K harfinden rüya yorumları 2019

K harfinden rüya yorumları 2019 K harfinden rüya yorumları

k harfinden rüya yorumları

clip_image0015

KABADAYI

Rüyada kabadayı gören kişi, etrafındaki insanların sevgisini ve saygısını kazanacak demektir.

KABAKULAK

Kabakulak hastalığına yakalanmak dert içine düşecek ve bu dertten sonunda kurtulacak anlamındadır.

KABAHAT

Rüyada kabahat işlemek kötüye yorulur. Kötü bir haber alacağınızın işaretidir.

KABARE

Rüyada kabareye gitmek kısa bir zaman sonra arkadaşınızın önemsiz bir olay nedeniyle bozulacağına yorumlanır.

KABİN

Bir düşmanınızın sizin için tuzak hazırladığını dikkatli olmanız gerektiğini işaret eder.

KABLO

Riskli işere atılacaksınız ama sonuçta istediğiniz gibi sonuçlanacak demektir.

KABRİSTAN

Rüyada kabristan dini hayata dalmak demektir.

KABUS

Düşmanlarınızı alt edeceğiniz anlamını taşır.

KABUL GÜNÜ

Kendisini kabul gününde gören kişi hakkında bir dedikodu yapıldığına işarettir.

KABİR

Bir insanın kabir yaptığını görmesi bir evi onarması demektir. Kabir kazmak ise, bekarlar için düzenbazlıkla gerçekleşen evlilik demektir. Kabre girmek ise iş yaşamında sıkıntılar yaşanacak anlamındadır.

KAÇMAK

Rüyada kendinin kaçtığını görmek eskiden olan ve size çok sıkıntılar yaşatan bir olayın tesirinden kurtulamadığınız anlamındadır. Koşarak kaçtığını görmek aklın sayesinde bütün sorunların üstesinden geleceksiniz demektir.

KADAYIF

Paranızı har vurup harman savurduğunuzu deha dikkatli para harcamanız gerektiğini belirtir. Kadayıf yemek para kazanacağınız bir işe girişmek demektir.

KADEH

Kadeh görmek hayra, evliliğe ve çocuğa yorulur. İçki dolu kadeh hayırsız, zevk düşkünü bir çocuğa işaret eder. Su dolu kadehten su içmek çocuk sahibi olmak demektir.

KADIN

Genellikle iyi yorulmaz. Rüyada kadın dedikodu, kötü haber ve yalanı ifade eder. hoşa gitmeyecek olay olarak tanımlanır. Güzel ve genç bir kadın ise izleyecek mutluluktur demektir.

KADINBUDU

Sizinle alakası olmayan bir şey yüzünden başınızın belaya girecek ve bu beladan çok zor sıyrılacaksınız anlamındadır.

KADINGÖBEĞİ

Rüyasında kadın göbeği gören kimsenin dedikodusunun yapıldığına yorumlanır.

KADİR GECESİ

Rüyada Kadir Gecesini görmek, işlerinde başarılı olacağına, muradına ereceğine ve onun Allah’ın sevgili bir kulu olduğuna yorumlanır

KADİFE

Kadife satın alan, satan, giyen herkesin, üne kavuşacağını işaret eder.


Rüyada kafa görmek varlıklı ve çevresinden saygı göreceğine işaret eder. Elinde kafa görmek işlerinizi düzeleceğine yorumlanır. Kafayı önüne eğmiş görmek pişman olacağınız hareketler yapacağınıza işaret eder.

KAFES

Kafes rüyası hayra yorulmaz.Rüyada kafes görmek, hiç ummadığı anda derde düşmek demektir. Boş kafes gelmekte olan bir sıkıntıyı belirtir. Kuş kafesi ise Birilerini alt etmek için planlar kurduğunuzu anlatır. Kafesteki kuşu serbest bırakmak tövbe edeceğinizi işaret eder.

KAFTAN

Rüyada kaftan giymek hareketlerinize ve sözlerinize dikkat etmeniz gerektiğini işaret eder. Rüyada kaftan görmek kimsenin para ve ün sahibi olacağına yorumlanır.

