Kalugada ilginç eğlenceler 2019

Kalugada ilginç eğlenceler 2019
12.05.2019

Kalugada ilginç eğlenceler 32

Kaluga'da ilginç eğlenceler

Kaluga'da eğlence çok çeşitlidir. Burada kimse sıkılmıyor. Makalede, boş zaman geçirmek için en uygun yerleri tanımlayacağız.

Genel bilgi

Birçok insan şehrin gürültüsünden kopmak için Kaluga'ya gider. Şehir çok güzel. Yani bu iyi zaman geçirebileceğiniz harika bir yer. Özellikle avcılar ve balıkçılar gibi olacak.

Kaluga'nın yakınında kamp yapmak için iyi bir yer var, insan eliyle yaratılan doğa koruma rezervuarı Vyrka. Çevresi çeşitli fauna ve flora tarafından hayrete düşüyor. Buraya yürümek güzel.

Aktif dinlenme

Kaluga'da aktif sevenler için birçok kaynakturizm. Sıcak mevsimde, Central Culture of Leisure ve Leisure ("Kaluga Park") özellikle hareketli bir yer haline gelir. Bisiklete binmek ve paten sürmek isteyenler tarafından tercih edilir. Ayrıca parkta gölgeli sokaklarda yürümek isteyenler gibi. Yaz aylarında çocuklar için birçok ilgi çekici yer bulunmaktadır.

Kaluga'da başka ne var? İçinde bir eğlence parkı var, bir değil. Kaluga Park en eskilerden biridir. Çocuklar için çok fazla eğlence var (salıncaklar, atlı karıncalar, binicilik ve daha fazlası). "AlexPark", çocukların hayallerinin gerçekleştiği bir yerdir. Bir lazer etiketi, bir paten pisti, bir 5D sinema ve bir eğlence merkezi bulunmaktadır.

alışveriş merkezi

Sokakta yağmur yağarsa, fark etmez. Bu günlerde bile ilginç, unutulmaz hale getirilebilir.

Kaluga eğlence parkı

Örneğin, boş zamanlarınızı "Moskovsky" alışveriş ve eğlence kompleksinde geçirin. Bu kurumun eğlence için birçok alanı var. İç kısım oldukça sıradışı.

Kaluga'daki çocuklar için eğlence nedir? Onlar için Kids Ville adında bir kurum uygundur. Orada çocuklar için farklı eğlenceler sunuyorlar. Kapalı ve açık oyun alanları vardır.

kaluga'daki çocuklar için eğlence

Andreevsky ocağında sıcak mevsimde çalışan bir su parkı var.

Gençler için Kaluga'da eğlence

Burada genç insanlar da sıkılmayacak, çünkü orada birkaç gece kulübü var.

Bunların en popüler olanları:

 1. Karaoke Club Nautilus. Kulüp sessiz. Konuklar burada her zaman bekler. Kurumda çok lezzetli kokteyller ve bira içeren bir bar da bulunmaktadır.
 2. Gece kulübü Sinatra. Büyük arkadaş şirketlerini kabul eder. Ziyaretçiler iyi bir içecek ve atıştırmalıkların tadını çıkaracaklar.
 3. Trinity Club. Burada sanatçı ve şarkıcıların performansıyla farklı partilerden hoşlananları seveceksiniz. Haftada bir kez seyshen var.gençler için kaluga eğlence
 4. V-Max. Kesinlikle, en iyi ve en ünlü Kaluga kulübü. Diğerlerine kıyasla, daha pahalıya mal olur, ama her zaman en iyi canlı müzik, şehrin popüler şarkıcıları ve grubun şarkı söylemesi gelir. Bir bar ve bir kafe var.

Alışveriş Mekanları

Alışveriş için Kaluga'ya gidenler, buna değer."Avrupa" alışveriş merkezini ziyaret edin. Modern bir binada yer almaktadır. Yetişkinler ve çocuklar için birçok farklı butiğe sahiptir. Ayrıca burada Kaluga'nın en iyi pizzasını yapan bir pizzacı var.

Merkezi "Avrupa" Kirov Caddesi'nde yer almaktadır. Ayrıca yanında her zevke göre birçok dükkan var.

Kaluga sınırlarındaki Akşam Yemeği Restoranları

Kaluga büyük bir sanayi merkezi olduğundan, lezzetli yemekler ile birçok işyeri var, mutfağı her yerde farklı. Kaluga'da bu tür eğlence gurme hitap edecek.

Restoranların çoğu şehrin merkezi sokaklarında yer almaktadır. Kaluga'da McDonald's ve KFC haricinde fast food malzemeleri yoktur. Burada da şekerlemeler yok.

