Kafkas aşk 2019

Kafkas aşk 2019 Kafkas aşk

Kafkas aşk

Aşk, muhtemelen, her yerde aynı, bu yüzdenTemayı formüle etme: Kafkas sevgisi, yazar bu orijinal kültürün temsilcilerinin duygularını ifade ettiklerini ve ilişkilerini geliştirdiklerini aklından çıkarmadılar. Rusya'nın bu harika köşesinin kasaba ve köylerde, köy ve kasabalarda - Yani, aşağıdaki metinde biz onların Kafkas kadınlar ve erkekler arasındaki ilişkinin özelliklerini düşünün ifadeyi, bir doğal yaşam pardon. Ben açıkçası bu toprakları seviyorum ve sakinlerini doldurmak çünkü kimse rahatsız değil çalışacağım, ama doğruyu söylemek gerekirse. Yani, Karaçay ve Balkarlar, birçok Dağıstanlı halklar, Çeçenler ve Kabardey, Adıge ve Çerkezler - hepsi senin hakkında.

Eskiden Kafkasya'da bir kız çocuğu olmayan bir adamTek başına bir randevu alma hakkı vardı. Toplantı bir arkadaşı ya da sevgilisi tarafından yapıldı, gençler ise bir metrelik mesafeden birbirlerine yaklaşmadılar. Artık çok şey değişti, gençler iletişim kurma fırsatı buldu (cep telefonları, sosyal ağlar, İnternet habercileri) ve öpüşme ve kucaklamayı karşılamak da söz konusu olamaz. İyi bir kız bunun kendisine izin vermiyor.

Kafkas aşk - nasıl tanıştıklarını öğrenmek

Kafkasyalı öyle tanıdı kitanışın. Yani, kaldırımdaki kıza gitmeden kayıpsız duruyor ya da araba sürmeye çalışıyor, açık pencere ısrarlı bir şekilde ad ve telefon numarası için yalvarıyor. Telefonu alıp "çevir sesi atma" yı numaranıza, çok sayıda seçeneğe de basabilirsiniz. Bu kararlı eylemin nedeni, sevdiği adam olsa bile her durumda kızın reddedeceği gerçeğidir. Neden? Çünkü boynuz, bir adamın yanındaki sokaklarda erişilemez ve fark edilmemelidir.

Lezginka halk topluluğunun bir kanıtıdırKuzey Kafkasya ve tanışmak için iyi bir yol. Düğün veya büyük şehir etkinliklerinde nadir bulunan bir kız dans eden bir adamı reddedecek. Bu tür danslardan bir çift siz bakırsanız, iletişim ayarlanır. Dahası, dans eden bir erkeğin bir kıza karşı tavrını gösterebileceği birçok hareket vardır.

Gelinler ve tımarhanelerden daha yaşlı olanlar ebeveynleri ve akrabaları için ısrarla arama yapmaya başlarlar. Bu nedenle, yalnızca bir çerezlik veya bir kafede dostça bir randevuda buluşabilirler.

Çiçek Şekeri Dönemi

Bu sadece bir isim, Kafkas aşkını bilmiyorBöyle bir dönemin varlığı hakkında. Maksimum o büyük bir yumuşak oyuncak ya da bir çikolata bar verecektir. Aynı aşkın nazik beyanları hakkında, şiir okunduğunda söylenebilir. Kafkas aşk itirafları, "gerçekten, gerçekten benim gibi" ve "evlenelim" olmaktan, görüş çok acı çekiyor, mutsuz oluyor.

Kafkas kızının ana sırrı kasaba halkıdır: ev adresi. Onun ateşli talibi dışarı bulma "Öncelikli" veya en azından "kuruş" nde izlerler ve "yeniden hüküm-ka çöp" ısrarı ile arayacak "konuşalım, pencerenin yanında duruyor."

Kafkasın, zaman zaman kaba olmadığı gerçeğine rağmen, bir kızın yardıma ihtiyacı olduğu bir durumda, her zaman oradadır, korumaya ve desteğe hazırdır.

Kafkas Aşk: Düğün

Kafkasya yasalarının altında sevmek mantıklı olarakdüğüne getir. Törenin kendisi farklı insanlar için farklıdır, fakat her yerde kocanın sorgulamayan otoritesi inkar edilemezdir. Bu nedenle, eşinizle birlikte kamuoyunda, ebeveynlerle ve arkadaşlarla birlikte olmak kabul edilemez. Bu durum her iki karı da bozar.

Bütün sorunlar çözülebilir ve anlaşmazlıklar üstesinden gelir,çift ​​yalnız olduğunda. Bazı yeminlere rağmen, "yemin edeceğimiz ve geceleri uzlaşacağımız gündelik ifade", gerçek doğrudur.

Böylece ateşli ve tutkulu Kafkasçocuklar, nazik ve mütevazı Kafkas kızlar, harika evli çiftler oluştururlar. Tabii ki, Kafkaslı görgü kurallarının ana şerhi ve onur kodu unutulmuyorsa.

Kafkas aşk 2019

Kafkas aşk 2019

Related news

 • Papiller tiroid kanseri ve diğer tipler
 • Dut pekmezi nasıl yapılır
 • Domatesli Makarna ( Fırında)
 • Buchede şapka takmak ifadesi ne demektir
 • Gençler için bir meslek nasıl seçilir

 • Kafkas aşk

  Kafkas aşk


  Kafkas aşk

  Kafkas aşk

  Kafkas aşk

  Kafkas aşk

  Kafkas aşk

  Kafkas aşk

  Kafkas aşk

  Kafkas aşk

  Kafkas aşk

  Kafkas aşk

  Kafkas aşk

  Kafkas aşk

  Kafkas aşk

  Kafkas aşk

  Kafkas aşk

  Kafkas aşk

  Kafkas aşk

  Kafkas aşk