KAĞIT

Rüyada kağıt görmek muradınıza ereceksiniz demektir. Bir kağıda yazı yazmak; mahkemelikseniz mahkemeyi kaybedeceğinizin haberidir. Ailenizde bazı kavgalı günler yaşayacaksınız demektir.

KAĞNI

Rüyada kağnı çok iyi sonuçlar verecek yolculuğa yorumlanır.

KAHİN

Rüyasında kahin gören insan daha önce aşk yaşadığı biriyle tekrar aşk yaşanacağına işarettir.

KAHKAHA

Rüyada kahkaha ile gülündüğünün görülmesi, genellikle hayra yorulmaz, kötü bir haber olarak yorumlanır.

KÜLAH

Rüyasında külah gören bir kişinin, şansınızın açılacağına yorumlanır.

KAHVE

Rüyada kahve içmek, erkek için sonu mutlu olacak bir serüvene atılmak demektir. Genç kız için bu rüya zengin biri ile evliliğe yorulur Kahve rüyaları birkaç şekilde yorumlanırlar. Şekerli kahve içtiğini görmek haram bir mala yorumlanır. Şekersiz kahve ise bir rahatsızlığı ve sonrasında üzüntüyü işaret eder.

KAHVEHANE

Rüyada kahve görmek sorumluğu üstlendiğiniz işin üstesinden geleceksiniz demektir. Kahvehanede oturmak yaşayacağınız bir olayın sizi çok üzeceğini bildiriri

Kale, sıkıntılardan sıyrılacağınıza işarettir. Uzaktan kale görmek, bir yerden başka bir yere taşınacağınız anlamındadır.

Cesaret, akıl, el açıklığına ve adalete yorumlanır. Kalbinde bir korku ve endişe olduğunu hissetmek, rüyayı görenin doğru yola geleceğine yorumlanır. Kalbinde ağrı bulunması, o kimsenin yakın zamanda bir kötülük yapacağına; kalbinde hastalık hissetmesi, münafık bir kimse olduğuna yorumlanır.

KALABALIK

Rüyada kalabalık gören kimsenin işlerinde bütün engelleri aşarak, güzel bir yaşam süreceğine yorumlanır.

KALBUR

Çevrenizdeki insanların yardımıyla içinde bulunduğunuz zorluklardan kurtulacaksınız demektir. Rüyada kalbur almak anlayışlı biriyle evleneceğine yorumlanır.

KALEM

Yetenekli bir kişi olduğunuzu ve istikbalinizin parlak olduğunu belirtir. Kalemle yazı yazmak istediğiniz şeylerin gerçekleşeceğine yorulur. Hediye kalem alan birisi iyi bir işe girecek demektir.Rüyada kalemin kırıldığını görmek de kalkışacağınız bir işten zarar edeceğinizin haberidir.

KALKAN

Rüyasında kalkan gören kimsenin çevresinde düşmanları olduğunu, dikkatli hareket ettiğini işaret eder.

KALAYCI

Çok neşeli günlerin yakında geleceğine yorumlanır .

KALDIRIM

Kaldırım sonuç alamayacağınız işlerin peşinden koştuğunuzu işaret eder. Kaldırıma düşmek güzel bir haber alacağınızı bildirir.

KALORİFER

Rüyada kalorifer görmek, bir dönüm noktasına geldiğinize bunun sonucunda ya refah ve mutluluk ya da , dertlerin geleceğine yorumlanır.

 KAMA

Rüyada genç erkeğin savunma amacıyla kama çekmesi, girişeceği bir işte kuvvetli bir rakiple karşılaşacağını işaret eder. Yaşlılar için, rekabet nedeniyle ortaya çıkan zorluklara yorumlanır.

KAMARA

Vapur kamarasının görülmesi,i arkadaş sandığınız bir kimsenin size ihanetine maruz kalacağınızı işaret eder.

KAMAROT

Fakir bir kimse için zenginliğine yorumlanır.

KAMELYA

Başarılı bir aşk macerası habercisi olarak yorumlanır.

