Kadınların erojen bölgeleri: sevdiklerinize sevginin nasıl teslim edileceği 2019

Kadınların erojen bölgeleri: sevdiklerinize sevginin nasıl teslim edileceği 2019

Kadınların erojen bölgeleri: sevdiklerinize sevginin nasıl teslim edileceği 48 03.03.2019, 11:29

Kadınların erojen bölgeleri: sevdiklerinize sevginin nasıl teslim edileceği

Muhtemelen her birimiz bunu duyduilişkiler ve genel olarak aile hayatında en önemli faktörler karşılıklı anlayış, saygı ve birbirlerine olan ilgi vardır. Tabii ki, yukarıdakilerin hepsine sahip olmadan, güçlü bir aile sadece imkansızdır. Ama bazen ilk bakışta, her şeyin pürüzsüz olduğu, kavga ve barışçıl olmaksızın tam teşekküllü bir çiftin birdenbire parçalandığı görülür. Bütün bu faktörlerin bolluk içinde bulunduğu bir ilişki için boşluğun nedeni olarak ne işe yarayabilir? Samimiyetle ilgili.

Birisi konuyu onların ile yükseltmek için utanıyorsevdi, birisi normal olduğunu düşünüyor. Bazıları, cinsel zevk elde etmede büyük rolün erojen bölgeler tarafından oynadığını bile bilmiyorlar. Bu arada, erkeklerde böyle şeyleri anlamayan kadınlar çok daha azdır. Ama karşı cins daha da kötüdür. Bilim adamlarının araştırmaları, en deneyimli partnerin bile bazen kadının bedeni üzerindeki bu "sevgi noktaları" na yeterince dikkat etmediğini göstermiştir.

Yani kadın erojen noktaları. Birçoğu var mı? Oh, evet, kesinlikle beş ya da altı değil. Yüzlerce olmasa, düzinelerce. Ve her set için bireysel olabilir. Yani şimdi bir kadında en yaygın erojen bölgeleri listeliyoruz, bunlar genellikle en yaygın olanıdır. En baştan başlayıp, vücudun her tarafına yavaş yavaş inmeye başlayalım.

 1. Dudaklar. Bir kızın neden tutkulu bir öpücüğün neredeyse anında heyecanlanabileceğini düşünüyorsun? Evet, çünkü tam olarak dudaklarda okşamak için çok hassas bir nokta. Adil seksin neredeyse her temsilcisi gözlenir.
 2. Kulak memesi ve arkasındaki boşluk. Gerçekten de, kadınların erojen bölgeleri öngörülemez. Bazıları, kulaklarının arkasından öpten öptüklerinde, dudaklarını sabırsızca yalamaktan daha çok zevk alırlar.
 3. Boyun. Belki bu bölge hakkında diğerlerinden daha iyisiniz. Sonuçta, nadiren bir kadın titreyen bir dokunuştan ihale boynuna erimez. Ancak dikkatli olun, garip bir hareket ve heyecan tahrişe dönüşebilir. Bu sık sık olur, eğer okşama sonucunda gıdıklama etkisi olur. Ve bu çok az insanın hoşuna gidecek.
 4. Göğüste kadınların erojen bölgeleri, elbette,Nipeller ve etrafındaki bir halo. Ancak, köprücük kemiğine dokunmak bile partnerinize rahatlama ve eğlenme zamanı geldiğini gösteren bir işaret olabilir.
 5. Spina. Parmak uçlarınızı omurga boyunca geçirin ve eşinizin yanından dingin bir görünüm alacaksınız. Şaşırtıcı bir şekilde, bu alanlarda, cilt herhangi bir fiziksel etkilere karşı çok hassastır. Bu yüzden masaj, özellikle adil cinsiyetin büyük kısmını etkiler.
 6. Kalçalar. Göğsünden farklı olarak, kadının poposu sert "sarılmalar" için iyi gözüküyor. Ve eğer meme uçları hafif bir solukluktan veya tükenmez kalemden kurtulursa, o zaman erkeklerin elleri kendilerini serbestçe istifleme hakkına sahiptir. Bu sadece eşi heyecanlandıracaktır.
 7. Pubis, perine ve labia. Burada her şey son derece hassas sinir uçları ile nüfuz eder, bu yüzden uyarım özellikle akut bir heyecan ortaya çıktığında. Ancak sert ve sert hareketlerden kaçının. Bu bölgedeki dokuların son derece hassas olduğunu unutmayın.
 8. Kadınların erojen bölgelerinin uzun sürmediğine dikkat çekildi.klitoriste son. Anüsün kolay uyarılması, ortağa bir zevk getirebilir. Bu özellikle orgazm yaklaşırken etkilidir.
 9. Kalçanın iç kısmı genellikle uygun dikkat edilmeden bırakılır. Ve bu önemli bir hatadır. Ne de olsa, vücudun bu kısımlarındaki öperler, bir partneri tutkulu bir heyecana sürükleyebilir.
 10. Bacaklar ve ayaklar. Ayrıca kadın bedenin heyecan verici okşalarına çok duyarlı. Kızınıza bir ayak masajı yapın ve bunun onu romantik bir uyum için ayarlayacağından emin olun. Özel bir etki dilin dokunuşudur. Bu nedenle, efekti geliştirmek istiyorsanız, kadın ayağı yavaşça yalamak.

Bu listede asla durma. Onunla yatmaya gittiğin zaman, kadınını senin için okunmamış bir kitap olarak açıkla. Ve onun için en muhteşem sevgilisi olacaksın.

Kadınların erojen bölgeleri: sevdiklerinize sevginin nasıl teslim edileceği 2019

Kadınların erojen bölgeleri: sevdiklerinize sevginin nasıl teslim edileceği 2019

Related news

 • Bulaşık Makinesinde Turşu Yapımı
 • Zodyak nasıl içilir Özellikleri buluyoruz
 • Weight Watchers Diyeti ile Zayıflama
 • KAMAZ dan yeni. Traktör model 5490 - genel bakış ve özellikler
 • Kırklareli Haberleri: Kırklareli’nde 8 bin 232 denetim gerçekleştirildi
 • Revlon Colorstay fondöten incelemesi

 • Kadınların erojen bölgeleri: sevdiklerinize sevginin nasıl teslim edileceği 8

  Kadınların erojen bölgeleri: sevdiklerinize sevginin nasıl teslim edileceği


  Kadınların erojen bölgeleri: sevdiklerinize sevginin nasıl teslim edileceği 88

  Kadınların erojen bölgeleri: sevdiklerinize sevginin nasıl teslim edileceği 87

  Kadınların erojen bölgeleri: sevdiklerinize sevginin nasıl teslim edileceği 95

  Kadınların erojen bölgeleri: sevdiklerinize sevginin nasıl teslim edileceği 44

  Kadınların erojen bölgeleri: sevdiklerinize sevginin nasıl teslim edileceği 60

  Kadınların erojen bölgeleri: sevdiklerinize sevginin nasıl teslim edileceği 81

  Kadınların erojen bölgeleri: sevdiklerinize sevginin nasıl teslim edileceği 30

  Kadınların erojen bölgeleri: sevdiklerinize sevginin nasıl teslim edileceği 47

  Kadınların erojen bölgeleri: sevdiklerinize sevginin nasıl teslim edileceği 37

  Kadınların erojen bölgeleri: sevdiklerinize sevginin nasıl teslim edileceği 7

  Kadınların erojen bölgeleri: sevdiklerinize sevginin nasıl teslim edileceği 96