Kaluga Hamamları: adres, fotoğraflar, yorumlar 2019

Kaluga Hamamları: adres, fotoğraflar, yorumlar 2019
21.08.2019

Kaluga Hamamları: adres, fotoğraflar, yorumlar 13

Kaluga Hamamları: adres, fotoğraflar, yorumlar

Zaman zaman insan vücudu başarısız olur,ve tamamen iyileşmek için, sadece dinlenmek ve rahatlamak gerekiyor. Ve böyle bir rahatlamayı başarmanın en iyi yolu, bir sauna ya da sauna ziyaret etmektir. Bu prosedürler sırasında buharın yararları uzun süredir kanıtlanmıştır.

Atalarımız da hamamın en iyisi olduğuna inandılar.tüm hastalıklardan şifacı. Buharın ruhu ve bedeni temizlediğine inanıyorlardı ve süpürge kötü ruhları insandan atıyordu. Her ne ise, buhar odasına doğru ziyaretle, kullanışlılığı paha biçilemez.

Ve Rus hamamı hakkında uzun zamandır efsanevi! Birlik zamanında bile, yabancılar Rusya'ya bir buhar banyosu için geldiler.

Artık hamamlar daha rahat hale geldi, daha fazla hizmet ve prosedür sunuyorlar. Ama aynı zamanda ana işlevi hala korudular - bedeni temizlemek ve bedeni iyileştirmek için.

En ünlü Rus hamamları Kaluga. Rusya Federasyonu'nun orta kesimindeki bu güzel şehirde her zevke uygun hamam ve sauna bulabilirsiniz. Bugün en popüler ve ilginç hakkında konuşmak istiyorum.

Kaluga şehrinde Rus hamamı özellikleri

Geleneksel olarak Rus banyosunda ıslak kullanılırçiftleri. Termostattaki havanın nemi neredeyse% 100'e yaklaşır ve sıcaklık neredeyse 80 dereceye çıkar. Kurumun bir diğer özelliği de bir süpürge ile atıyor.

kaluga telefon ve fotoğraf banyolarıBu prosedür iltihaplı bir vücut için çok yararlıdır. Süpürge üzerinde bulunan bir pat, kan akışını iyileştirir ve yapraklarda bulunan yağlar cildi mükemmel şekilde besler ve metabolik süreçleri normalleştirir.

Bilinen Kaluga banyoları ve sunduklarıMüşteriler Rus geleneklerinden biraz uzaklaşıp, hamamdaki doğu sıcaklığının tadını çıkarırlar. Her zamanki banyo koruma rejiminden farklıdır (33 dereceden fazla değildir). Bu, yüksek nem ve sıcaklığa kontrendike olan insanları terletmenizi sağlar. Yani, bu uykusuzluk, osteokondroz ve solunum hastalıkları için harika bir ilaçtır.

"Aquarius" şirketi tarafından Kaluga'nın hamamları ve hamamları

Eşleştirilmiş "Kova" en yaygın olarak dağıtılırşehir. Burada sadece milli gelenekleri değil, aynı zamanda hamamlara özel bir lezzet veren farklı halk kültürlerinin unsurlarını da bulabilirsiniz. Ve en hoş olan oldukça uygun bir fiyattır. Rezervasyon için telefon - +7 (4842) 79-16-15.

Hamamın sloganı "zevk ve sağlık" dır. Bu, müşterilerin "Kova" kurumunu ziyaret ettiklerinde aldıkları şeydir. Konuklara üç farklı banyo türü sunulmaktadır: Rus geleneksel, doğu (Türk) ve Roma. Her zaman çok temiz ve rahat. Ziyaretin etkisi çarpıcı:

• Islak buhar ve aromatik yağların vücut üzerinde faydalı ve iyileştirici etkisi;

• Banyo saflık, sakinlik ve problemlerden kaçınma duygusu geldikten sonra;

• Bir ağırlık ve kaygı hissi kaybolur.

"Kova" hamamlarını ziyaret eden konuklar, bu "büyülü" yer hakkında her zaman iyi cevap verirler ve çoğu zaman kurumun kalıcı müşterileri olurlar.

«Kaluga Plaza»

Kaluga kompleksi "Plaza" hamamları sadece bir "saflığın evi" değil, gerçek bir cennettir!

Kompleks ziyaretçilere üç tür hamam sunmaktadır: Rus, Japon ve hamam. Bu banyoda sadece buğulamak değil, aynı zamanda bir şirket veya bir toplantı düzenleyebilir, bir doğum günü kutlayabilirsiniz. Hamamda, 20 kişi kapasiteli dört şık oda bulunmaktadır: Boyar buhar odası, Japon hamamı, Roma hamamları ve İran hamamı. Her biri kendi yolunda güzel.

kaluga hamamlarıŞık iç kayıtsız bırakmayacak yabir uzman. Her hamamda ılık su, temiz havuzlu bir şofben vardır. Sıcaklık müşterinin isteği üzerine belirlenir. Kurumda mükemmel bir hizmet var. Her bir konu için ayrı ayrı banyo malzemeleri sağlanmaktadır: havlu havlu ve sauna için bir etek. Terlik 100 rubleye mal oluyor. Minimum kullanım süresi 2 saattir. Hamamlarda ve birçok ek hizmet var. Örneğin, bir restoran, banyo odasında yiyecek ve içecek siparişi, süpürge ve diğerleri satıyor. Kurumun telefonu +7 484 221-21-80'dir.

kaluga fotoğrafları hamamları"Kaluga Plaza" hamamları çok pahalı olduğundan (1500ruble / saat), o zaman sadece zengin insanlar onları ziyaret etmeyi göze alabilir. Ancak bu komplekse sahip oldukları için şanslı olanlar bundan memnun ve tekrar tekrar geri geliyorlar.

kaluga şehrinin hamamlarıBu Kaluga hamamlarını ziyaret etmeye karar verirseniz, makalede sunulan fotoğraflar son seçimi yapmanıza yardımcı olacaktır.