KAMBUR

Genellikle hayra yorulmaz, kötü bir haber olarak kabul edilir. Rüyada kambur birisini görmek, hayatınızda bazı olumsuz gelişmeler olacak anlamındadır.

KAMIŞ

Rüyayı görenin hiç ummadığı bir anda yakınları karşısında zor ve küçük duruma düşebileceğine işaret eder.

Rüyada kamp yaptığını görmek üstlendiğiniz sorumlukta başarısız olacağınızı bildirir. Kamp yeri görmek, sağlığınıza dikkat etmenizi belirtir.

KAMYON

Rüyada kamyon, kedere ve üzüntüye yorumlanır. Böyle bir rüya gören girdiği işten zarara uğrar.

KAMÇI

Kamçı ihtiyaç ve isteklerin sona ermesine yorumlanır. Aynı zamanda kamçı temiz bir arkadaşa işaret olarak yorumlanır.


Rüyada kan görülmesi, savaş ve felaket haberi olarak yorumlanır. Hayal kırıklığına uğrayacak ve üzüntülü günler yaşayacaksınız demektir. Arkadaşlarınıza dikkat edin demektir. Kan aldırmak dinlenmeniz gerektiğine yorumlanır.

KAN ALDIRMA

Rüyada kan almak, kötülükten ve hastalıktan kurtulmasına işaret eder. Alınan kan sağ elde olursa, gelirinin artacağına ve geçim sıkıntısı çekmeyeceğine yorumlanır.

KANARYA

Kanaryanın öttüğünü duymak, iyi haberler alacağınızın haberidir. Kafeste kanarya görmek aile içinde tartışmalara işaret eder. Rüyada kafesteki kanaryayı serbest bırakmak kötü huylarınızı terk etmeniz gerektiğine yorumlanır.

KANAT

Rüyada kanat görmek iş ve aşk hayatında başarı kazanacaksınız demektir.

KANCA

Başınız sıkıştığında size yardım etmeye hazır dostlarınızın olduğuna işaret eder.

KANDİL SİMİDİ

Rüyada kandil simidi görmek, hayra yorumlanır.

KANGREN

Rüyada kangren kötü ve çok üzücü bir haber almak demektir.

KANDİL

Rüyada kandil yakmak elinize kısa zamanda bol para geçecek demektir. Kandili yanarken görmek, sağlık durumunuzun çok iyi olacağına yorumlanır. Kandilin söndüğünü görmek ise bir hastalığa tutulacağınıza işaret eder.

KANSER

Kanser sağlık durumunun bozulmasına yorumlanır. Rüyanızda kanser yendiğinizi görmek, para derdiniz sona erecek ve zengin olacaksınız demektir.

KANTAR

Mahkemelik bir işiniz olduğuna ve bu mahkeme sonucunda haklı olduğunuzun anlaşılacağına yorumlanır. Kantarda bir şey tartmak vereceğiniz kararlarda daha adil olmanız gerektiğine yorumlanır.

KANUN

Kanun ile ilgili bir rüya görenin, hareketlerinde adaletsiz davrandığı ve davranışlarına dikkat etmesi gerektiği belirtilir.

KAPI KİLİDİ

İşlerin yoluna gireceğine yorumlanır.


Rüyada bir kapıdan geçmek, iftiraya uğramak demektir.Kapalı bir kapı görmek önemli bazı fırsatları kaçırdınız demektir.

KAPLAN

Rüyada kaplana binmek veya kaplanı tuttuğunu görmek, rakibini yenecek demektir. Kaplan kuvvetli, kendini beğenmiş, yüksek makam sahibi bir insan olarak yorumlanır. Bir kaplanla karşılaşan kimseye birisi bir iyilik yapar. Yaşlı, zayıf ve tüyleri dökülmüş bir kaplan görmek arzu ettiği yardımın olmayacağı olarak yorumlanır.

KAPLICA

Kaplıca kötü alışkanlıklarının kendisine zarar vereceğine yorumlanır.

