Kırımda Tele2 dolaşımı için şartlar nelerdir 2019

Kırımda Tele2 dolaşımı için şartlar nelerdir 2019
17.05.2019

Kırımda Tele2 dolaşımı için şartlar nelerdir 30

Kırım'da "Tele2" dolaşımı için şartlar nelerdir?

Ev bölgesi dışından abonelere seyahat ederkençoğu kez "Tele2" nin Kırım'da çalışıp çalışmadığı sorusuyla yüzleşmek zorundadır. Buna ek olarak, önemli bir etken, intranet dolaşımındayken iletişim hizmetleri için ödeme koşullarıdır. Kırım ve Sevastopol bölgesine gitmek için mobil cihazımdaki dolaşım servisini etkinleştirmem gerekiyor mu? Geçerli yazıda, Kırım'da "Tele2" ne tarifelerin uygulanacağı hakkında daha ayrıntılı bilgi verilecek.

tele2, Kırım'da

Dolaşım servisi: bilmeniz gerekenler

İşte bilmeniz gereken bazı hususlar.

 • Hizmeti bağlamanıza gerek yoktur - bu, üzerinde hareket ederoda aslında. Elbette, eğer abone daha önce devre dışı bırakmışsa, o zaman başka bir şehirde iletişim hizmetlerini kullanmak için yeniden dolaşımı etkinleştirmek gerekir.
 • Ek bilgi "Tele2" operatörünün servis numarası vasıtasıyla elde edilebilir - 688.
 • Belirlemek için, bir bulgudaki servislerin maliyetikendi alanının dışında, alternatif operatörün resmi kaynağında mümkündür - dolaşım sayfasında, bölgenin adı ilgili alana girilmelidir.
 • Ek maliyetlerden kaçınmak içinKırım'da SIM kart "Tele2" bulma süresince yeniden yönlendirme sayısına uymayı reddetmesi önerilir. Devre dışı bırakma kısa bir servis talebi ile yapılabilir - ## 002 #.
 • Kredi kartı ile avtoplatezh bağlamak, vb arkadaşları veya akrabaları ve birlikte düzenlemek - Önceden şarj seçenekleri düşünmek tavsiye edilir.

 tele2, Kırım'da

Kırım'da "Tele2"

Kırım Cumhuriyeti topraklarında veyaSivastopol şehri, SIM kartın şebekeye kayıtlı olduğundan emin olmak için önerilir. Aksi halde, mobil cihazın ayarları aracılığıyla mevcut şebekeye manuel olarak bağlanmanız gerekir. İletişim hizmetlerinin maliyeti gelince, ücretlendirme üniform olacak: 5 ruble - gelen / giden çağrıların ve kısa mesajların bir dakikalık maliyeti. 1 MB İnternet trafiğinin maliyeti de 5 ruble olacak. Kara hattın tarife planlarını ve diğer tarifeleri kullanarak müşterilerin ilgisini ön ödemeli bir trafik hacmi ile çiziyoruz - paketler Kırım Cumhuriyeti bölgesi ve Sivastopol bölgesi üzerinde çalışmıyor. Şu anda, dolaşım fiyatlarını optimize etmek için teklif listesinde ev bölgesi dışındaki sınırsız Internet için seçenekler yok.

Simka "Tele2 "'yi Kırım'da dolaşım olmadan kullanmak mümkün müdür?

Abone, şehrinden şehrin başka bir bölgesine her hareket ettiğinde, dolaşım servisi çalışacaktır. Birçok müşteri, Kırım'daki "Tele2" hizmetlerinin maliyetini düşürmek için seçeneklerle ilgilenebilir.

dolaşım olmadan Kırım'a tele2

İletişim maliyetlerini optimize etmek için aşağıdaki gibi ilerlemelisiniz:

 • yerel bir SIM kart satın almak için - bu aramalarda, İnternet ve mesajlarda çok tasarruf edecek;
 • "Her yer sıfır" paketini bağlayın - operatör opsiyonu 30.04.2019 tarihine kadar geçerlidir ve tüm tarife planlarında bağlantı için kullanılabilir.

