Kadının Komik, duygusal, hayat, felsefe, kullanışlı selam 30 yıldönümü 2019

Kadının Komik, duygusal, hayat, felsefe, kullanışlı selam 30 yıldönümü 2019
20.09.2019

Kadının Komik, duygusal, hayat, felsefe, kullanışlı selam 30 yıldönümü 56

Kadının Komik, duygusal, hayat, felsefe, kullanışlı selam 30 yıldönümü

Özel bir yıldönümü için özel tebrikler

Bir kadının 30. yıldönümü için tebrikler farklıdır,Bu 30 özel bir tarih: ilk toplama ve yeni bir başlangıç. İlk yıldönümünü kutlarım! Neden önce? Çünkü 17, 18, 20 ve hatta 25 yıl henüz bir kadın değil. 17-18 yaşlarında, bir kız, bir dişi gibi tatlı, genç ve savunmasız, kadınsı özelliklere sahip yetişkin bir genç. İlk hayal kırıklıklarının ilk bela ve hatalarının güzel bir dönemi olan 17-18 yıl. 20-25 yıl - bir kız, titreyen bir yaratık, zaten nasıl yapıldığını bilmeden, ama hala nasıl yapılacağını anlıyor. Bir kadın sadece 30'da başlıyor! Gerçek, kendine güvenen, bir panter kadar zarif, bin gül kadar güzel ve bahar gibi büyüleyici!

30 yıl en güzel çağ! Bu, her şeyin mümkün olduğu bir yaşam dönemi! Çok erken değil. Yaratma ve yaratma zamanı. Bir iş, bir takım, bir aile, yeni hobiler, yeni planlar yaratın! Çok geç değil: sevmenin, sevmenin, doğurmanın, yükseltmenin ve gerçekten mutlu olmanın zamanı!

İyi bir mizah anlayışı olmadan, çok zor, bu yüzden bir kadının 30. yıldönümü kutlamaları eğlenceli olmalı. Örneğin:

"Herkesin bir yerlerde gezdiği modern bir çılgın dünyada yaşıyorsun, ve onlarla birliktesin, ama ben modern bir kadın olmanı istemiyorum çünkü modern bir kadın:

 • bir kız gibi görünmek
 • erkek gibi giyinmek
 • erkek gibi düşünmek
 • ve bir at gibi pulluk!

Modern bir kadın olmayın, gerçek olkadın kraliçe! Sizi mutlu edecek tek kişi için ilham verici bir rüya ve ilham kaynağı, ilham kaynağı ve metresi bundan çok mutlu olacak! ”

Kadının 30. yıldönümü için tebrikler - gerçek kadın mutluluğunun bu dilekleri

"Kendi hayatını yönetmeni dilerim. Ne de olsa kimse kendini kötülük istemez. Ama ben bağımsız olmak istemiyorum. Bağımsız bir kadın, karşılayabileceği şeyi satın almak zorunda. Sevilmek, gerekli, hayranlık duymak ve arzulanmak istiyorum, çünkü istediği her şeyi alan bu kadın, tüm hayalleri gerçekleşiyor, çünkü onun için imkansız değil, çünkü o kaderin kraliçesi. ”

"Mezunların her toplantısında bunu diliyorum,sınıf arkadaşlarına, aklına takılan, sınıf arkadaşlarının dediği gibi: hiç değişmedin, her şey 13, 20, 30 yıl önce aynı. Aynı güzel, neşeli, zeki, şanslı, mutlu ... "

"Dünya büyülü, canlı ve büyüleyici olsun! Her yeni gün, neşe elmaslarıyla parlasın! Nerede olursanız olun, harika hisler, coşkulu izlenimlerle dolu bir dünyada yaşayın, güneşin parlamasını sağlayın. Hayatının güzel bir peri ol! Dokunduğun her şey, daha iyi olsun, daha güzel olsun, kinder, senin gibi ol. Sihirli kalbinizin dünyayı dolaşmasına izin verin. Sonuçta, bunu hak ediyorsun. "