KAPLUMBAĞA

Kaplumbağa görmek ya da çorbasını içmek; işlerinin azaldığına ancak bu azalmanın ilerde ona kar sağlayacağına işarettir.

KAPTAN

Rüyada kaptan iyiye yorumlanır. İşler iyileşecek kazanç düzelecek demektir. Hayaliniz olacak anlamındadır. Eğer rüyayı kadınsa, çevresine kıskanç insanlarla dolacağı ve birçok düşmanı olacağına işarettir.


Kar rüyası iki şekilde yorumlanır. Kışın görülen kar rüyaları iyi sayılır. Bu rüyalar hayatın değişeceğini, güzel günlerin yaklaştığını, dertlerin biteceğini haber verir. Pencereden yağan karı seyretmek, sorunların ve üzüntünün çok kısa sürede son bulacağına ancak bir tehlike atlatılacağına işaret eder. Karda ayak izlerini görmek, güzel bir sürprizle karşılaşacağına yorumlanır. Bembeyaz kar, huzur ve mutluluk demektir. Mevsimsiz görülen kar, ani yaşanacak değişimler yüzünden hayatın alt üst olacağına yorumlanır.

Rüyada her şeyin kara olduğunun görülmesi zor ve üzüntü verecek bir döneme girişileceği, işlerin bozulacağına yorumlanır.

KARA SİNEK

Kara sinek köyü niyetli ve patavatsız bir kimseyle tanışacağınıza yorumlanır. Rüyada kara sinek yediğinin görülmesi haram yollarla para kazandığınıza işaret eder. Kara sinek öldürdüğünü gören kimsenin düşmanlarını alt edeceğini ve rahat bir dönem geçireceğini işaret eder.

KARABİBER

Karabiber görmek, acı bir haber alacağınızı ifade eder.

KARADENİZ

Karadeniz ile ilgili bir şey görmek, zor durumla karşı karşıya kalınacağına yorumlanır.

KARAKOL

Karakol görmek, hiç ummadığı birisinin iftirasına uğrayacak demektir.

KARANFİL

Anlamı renge göre değişir. Kırmızı karanfil yoğun bir aşka; beyaz karanfil temizlik ve saflığa; alacalı karanfil mutluluğa ve güzel günlere; sarı karanfil, keder ve sağlık problemlerine yorumlanır.

KARANLIK

Karanlıktan korktuğunu veya karanlık bir mekanda olduğunu görmek, atıldığınız işte başarısız olmak demektir. Karanlık odaya ışık vurması, birçok sıkıntının üstesinden geleceğiniz anlamındadır.

KARASEVDA

Kendisini karasevdaya tutulmuş görmek, boş yere kendini üzdüğünü bunun gereksiz olduğunu belirtir.

KARAVANA

Asker karavanası görmek, bir dostunuzla beraber birlikte seyahate çıkacağınıza yorumlanır.

KARDEŞ

Rüyada bir kimse kardeşini görürse, akrabalarından ya da dostlarından güzel alacağına işarettir. Bu rüya erkekler için para durumunuzun iyileşmesi, kadınlar içinse, dertli bir anda hiç ummadığı bir kişiden yardım görmesi demektir. Rüyada öz kardeşini görmek güzel ve sevindirici haber almak anlamındadır.

KARGA

Çevrenizde iki yüzlü, kötü niyetli insanlar var demektir. Karga sesi de insanların tavsiyesi sonucu girdiğiniz bir işten kayıplarla ayrılacağınıza yorumlanır.

KARINCA

Karınca görmek bolluk ve bereket işaretidir. Rüyada karınca yemek veya kendi evine girdiğini görmek evin hayır ve bereketinin çokluğuna yorumlanır. Rüyada karınca görmek, aşırı hırslı biri olduğunuzun ve hiçbir şeyden memnun olmadığınızın belirtisidir.Rüyada görülen karınca uzun ömre yorulur. Karıncayı bir yerden uçuyor görmesi, oradaki hastanın ölmesine işarettir. Karıncayı evinden yemek ile çıkıyor görmesi, onun fakir olmasına yorumlanır. Rüyasında karıncanın bir köye girdiğini görmesi, o köye askerin gireceğine işarettir. Karıncayı evinden çıkarken görmesi onun ailesinin sayısının azalacağına yorulur.