"Her yer sıfır" paketinin bağlantı koşullarına göre, tüm gelen çağrılar ücretsiz olacak, Rus numaralarına yapılan aramalar, iletişimin her dakikasına yalnızca iki rubleye mal olacak.

Bu seçeneğin kullanılması aylık ücret gerektirir - SIM kart hesabından günde 3 ruble çekilir.

Etkinleştirme kısa bir komut ile kullanılabilir -* 143 * 21 #. Geçerli sorgudaki son rakamı kaldırırsanız - bir, - bu seçeneğin durumunu kontrol edebilirsiniz - bu numara bağlı veya değil. Servisi devre dışı bırakmak için (şehre vardığınızda) çevirmeli * 143 * 20 #.

Ülkede dolaşım için diğer teklifler bu telekom operatöründen temin edilemez.

Operatörün sattığı gerçeğine dikkat edinKırım Cumhuriyeti ve Sivastopol kentinde SIM kartlar ve iletişim hizmetleri. Dolaşımda karlı iletişim için yeni bir numara alma seçeneğini düşünün - bu, iletişim hizmetlerinden tasarruf sağlayacaktır.

Kırım'da tele2 incelemeleri

"Tele2" abonelerinin dolaşım ile ilgili yorumları

Zaten bu abonelerin değerlendirmeleri gelinceKırım'da SIM kart "Tele2" ziyaret zaman vardı, onlar oldukça çelişkili. Birçok abone, hizmet kalitesi ve koşullarından memnun. Bazıları eksi olarak interneti dolaşımda sınırsız olarak kullanma ve Kırım'da "Tele2" dolaşım maliyetini optimize etme seçeneklerinin olmaması gibi bir fırsat olarak görüyor. Ülkenin bu bölgesindeki zayıf iletişim hakkındaki yorumlar neredeyse hiç karşılanmadı. Bu şirketin Symka güvenli bir şekilde onlarla tatile veya iletişim olmadan kalabilmekten korkmadan bir iş gezisinde alabilir.

Kırımda Tele2 dolaşımı için şartlar nelerdir 2019

Kırımda Tele2 dolaşımı için şartlar nelerdir 2019

Related news

 • Zehirli ensefalopati
 • Yay Burcu Diyeti
 • Börülce Salatası Tarifi Videosu
 • Putin: Trump, genel olarak pozitif biri
 • ABD açıkladı: Suudi Arabistandan Rakka için 100 milyon dolar

 • Kırımda Tele2 dolaşımı için şartlar nelerdir 78

  Kırımda Tele2 dolaşımı için şartlar nelerdir


  Kırımda Tele2 dolaşımı için şartlar nelerdir 21

  Kırımda Tele2 dolaşımı için şartlar nelerdir 9

  Kırımda Tele2 dolaşımı için şartlar nelerdir 49

  Kırımda Tele2 dolaşımı için şartlar nelerdir 100

  Kırımda Tele2 dolaşımı için şartlar nelerdir 45

  Kırımda Tele2 dolaşımı için şartlar nelerdir 73

  Kırımda Tele2 dolaşımı için şartlar nelerdir 13

  Kırımda Tele2 dolaşımı için şartlar nelerdir 61

  Kırımda Tele2 dolaşımı için şartlar nelerdir 47

  Kırımda Tele2 dolaşımı için şartlar nelerdir 99

  Kırımda Tele2 dolaşımı için şartlar nelerdir 98

  Kırımda Tele2 dolaşımı için şartlar nelerdir 96

  Kırımda Tele2 dolaşımı için şartlar nelerdir 10

  Kırımda Tele2 dolaşımı için şartlar nelerdir 29

  Kırımda Tele2 dolaşımı için şartlar nelerdir 28