"Asla istemediğim kadının 30. yıldönümü için8 Mart gününü kutlamak, çünkü bu günde kadınlar, nihayetinde yılda bir kez dikkatten yoksun kalmaktalar. Her gün dikkat denizinden memnun olursun, tüm hayatınızı yüzdüğünüz cömert ve zengin, sıcak ve sevgi dolu sevgi okyanusuna izin verin. "

Kadının 30. yıldönümü için tebrikler: derin, felsefi, hayati

"Benim içten tebriklerimi kabul et! 30 yaşında kadın - güzel ve akıllı bir yaşam yeşeriyor. Sana gülümsüyor bol diliyoruz! Bir kadının gülümseme harikalar yaratıyor: çok gergin durumu boşaltır. En sinirli durumda tehditlerin bir sopa alır, ama sadece gülümse ... bir sopa ve bir havuzda oturur birinin korkunç face yenemedi küçük rakun, hikayesini hatırla yüzleri yapma ve edilmez. Bir gülümseme - yapamadı. Herhangi bir durumda - gülümseme, herkes oldu ısınmak için ".

"Gezgin ne en çok sorulduğundaTüm bu zaman boyunca ona şaşırtıcı geldi, diye yanıtladı: "Ben her zaman güvenle kıyıya itti." Keşke herkesin sıkıntılı ve hatta çok fırtınalı bir deniz hayatında beklediği tüm fırtınalar ve fırtınalardan güvenle geçmenizi ve kıyıya her zaman başarılı bir şekilde demirlemeyi diliyorum. ”

"Unutmamak için, hafıza tanrıçasıMnemosyna burnunda çentikler yapıyordu. Ama çiviler ağrıyor ve iz bırakıyorlar. Kalbimizde bizi çekiçleyen durumlar var ... Onlardan ne kadar çok, kalbimiz ne kadar acıtıyorsa, o kadar çok yara izler. 30 yilinda, unutmak, hafizamizin görkemli ve belki de asil ozelliklerini kullanmanizi diliyorum. Hoş olmayan anları neyin getirdiğini çabucak unutun, kalbini temizleyin.

Kadının Komik, duygusal, hayat, felsefe, kullanışlı selam 30 yıldönümü 2019

Kadının Komik, duygusal, hayat, felsefe, kullanışlı selam 30 yıldönümü 2019

Related news

 • Mustafa Mert Koç Kimdir Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi
 • Gesi Bağları Türküsü Hikayesi
 • Daria Subbotina - parlak bir gülümseme ile lider
 • İstanbul Ticaret Odası
 • Makita 6281: özellikleri, talimatları, yorumları. Tornavida şarj edilebilir Makita

 • Kadının Komik, duygusal, hayat, felsefe, kullanışlı selam 30 yıldönümü 32

  Kadının Komik, duygusal, hayat, felsefe, kullanışlı selam 30 yıldönümü


  Kadının Komik, duygusal, hayat, felsefe, kullanışlı selam 30 yıldönümü 1

  Kadının Komik, duygusal, hayat, felsefe, kullanışlı selam 30 yıldönümü 11

  Kadının Komik, duygusal, hayat, felsefe, kullanışlı selam 30 yıldönümü 62

  Kadının Komik, duygusal, hayat, felsefe, kullanışlı selam 30 yıldönümü 25

  Kadının Komik, duygusal, hayat, felsefe, kullanışlı selam 30 yıldönümü 36

  Kadının Komik, duygusal, hayat, felsefe, kullanışlı selam 30 yıldönümü 30

  Kadının Komik, duygusal, hayat, felsefe, kullanışlı selam 30 yıldönümü 44

  Kadının Komik, duygusal, hayat, felsefe, kullanışlı selam 30 yıldönümü 45

  Kadının Komik, duygusal, hayat, felsefe, kullanışlı selam 30 yıldönümü 72

  Kadının Komik, duygusal, hayat, felsefe, kullanışlı selam 30 yıldönümü 43

  Kadının Komik, duygusal, hayat, felsefe, kullanışlı selam 30 yıldönümü 37

  Kadının Komik, duygusal, hayat, felsefe, kullanışlı selam 30 yıldönümü 91