KARİKATÜR

Karikatürü rüyada görmek, çok yakında rahatlayacağınız bir haber alacağınıza ve tanınmış bir kimse ile arkadaşlık kuracağınıza yorumlanır.

KARNAVAL

Karnavalda eğlenmek kötü ve üzücü bir haber alacağınıza yorumlanır.

KARNIBAHAR

Rüyada karnıbahar görmek, büyük miktardaki alacağınızı zor da olsa tahsil edeceğinizin işaretidir.

KARNIYARIK

Rüyada karnıyarık görmek obur olduğunuzu ve bu huyunuzun insanları rahatsız ettiğini işaret eder.

KARPUZ

Karpuz satın almak, yeni bir işe para yatıracağınıza; karpuz kesmek, kötü haber almaya; karpuz yemek dedikodunuzun yapılacağına yorumlanır. Tarladan karpuz almak, bir akrabalarını ya da arkadaşlarınızla kavga edeceğinize yorumlanır.

KARTAL

Rüyada kartal görmek başarının işaretidir. Bir kartal öldürmek dertlerin aşılacağı anlamını taşır.

KARTON

Rüyada karton görmek insanlara karşı çok kırıcı davranıyorsunuz, bu huyunuzu değiştirmeniz gerekir demektir.

KARTPOSTAL

Kartpostal görmek, bir yolculuğa çıkılacağı şeklinde yorumlanır.

KARTVİZİT

Birisinin size yardım teklif edeceği demektir.

KARYOLA

Rüyada karyola gören kimse is nedeniyle sürekli seyahate gideceği anlamına gelir.


Elinize ya toplu para geçeceğine ya da elinizden toplu para çıkacağına yorumlanır.

KASABA

Kendisini ufak bir kasabada görmek dedikodulardan dolayı üzüntüye uğrayacağına yorumlanır

KASAP

Aileden biri ciddi bir hastalığa yakalanabilir.

KASATURA

Rüyada kasatura, uğraştığınız bir, kesin ve parlak bir başarı kazanacaksınız demektir.

Dolu kase bir kısmete, boş kase üzüntüye işarettir. Altın veya gümüş kase, çok para kazanmaya ve başarı bir iş hayatına işaret eder. Kaseden bir şey içmek, bir aşk haberi alacaksınız demektir. kaseden su dökmek para kaybetmek anlamındadır.

KASIMPATI

Rüyada kasımpatı gören kimse sevgilisiyle kavga edecek demektir.

KASIRGA

Kasırga davranışlarınıza ve çevrenize karşı dikkatli olmalısınız, aksi halde işleriniz bozulacak demektir.

KASKET

Çok güzel bir iş teklifi alacaksınız demektir.

Rüyada kaş, genellikle iyiye, işlerin ve sağlığın düzeleceğine yorumlanır.

KAŞAR

Kaşar peyniri hayra yorulmaz, bir hastalığın habercisi olarak yorumlanır.

KAŞIK

Rüyada kaşık , bolluk ve bereket demektir. Eğer kaşık dolu ise zenginliğe, boş ise fakirliğe yorumlanır.

KATIR

Rüyada katıra binmek, çok zahmetli bir işten başarıyla çıkmaya işarettir. Katır satın almak aile yaşamınızda bazı sıkıntılara yorumlanır. Katırdan düşmek, işlerinizde para kaybedeceğinize işarettir. Katırdan çifte yemek, ihanete uğramak demektir.

KATIR TIRNAĞI

Katırtırnağı çiçeğini görmek, sizin ince ve sanatçı ruhunda olduğunuzu işaret eder.

KATİL

Bir katil tarafından öldürülüyorsanız, muradınıza eremeyeceksiniz demektir.. Bu rüya gizli düşmanlara sahip olduğunuzu haber verir.

