Kördüğüm 165. Bölüm Özeti 18 Ocak Veer bebeği kucağına alır 2019

Kördüğüm 165. Bölüm Özeti 18 Ocak Veer bebeği kucağına alır 2019

Kördüğüm 165. Bölüm Özeti 18 Ocak Veer bebeği kucağına alır 59 25.02.2019, 08:13

Kördüğüm 165. Bölüm Özeti 18 Ocak Veer bebeği kucağına alır

Kördüğüm 165. Bölümü ile 18 ocak perşembe günü 16:10 da 165. Bölümü ile Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Kördüğüm 165. Bölüm özetini okumadan Kördüğüm 164. bölümde neler olmuştu bi hatırlamanızı öneririz

  164. bölüm özeti için tıklayınız

Iccha ve Tapu savaşını çözecek konu testtir. Bu test Veer’in öutluluğu için önemlidir; zira bu çocuğun Veer’in olmadığı ispat edilirse Veer rahatlayacak ve kendiside Tapu’dan kurtulacaktır. Ichha haklı çıkmaktan çok Veer’in mutluluğu için bu testi ister. Tapu ise bu savaşta farklı bir planla yer alacaktır. Tapu’nun gerçekleri gizlemek için tek çıkar yolu hastahanede test sonuçlarını değiştirmektir. Bu sonuç aslında Veer’in de hayatını etkileyecektir. Eğer testte Veer baba olabileceği inanırsa ilerisi için Veer açısından büyük hayal kırıklığı olacaktır.

Umed hem de Gunwanti ise bu testte nasıl sonuçlarnırsa sonuçlansın iki durumda da Veer’in üzüleceğini düşünüyor ve Veer’e dua ediyor.

Jogi’nin evinde ise Divya ve Damini tartışması devam ediyor ve Divya Jogi’yi Damini’den kıskanıyor. Diviya, Damini’yi Londra’daki iken arkasından iş çevirmekle suçluyor.  Jogi ile iyi vakit geçirdiklerini bildiğini söylüyor ve Jogi ile gizli kapılar arkasında ne konuştuklarını soruyor. Tüm bu suçlamalar Damini’nin yıkılmasına neden oluyor ve Damini darmadağın oluyor. Damini sonunda evi terk etmek için harekete geçiyor.

Sonunda Kurye ile rapor geliyor ve Iccha’nın söylediği her şey yalan çıkıyor. Tapu hastahanede sonuçları değiştiriyor. Evde Ichha’ya düşman kim varsa bu evde Ichha’ya yer almadığını söylüyor ve Ichha ile Veer karşı karşıya geliyor. Veer’in düşünüğü tek şey var o da Iccha’nın neden bu yalanı söylediği ve  amacının ne olduğu

Iccha yalan söylemediğini söylese de Veer buna inanmaz. Aslında Ichha raporların normal gelmesine sevinmiştir. Doktordan aldığı ilaçları tedavi için kendisine söylemeden süte kattığını bu yüzden de her şeyin normale dönmüş olabileceğini söyler ama Veer’in kafasında hala Tapu’ya attığı tokat ve kendisine söylediği yalanlar vardır. Bu durumda Vere Iccha’ya inanmayacaktır. Veer Icha’ya neden bu kadar bu bebeği istemediğini onu neden çekemediğini söyler. Iccha sarsılır.

Veer o bilezikleri sonunda dolaptan çıkarır ve bilezikleri neden koyduğu ile ilgili gerçeği sorar. Ichha sessiz kalır; Sonrasında aşağı inip herkesten özür dilemesini ister; Ichha ise özür dilemek istemez.  Bu sırada Nani ve Tapu dışarı çıkınca Tapu’nun suyu gelir. O sırada Veer’i aramadan orada bulunan Rathod çok geç olacak korkusu ile Tapu’yu kucağına alır ve Tapu’yu doğumhaneye götürür. 

Tapu doğumdayken yanında sadece Nani ve Radhod vardır. Bebek sonunda doğar ve Veer ve ailesine doğum haberi gelir. Veer bebeğinin doğmuş olmasına ve sağlıklı olmasına çok sevinir. Iccha’nın yaşadığı travma ise çok büyüktür. Kimsenin gözünde değeri kalmamıştır. Herkesin gözünde artık bir yalancıdır.

Herkes doğumhaneye koşarken Iccha evdedir ve bu acı sonrasında Iccha bir mektup’la Veer’e veda etmeye hazırlanır. Mektubunda Veer’in ilk defa bu kadar nefretle ve güvensiz şekilde onun gözüne baktığını fark etmiştir ve ; artık onun kendisine karşı bir toleransı kalmamıştır. Bu yüzden bu evde yeri yoktur ve gitmesi en müsasip olanıdır. Bebeği babasına benzemesi ise artık tek temennisidir.

Veer ise bebeğe elinde doğum hediyeleri ile gider. Tapu çok sevinçlidir ancak sevinci korku ile karışıktır; zira bebeğin gerçek babası Radhod’da oradadır.

Kördüğüm 165. Bölüm Özeti 18 Ocak Veer bebeği kucağına alır 2019

Kördüğüm 165. Bölüm Özeti 18 Ocak Veer bebeği kucağına alır 2019

Related news

 • Serenay Sarıkaya ve PG Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu Sosyal Fayda Zirvesinde biraraya geldi
 • Kolay Kelle Paça Çorbası
 • Taze İncir Receli Tarifi Videosu
 • Savcılık, Müzisyen Sıla Gençoğlunun Şikâyeti Üzerine Oyuncu Ahmet Kuralı İfadeye Çağırdı
 • Boncuk El Sanatları: Sadelik ve Teklik

 • Kördüğüm 165. Bölüm Özeti 18 Ocak Veer bebeği kucağına alır 69

  Kördüğüm 165. Bölüm Özeti 18 Ocak Veer bebeği kucağına alır


  Kördüğüm 165. Bölüm Özeti 18 Ocak Veer bebeği kucağına alır 37

  Kördüğüm 165. Bölüm Özeti 18 Ocak Veer bebeği kucağına alır 49

  Kördüğüm 165. Bölüm Özeti 18 Ocak Veer bebeği kucağına alır 12

  Kördüğüm 165. Bölüm Özeti 18 Ocak Veer bebeği kucağına alır 48

  Kördüğüm 165. Bölüm Özeti 18 Ocak Veer bebeği kucağına alır 28

  Kördüğüm 165. Bölüm Özeti 18 Ocak Veer bebeği kucağına alır 80

  Kördüğüm 165. Bölüm Özeti 18 Ocak Veer bebeği kucağına alır 29

  Kördüğüm 165. Bölüm Özeti 18 Ocak Veer bebeği kucağına alır 13

  Kördüğüm 165. Bölüm Özeti 18 Ocak Veer bebeği kucağına alır 89

  Kördüğüm 165. Bölüm Özeti 18 Ocak Veer bebeği kucağına alır 85

  Kördüğüm 165. Bölüm Özeti 18 Ocak Veer bebeği kucağına alır 47