Kıyılmış etle kefir üzerine tembel tembellik. Hızlı, ama daha lezzetli olanlar için reçete 2019

Kıyılmış etle kefir üzerine tembel tembellik. Hızlı, ama daha lezzetli olanlar için reçete 2019
22.09.2019

Kıyılmış etle kefir üzerine tembel tembellik. Hızlı, ama daha lezzetli olanlar için reçete 86

Kıyılmış etle kefir üzerine tembel tembellik. Hızlı, ama daha lezzetli olanlar için reçete

Elbette birçok insan Belyasha'yı tanıyor ve seviyor. Patates, büyükannemizin bize verdiği sevinç hakkında çocukluğun anılarıdır. Bugün belyashi, chebureki, vareniki mağazada bitmiş haliyle zaten satın alınabilir. Çözülmüş, haşlanmış kızartılmış ve hazır. Fakat o zaman çocukken olduğu kadar lezzetli midirler? Tabii ki, dondurulmuş marketteki tadı, evde hazırlanan belyashalar ile temelde farklı.kıyılmış belyashi üzerine kefir kıyılmış tarifi ile

Fast food uygundur

Belyashi, elbette favori bir pastacılıktır, ancakHer metresi pişirmeyle uğraşmak istemez. Hamuru koyun, kıymayı öğüttürün, fırını eritin vb. Çok hazırlama zamanı. Peki ya bütün aile tedavi gerektiriyorsa? Kefesli kıyılmış etle sade ve kolay bir yemek - tembel belyaşi sunuyoruz. Tarif basittir, pişirme biraz zaman alır ve sonuç şaşırtıcıdır.

Bu tarife "fast food" kategorisine aittir. Bu, yemek pişirmeyi çok fazla zaman geçirmek istemeyen, ancak ev yapımı yiyecekleri kahvaltı lezzetli bir şeyle şımartmaya alışık olan ev hanımları için mükemmel bir seçenektir.kıyılmış belyashi tarifi kıyılmış et ile kefir üzerine

Hamur hazırlama

Elbette buzdolabınızda birkefir gibi süt ürünleri. Ekşi süt de tembel beyazlar yapmak için uygundur. Kefir için tabii ki kıyılmış et ile ilgili tarifi daha iyi olacak, çünkü kefir sayesinde hamur kabarcık ve doymuş hale geliyor. Süt ile aynı etki elde edilemez.

Yani, yoğurt iki bardağa (her biri 200-250'ye) ihtiyaç duyacaktır.mL) eklenmiştir. Ayrıca iki bardak un, dört yumurta, bir çorba kaşığı tuz, iki yemek kaşığı şeker ve iki çay kaşığı soda içeceğiz. Aşıklar için daha keskin hamur kırmızı veya siyah zemin biber ekleyebilirsiniz.

Kural olarak, birçok ev hanımıPreparatlar eylem illüstrasyonları içeren tarifler gerektirir. Tembel belyashi'yi (kıyılmış et ile kefir için bir tarifi) pişirirken, fotoğrafa bile bakamazsınız. Test hazırlama süreci krep kitlesi hazırlığıyla aynıdır. Her ev hanımı muhtemelen bir kez bu basit çanağı pişirmiştir.

Öncelikle yumurta, şeker ve tuz karıştırılır. Soda eklenir (bunu bu tarifte söndürmeye gerek yoktur). Sonra ana madde geliyor - kefir. Sadece tüm maddeler iyice karıştırıldıktan sonra, teste unu yavaş yavaş ekleyebilirsiniz. Oksijenle doyurulması için elini kesmeyi unutma, hamur daha muhteşemleşiyor. Tutarlılığa göre, beyaz beyazların test tabanı kalın ekşi krema ile benzer olmalıdır. Bir kaşık deneyin. Hamur hızlı bir jetle akıtılmamalıdır.Kıyılmış et ile kefir tembel belyashi tarifi fotoğraf

Dolum hazırlığı

Doldurma çeşidi, mutfağınıza bağlı olacaktır.tercihler ya da yaşam biçimi. Kendi figürlerini izlemeyen ve fazladan kalori almaktan korkmayanlar, iyi bir yağlı domuz kıyma etinden güvenle faydalanabilirsiniz. Doğru beslenmeye dikkat ederseniz, kıyılmış domuz eti ince kıyılmış tavuk göğsü ile değiştirin.

Böylece, kefir üzerinde tembel belyashi için dolgu hazırlamakkıyılmış etli. Tarif, büyük miktarda soğanın fornata eklenmesini gerektirir. Soğanı kızartırsın, ya da taze ekleyebilirsin. Ayrıca dolguda biraz tuz, karabiber ve kıyılmış maydanoz ekleyebilirsiniz.fırında kıyılmış et ile kefir tembel belyashi tarifi

Bir tavada tembel belyashi

En yaygın seçenek - kızarmış tembelBelyashi (kıyılmış etli kefir tarifi). Kalın dipli iyi bir ızgara kalbur hazırlamak. Altta oldukça kalın bir yağ tabakası dökülür. Hamur bir gözleme gibi dökülür. En doldurma ve daha sonra bir kaşık dolusu hamur.