KATLİAM

Rüyada katliam hafif bir hastalığa tutulacağınızı haber verir.

KATRAN

Rüyasında katran gören kimse insanların kötülüğü için uğraşıyor demektir. Ayrıca haram yoldan para gelirine de yorumlanır.

KAUÇUK

Rüyasında kauçuk gören kimse çok sıkıntı çekecek, işleri bozulacak demektir.

KAVAK

Kavak ağacı görmek, ev sahibi olacağınıza, yani arkadaşlar kazanacağınıza yorumlanır.

KAVAL

Kötü bir haber alacağınıza ancak bir süre sonra sıkıntılarınızın geçeceğine yorumlanır.

KAVANOZ

Rüyada kavanoz görmek davranışlarına dikkat etmek ve, harekete geçmeden önce düşünmek gerektiğini, işaret eder. Boş kavanoz, sıkıntı ve yoksulluğun haberidir. Dolu bir kavanoz ise tam tersidir.

KAVGA

Rüyada kavga etmek, uzun yaşayacağınızı ve iş hayatında başarılı olacağınızı ifade eder.

KAVUK

Gelecekte güzel işere atılacaksınız ve bu işlerde başarı kazanacaksınız demektir.

KAVUN

Rüyada kavun görmek, yaşamınızda önemli değişiklikler olacağına yorumlanır.


Rüyada kaya gören kişinin, inadından vazgeçmesi, daha anlayışlı olması gerektiği demektir.

KAYAN YILDIZ

Rüyada yıldızın birdenbire kayması, rüyayı görenin üstüne gelmesi, herkes için hayallerin gerçekleşmesi demektir. ayan yıldız suya veya denize düşmesi tam tersi anlamındadır.

KAYIK

Kendisini kayıkta görmek, herkes için küçük eğlenceleri, huzurlu günleri ifade eder.

KAYBETMEK

Rüyada bir şeyi kaybettiğini görmek , geçmişte yaşadığınız günleri özlediğinizi belirtir.

KAYBOLMAK

Kendini koybolmuş gören kişi, kendisini olayların akışına kaptırmış demektir. Bu bıkkınlıktan kurtulması gerektiğini bildirir.

KAYINBİRADER

Rüyada kayın biraderini görmek bir yakınızla aranızın açılacağına yorumlanır.

KAYINPEDER

Rüyada kayın peder yakınlarınızla veya dostlarınızla kavga edeceksiniz anlamındadır. Rüyada kayınpederinizi neşeli gördüyseniz ailenizle hoş zaman geçireceksiniz demektir.

KAYINVALİDE

Kayınvalide, güzel bir haberle büyük miktarda para kazanmaya

KAYISI

Kayısı görmek, güzel bir haber alınacağına yorumlanır. Kayısı yemek şanslı olacaksınız demektir.

KAYIŞ

Rüyada kayış gören kişi acı verecek ve üzüntüye sebep olacak haber alacak demektir.

KAYMAK

Rüyada beyaz kaymak yemek veya kaymak satın almak, gelecek rahatlığı ve mutluluğu işaret eder.

KAYNAK

Bir su kaynağı gören insan, uzun ve sağlıklı yaşam sürer demektir.

Kaz görmek çevrenizde sizden yararlanmak isteyen kişiler var demektir. Kaz eti yemek size zararı dokunacak birisiyle ortak hareket edeceğinize yorumlanır.

KAZANÇ

Rüyada bol miktarda gelir sağlandığının görülmesi, tersine elinizden para çıkacağına yorumlanır.

Rüyada kan çıkmadığı taktirde kaza iyiye yorulur. Kaza yaşamda iyi değişiklik demektir. Başına bir kaza geldiğini gören insanların hayatı için ve daha isabetli kararlar verir.

KAZIK

Hiç beklemediğiniz birinin hakkınızda dedikodu yaptığı şeklinde yorulur.

KAZMA

Rüyada kazma görmek, umulmadık bir zamanda elinize bol miktarda para geçeceğinin işareti olarak yorumlanır.