Hamam kompleksi "Lukomorye"

Ayrıca mükemmel servis ve iyi bir iç mekan ile oldukça pahalı kurum. "Lukomorye" de iki tür hamam vardır: Rus ve Fin, ayrıca VIP saunalı bir salon.

Başka bir kompleks, havuzda, karaoke, rekreasyon odaları, bilardo ve nargile ile bir barda hidro masaj hizmetleri sunmaktadır.

"Lukomorye" de en çok dinlenmeyi severçocuklu aileler. Ebeveynlere göre, çocukları sıcak havuzu gerçekten seviyorlar. Yetişkinler barda bir Rus banyosunu ve eğlenceyi tercih etmektedir. Bilgi için telefon - +7 910 910-74-40.

Sauna "Brigantine"

Sauna oldukça küçüktür. Sadece bir adet Rus hamamı ve bir yüzme havuzu içermektedir.

kaluga hamamları yorumlarAncak, ek hizmetlerin olması nedeniyledinlenme odası, bilardo, ısıtmalı havuz ve karaoke bar tür, maliyeti yüksektir. Ancak buna rağmen, ziyaretçiler bu rahat yeri seviyor ve mutlu bir şekilde tatilleri burada, hafta sonları ve hatta doğum günlerini geçiriyorlar. Telefon - +7 920 871-24-89.

Banyo "Yeşil Merchant"

Sadece çok uygun bir fiyattan bahsetmek istiyorumbanyo kompleksi. Bir saat için ödeme sadece 300 ruble olacak. "Yeşil Merchant" kurumu, Rus ve Fin hamamlarına sahip iki odadan oluşmaktadır. Kapasite - 10 kişiye kadar. Salonlarda soğuk ve ılık su bulunan büyük yüzme havuzları bulunmaktadır. Bazı odalarda masa tenisi ve futbol bulunmaktadır. Ayrıca nargile ve salon içeren bir bar da bulunmaktadır. Ve bütün bunlar oldukça makul bir maliyetle. Bu, misafirlere göre, en çok insanları çekiyor. Harika iç mekan, iyi servis ve düşük fiyat, Rus hamamı sevgilisi için mükemmel şartlar. Telefon - +7 484 257-72-25.

şehir

Tabii ki sıradan insanlar için hamamlar da var.Kaluga. Orta gelirli insanlar için kentsel kompleksler de çok popüler. Bunlar, geleneksel bir hizmet listesi sağlayan ulusal Rus hamamlarıdır: buhar odası, yüzme havuzu, sauna süpürgesi ve bar. Ek hizmetler - dinlenme ve masaj için odalar. Bu tür işletmeler "Monaco", "Bath House", "Goldfish" gibi buhar odaları içerir. Çoğu bir ismi bile yok. Bunları ziyaret ortalama maliyeti saatte 500 ruble kadardır.

Banyoları ziyaret edecek kadar şanslı müşterilerKaluga, onlar hakkında değerlendirme çok olumlu ve hatta hayranlıktan ayrılıyor. Şehrin saunasında sadece kendinizi yıkamazsınız. Burada vücudun temizliği için bütün bir ritüel harcayabilirsiniz.

Kaluga Hamamları: adres, fotoğraflar, yorumlar 2019

Kaluga Hamamları: adres, fotoğraflar, yorumlar 2019

Related news

 • Damla sakızlı kek tarifi
 • Beyaz tarhana çorbası nasıl yapılır
 • Tavada Pratik Patates Nasıl Yapılır - videolu tarifler – Yemek Tarifleri
 • Rusyanın en zengin insanları - onlar kimdi
 • Dikdörtgen Şal Yapılışı Detaylı Anlatımlı

 • Kaluga Hamamları: adres, fotoğraflar, yorumlar 69

  Kaluga Hamamları: adres, fotoğraflar, yorumlar


  Kaluga Hamamları: adres, fotoğraflar, yorumlar 76

  Kaluga Hamamları: adres, fotoğraflar, yorumlar 17

  Kaluga Hamamları: adres, fotoğraflar, yorumlar 50

  Kaluga Hamamları: adres, fotoğraflar, yorumlar 79

  Kaluga Hamamları: adres, fotoğraflar, yorumlar 16

  Kaluga Hamamları: adres, fotoğraflar, yorumlar 26

  Kaluga Hamamları: adres, fotoğraflar, yorumlar 6

  Kaluga Hamamları: adres, fotoğraflar, yorumlar 39

  Kaluga Hamamları: adres, fotoğraflar, yorumlar 39

  Kaluga Hamamları: adres, fotoğraflar, yorumlar 42

  Kaluga Hamamları: adres, fotoğraflar, yorumlar 76

  Kaluga Hamamları: adres, fotoğraflar, yorumlar 19

  Kaluga Hamamları: adres, fotoğraflar, yorumlar 94

  Kaluga Hamamları: adres, fotoğraflar, yorumlar 63

  Kaluga Hamamları: adres, fotoğraflar, yorumlar 21