Birçok ev kadını, o beleşreli tembelKıymalı kefir, arkadaşlarından aldıkları tarifi, aynı fırında ve çıtır çıtır elde etmeyin. Sırrı açalım. Başlamak için, Belyashi bir kabuk oluşturmak için yüksek ateşte kızartın. Daha sonra yangın azalır ve pişirme beş ila yedi dakika boyunca yavaş ateşte yanar. Bu durumda, çırpacaklar ve içeride tatsız bir şekilde ham olmayacaktır.Bir multivark içinde kıyılmış et ile kefir tembel belyashi tarifi

Lazy belyashi fırında

Daha önce de söylediğimiz gibi, birçok insan hamur işleri gibi amaBöyle yüksek kalorili bir yemek sağlamak için yapamazsınız. Bir fırının kullanımını sağlayan reçete, kefir üzerinde tembel belyashi hazırlamaya karar verdik mi? Ideal. Doğru beslenme görüyorsanız, sizin için mükemmeldir.

Fırında tembel belyashi (kıyılmış etli kefir tarifi) hazırlamak için hamurun kıvamını biraz değiştirmelisiniz. Bir tavada beyazdan daha kalın olmalı.

Parşömen kâğıdını fırın tepsisine koyarız.Bu, testin yanmasına izin vermeyecektir. Belyashayı tava ile aynı şekilde yayıyoruz: hamur - dolgu - hamur. Fırına, on ila on beş dakika boyunca 180-190 dereceye kadar ısıtıldık.

Bu hazırlama yöntemi sayesinde, tembel belyashas (kıyılmış etli kefir tarifi), yağda hazırlanan kaloriler kadar yüksek fırında pişirilmeyecek, çıtır çıtır kalmayacaktır.

Çok değişkenli Lazy Belyashi

Multivarka, modern bir mutfak asistanıdır.bazen herhangi bir pişirme yapamaz. Yemek pişirip kaynatıp, gevrek pişirip pasta pişirir. Bir multivark tava, güvenli bir şekilde ve bir tava olarak kullanılabilir.

Geleneksel bir kızartma tavası tercih edersenizMultivark, bunu kolayca ve Belyasha'da pişirebilirsiniz. Test ve doldurma tarifi ilk durumda (kızartma tavası için) aynıdır. Hamur, fırın için olduğundan daha fazla sıvı yapılabilir.

Multivarkın yemeklerini ısıtıyoruz, orada ekliyoruzyeterli miktarda yağ ve ilk katmanı dökün. Soba ve multivartoptaki sıcaklığın farklı olacağını anlamak için, ilk katın biraz fırında pişmesine izin verin. Sıvı orta ortadan kalkmaya başlar başlamaz derhal dolumu ekleyin ve ikinci bir hamur tabakası ile doldurun. Geleneksel bir tavada biraz daha uzun bir süre için, bir multivarquet içinde tembel belyashi (kıyma ile kefir için bir reçete) hazırlanacaktır. Ama bir artı var - bir multivarker daha iyi bir yemek pişirmek için izin verir. İçindeki hamurun nemli olduğu ve evden önce kızarmak zorunda kalacağı endişesi olmayacaktır.

Kıyılmış etle kefir üzerine tembel tembellik. Hızlı, ama daha lezzetli olanlar için reçete 2019

Kıyılmış etle kefir üzerine tembel tembellik. Hızlı, ama daha lezzetli olanlar için reçete 2019

Related news

 • Rüyada baklava görmek ve yapmak nedir
 • FOXun yeni dizisinin adı belli oldu, diziden ilk kareler yayınlandı
 • İĞNE OYASI KARANFİL MODELİ YAPILIŞI
 • Moskovada Bağımsız Uzmanlık
 • Yükseköğretim Kurulu (YÖK)

 • Kıyılmış etle kefir üzerine tembel tembellik. Hızlı, ama daha lezzetli olanlar için reçete 45

  Kıyılmış etle kefir üzerine tembel tembellik. Hızlı, ama daha lezzetli olanlar için reçete


  Kıyılmış etle kefir üzerine tembel tembellik. Hızlı, ama daha lezzetli olanlar için reçete 42

  Kıyılmış etle kefir üzerine tembel tembellik. Hızlı, ama daha lezzetli olanlar için reçete 19

  Kıyılmış etle kefir üzerine tembel tembellik. Hızlı, ama daha lezzetli olanlar için reçete 80

  Kıyılmış etle kefir üzerine tembel tembellik. Hızlı, ama daha lezzetli olanlar için reçete 42

  Kıyılmış etle kefir üzerine tembel tembellik. Hızlı, ama daha lezzetli olanlar için reçete 38

  Kıyılmış etle kefir üzerine tembel tembellik. Hızlı, ama daha lezzetli olanlar için reçete 84

  Kıyılmış etle kefir üzerine tembel tembellik. Hızlı, ama daha lezzetli olanlar için reçete 70

  Kıyılmış etle kefir üzerine tembel tembellik. Hızlı, ama daha lezzetli olanlar için reçete 45

  Kıyılmış etle kefir üzerine tembel tembellik. Hızlı, ama daha lezzetli olanlar için reçete 88

  Kıyılmış etle kefir üzerine tembel tembellik. Hızlı, ama daha lezzetli olanlar için reçete 88

  Kıyılmış etle kefir üzerine tembel tembellik. Hızlı, ama daha lezzetli olanlar için reçete 32

  Kıyılmış etle kefir üzerine tembel tembellik. Hızlı, ama daha lezzetli olanlar için reçete 25

  Kıyılmış etle kefir üzerine tembel tembellik. Hızlı, ama daha lezzetli olanlar için reçete 49