Akşamları güzel bir ızgara kafede geçirmeyi dilemekWings bar mevcuttur. "Avrupa" alışveriş merkezinde yer almaktadır. Restoranın tasarımı çok ilginç. Yemek lezzetli, personel kibar. Uzun yıllar boyunca bu restoran en iyisi olmaya devam ediyor.

Tiyatro Meydanı'nda güzel bir kafe var."Prag" adı altında. İçinde düz kareye giden açık bir veranda var. Bu sayede kafeterya misafirleri yemek yerken çevredeki güzelliği gözlemleyebilirler. Menü, küçük bir fiyat için çok farklı yemekler sunuyor.

Ayrıca, tarif edilen kafede en lezzetli biranın bulunduğu küçük bir bira fabrikası da var.

Şehrin merkezi sokaklarında, kafelerin yanı sıra birçok ticaret çadırları var, yerel chebureks (son derece iştah açıcı) ve soğuk içecekler satın alabilirler.

Tüm yerliler ve ziyaretçiler tarafından seviliyor,Restoran "Sushi-time" kabul edilir. Japon yemekleri servis etmektedir. Yer oldukça canlı. Bu nedenle, daha rahat bir atmosfer tercih ederseniz, uygun olmayacaksınız.

Şiş kebap hayranları için "Merz" denilen mükemmel bir shashlik var.

En popüler pub Pub 102'dir. Sadece bira değil, aynı zamanda bu güzel içeceğe atıştırmak için çok çeşitli lezzetler de var.

Hafta sonları nereye gitmeli?

Haftasonu için Kaluga'da eğlence nedir? Çocuğu düşünerek tüm aile ile gidebileceğiniz birçok yer var.

Bir aile eğlencesi için harika bir yeralışveriş ve eğlence merkezleri olarak kabul edilir. Kaluga'da, onlar yeterli. Örneğin, "Tuzak" adı verilen bir merkez harika bir seçim olacaktır. İçinde çocuklar için farklı labirentler, topları havuzlu odalar, neşe, neşe vardır.

Yemek yiyebileceğiniz yerler ve küçük ama sevimli bir 3D sinema olduğu için ebeveynler de sıkılmıyor.

Çocuklarla ziyaret ettiğinizde, çocukların 3D gözlüklerden ve yüksek seslerden korkmadıklarından çok dikkatli olun.

Kaluga'da eğlence

Kaluga'da başka ne var? Örneğin kukla ve müzikal tiyatrolar, Askeri Teçhizat Müzesi. Ayrıca çocuklarla birlikte hayvanat bahçesine ve planetaryuma gidebilirsiniz. Sıcak mevsimde bisiklet turuna çıkabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi, bu şehirde birçok şey var. Herkes kendileri için bir şey seçecektir.

Kaluga mimarisi

Geçmişi, geçmişi sevenlere Kaluga'daki eğlence nedir? Şehirde birçok eski katedral var.

En ünlülerden biri hendekte olan Kutsal Bakire'nin Şefaat Kilisesi'dir. 1687 yılında inşa edilmiştir.

hafta sonu için kaluga'da eğlence

18. yüzyılın başlarında aşağıdaki binalar inşa edildi:

 • Kutsal Bakire İşareti Kilisesi;
 • Kurtarıcı-Başkalaşım Kilisesi.

Bu tapınaklar günümüze kadar mükemmel korunmuştur.

Eski Kaluga bölgesini gezerken, aralarında antik çağın çok güzel mimari yapılarını gözlemleyebilirsiniz: bunlar arasında, Zolotarev-Kologrivov'un evi olan Makarov'un evi olan Obolensky'nin evi.

Böylece Kaluga'ya gidebilirsin. Makaleyi okuduktan sonra, orayı kaçırmanız gerekmeyeceğini öğrendiniz.

Kalugada ilginç eğlenceler 2019

Kalugada ilginç eğlenceler 2019

Related news

 • Saçlarınız Sizin İçin Önemli İse Bunlara Dikkat Edin
 • Hamile Kadınlar Neden Bu Besinleri Aşerir
 • Bulgurlu Kabak Çiçeği Dolması Tarifi
 • Çocuklar için Normobakt. Normobakt - fiyat, talimat
 • Lesitin ilacı. Talimatlar. tanım

 • Kalugada ilginç eğlenceler 97

  Kalugada ilginç eğlenceler


  Kalugada ilginç eğlenceler 80

  Kalugada ilginç eğlenceler 98

  Kalugada ilginç eğlenceler 52

  Kalugada ilginç eğlenceler 11

  Kalugada ilginç eğlenceler 64

  Kalugada ilginç eğlenceler 30

  Kalugada ilginç eğlenceler 25

  Kalugada ilginç eğlenceler 94

  Kalugada ilginç eğlenceler 29

  Kalugada ilginç eğlenceler 53

  Kalugada ilginç eğlenceler 80

  Kalugada ilginç eğlenceler 2