görevi görüyor. Taraftarlara göre, bu çok esprili bir performans ancak kara mizah, düz şakalar ve kabalık içermiyor. Canlı, gerçek, komik, üzücü, dokunaklı ve "Canary çorbası" gününün öfkesi için - bir performans, çoğunluğu beğenilenler üzerine yorumlar. Ebedi düşünmek için iyi bir yer verir. Milos Radovic tarafından yazılan oyunun kendisi algılama için kolay. Seyirciler, performansın iki saatinin birkaç dakika gibi uçtuğunu ve kesinlikle lastik olmadığını belirtti.

Kanarya çorbası

Aktörler hakkında geribildirim

Şüphesiz, sanatçıların yıldız kompozisyonu "Kanarya Çorbası" (performans) sahnesinde sunar. İgor Sklyar ve Tatyana Vasilyeva'nın oyunculuk oyunu hakkında seyircinin incelemeleri şöyle:

 • aktörler muhteşem;
 • müthiş bir ikili yarattılar;
 • Bu parlak bir çift;
 • sanatçılar görüntülerini mükemmel bir şekilde ortaya koyuyor;
 • bu rollere ideal olarak uygundurlar;
 • Böyle yetenekli oyuncular bugün nadirdir.

Kanarya çorbası biletleri

Seyirci aslındaOyuna aşk hakkında, ihanet ve tövbe hakkında söylenmesi, birçok tiyatroda kabul edildiği gibi sahnede, soyunma ve histerik fırlatma olmadan çok basit ve sessizdir. Aktörler öyle görünüyor ki onlara bakmak bir zevktir. "Kanarya çorbası" (performans) daha önce görmüş olan seyirciler, yorumcular, Igor Sklyar ve Tatyana Vasilyeva'yı istismar etti. Ve henüz bu performansı görmemiş olan herkes, sanatçıları üretimlerini kendi şehirlerine getirdiğinde bunu kaçırmamalarını tavsiye ediyorlar.

Nerede bakmalı

Şehre bağlı olarak 600 rubleden 3 bineve salon, "kanarya çorbası" gezisinin maliyeti değişiyor. Üretime yönelik biletler, düet I Sklyar ve T. Vasilieva'nın performanslarının duyurulduğu şehrin bilet satış ofislerinde satın alınır.

Kanarya Çorbası (oyun): yorumlar, aktörler, komplo

Kanarya Çorbası (oyun): yorumlar, aktörler, komplo

Related news

 • Kördüğüm 165. Bölüm Özeti 18 Ocak Veer bebeği kucağına alır
 • BAYATLAMAYAN PASTANE POĞAÇASI Enfes Yemek Tarifleri
 • Köfte Nasıl Saklanır
 • Boluda TIR Tünel Girişine Çarptı: 5 Kişi Yanarak Can Verdi
 • Bezelyeli Pilav Yapılışı
 • Kas Ağrısı Neden Olur Nasıl Geçer

 • Kanarya Çorbası (oyun): yorumlar, aktörler, komplo 67

  Kanarya Çorbası (oyun): yorumlar, aktörler, komplo


  Kanarya Çorbası (oyun): yorumlar, aktörler, komplo 93

  Kanarya Çorbası (oyun): yorumlar, aktörler, komplo 20

  Kanarya Çorbası (oyun): yorumlar, aktörler, komplo 60

  Kanarya Çorbası (oyun): yorumlar, aktörler, komplo 10

  Kanarya Çorbası (oyun): yorumlar, aktörler, komplo 98

  Kanarya Çorbası (oyun): yorumlar, aktörler, komplo 22

  Kanarya Çorbası (oyun): yorumlar, aktörler, komplo 65

  Kanarya Çorbası (oyun): yorumlar, aktörler, komplo 28

  Kanarya Çorbası (oyun): yorumlar, aktörler, komplo 8

  Kanarya Çorbası (oyun): yorumlar, aktörler, komplo 85