Kırmızı Kot Nasıl Kombinlenir 2019

Kırmızı Kot Nasıl Kombinlenir 2019
Kırmızı Kot Nasıl Kombinlenir


Kırmızı Kot Nasıl Kombinlenir?

Yıldız İnci Ayağ Kırmızı Kot Nasıl Kombinlenir?

Renkli giyinmeyi sevenlerin vazgeçemedikleri arasında kırmızı, mor, sarı ve pembe ilk sırada yer alır. Bu renkler içinde kırmızının göz alıcı özelliğe sahip olması yönüyle apayrı bir yeri bulunur. Kimi renklerle kombininin zor olması, fazla iddialı olması gibi özellikleriyle özenli kombinler gerektiren kırmızı doğru tercihlerle “ben burdayım” demeyi başaran bir renktir.

Kırmızı Kot ile Kombin Nasıl Yapılır?

Kırmızı rengin kotla birleştirilerek kullanılması bu kıyafeti rahat bir tarza döndürme gerekliliğini de beraberinde getirir. Sonuç olarak kot rahatlık ve özgürlüğün ilk simgelerindendir. Ancak kırmızıyla beraber kullanılması kotun üzerinde gömlek kullanımı da kolaylaştırır. Kırmızı kot tercihinde üst kıyafet olarak açık ya da koyu tonlarda renk tercihi yapmak kişisel bir durumdur.

Kilo sorunu olmayanlar için kırmızının üzerine krem ya da kirli beyaz da denen ekru renk tercih edilebilir. Eğer koyu renk tercih edilecekse akla gelen ilk renkler siyah ve laciverttir. Siyahla oluşturulan kombinler biraz daha sert geçişlere sahipken lacivert bu geçişi yumuşatmaya yardımcıdır. Ayrıca spor bir görüntü elde etmek için önerilen renk de siyah yerine laciverttir. Kırmızının üzerine yine kırmızı renk tercih etmek yapılacak en büyük hatadır. Nitekim bu görüntü kombini boğarak silikleştirmekten öteye gidemez.

Basit ve rahat bir tarz yakalamak için kırmızı kotun üzerine en iyi tercih bol bir tişört olur. Bu parçalar spor ayakkabı ile tamamlanarak kırmızı kotun öne çıkan özelliği de törpülenebilir. Eğer mevsim bunun için uygunsa dökümlü balıkçı yaka bir kazakla aynı rahatlığı yakalamak mümkündür.

Kırmızı kotu fazla rahat tarzından sıyırmak için üzerine gömlek tercihleri yapılabilir. Ancak bu noktada dikkatli olmak gerekir. Seçilen gömleğin kumaş türü parlak saten, şifon ya da ipek gibi türlerden uzak olmalıdır. Bunun yerine keten, kadife ya da pamuklu gömlek tercih edilebilir.

Hem gömlek giyip hem de rahat bir tarz yaratmak için kırmızı kotun üzerine giyilecek pamuklu kumaştan yapılmış ekose gömlekler başarılı bir tercih olabilir.


Kırmızı Kot Nasıl Kombinlenir 2019

Kırmızı Kot Nasıl Kombinlenir 2019

Related news Kırmızı Kot Nasıl KombinlenirKırmızı Kot Nasıl Kombinlenir


Kırmızı Kot Nasıl Kombinlenir


Kırmızı Kot Nasıl Kombinlenir


Kırmızı Kot Nasıl Kombinlenir


Kırmızı Kot Nasıl Kombinlenir