KAZMAK

Toprağı kazmak mücadeleli bir hayat sizi bekliyor demektir. Rüyada toprak kazan birisini görmek ise , iş hayatında başarıyı ve servet kazanmayı ifade eder. Yaşlılar için ise bu rüya beklenmedik, büyük değişiklik anlamındadır. kadınlar için de artık şanslı olunduğuna şansa dayalı işlerde başarılı olunacağına yorumlanır.

KEBAP

Rüyada kebap yapmak kolay yollardan para kazanacaksınız demektir. Kebap yemek önemli bir hastalık demektir.


Keçi görmek muradınıza ereceğinize işaret eder. Bir keçinin saldırısına uğradığınızı görmek, etraftaki insanlara dikkat edilmesi gerektiği anlamındadır.

Keçi sütü içmek emeklerinizin karşılığını alacaksınız demektir.

KEÇİBOYNUZU

Rüyada keçiboynuzu görmek, aslında önemsiz olan bir olay nedeniyle aşırı tepki göstereceğinizin işaretidir.


Uğursuzluğun işaretidir. Eğer rüyada kediyi kovalıyorsanız bu iyi anlam taşır. Dişi kedi kötü bir kadını belirtir. Erkek kedi birisini ısırırsa veya tırmalarsa, o kişi hastalanır uzun süre hasta yatar. Kendisinin kedi şekline dönüştüğünü görmek, kötü işlerden geçimini sağlamak demektir.

KEFAL

Sağlığınızın bozulacağına işarettir.

KEFEN

Kefen görmek, bir doğum ya da ölüm haberi geleceğine yorumlanır. Kendisini kefen içinde görmek, iş hayatında başarılı olacağına işaret eder. Bir başkasını kefen içinde görmek, bir kimsenin ölüm haberini alacaksınız demektir.

KEKEME

Kekeme görmek, çocuk sahibi olacağınıza yorumlanır.

KEKLİK

Rüyada keklik görmek, etrafınızdaki insanların saygısını kazanacaksınız demektir. Keklik eti yemek aile içinde kavga edeceğinizi işaret eder.


Kel bir adam, dertlerin geldiğinin habercisidir. Rüya sahibi erkekse bu, çok kavgacı bir kadınla evleneceği anlamına gelir. Rüya sahibi kadınsa bu, ileride kocasına hükmedecek demektir.Rüyada kel görmeniz, çevrenizdekileri son zamanda fazlasıyla üzmekte olduğunuzun haberidir.

KELEBEK

Zenginlik ve boşansın habercisidir. Rüyada kelebek, sizin çok ince ve sanatkar ruhlu biri olduğunuza yorumlanır.Kelebeklerin uçtuğunu gördüyseniz, uzaktaki dostlarınızdan ya da yakınlarınızdan güzel haberler alacaksınız demektir. Rüya sahibi kadınsa, sadık biriyle evleneceğine yorumlanır.

KELEPÇE

İnsan kendisini, zincir ve kelepçe vurulmuş olarak görürse, iyi bir şekilde yorumlanmaz.

KEMAN

Rüyada keman, karışık bazı gönül maceralarının başlangıcı olarak yorumlanır.

KEMENÇE

Rüyada kemençe görmek, işlerinizde acele etmeniz gerektiğinin haberidir.

KEMER

Rüyada kemer görmek, dertli duruma düşüleceğine yorumlanır.Hayatınızı etkileyecek ve size uğursuzluk getirecek biriyle tanışacaksınız.

KEMİK

Rüyada kemik görmek genç erkek için, başarılı bir iş yapacağına yorulur. Daha yaşlı erkek için, pek önemsenmeyen bir hastalığın ilerleyeceğine işarettir. Genç bir kız için sanatçıyla evliliğini haber verir.

Kep takan kimse yeni birisiyle aşk yaşayacak demektir.

KEPEK

Rüyada kepek, büyük maddi bir kazancın elde edileceğine yorumlanır.

KERESTE

Rüyada kereste, ev sahibi olunacağına yorumlanır.

KEREVİZ

Rüyada kereviz görmek, mutluluğun ve zenginliğin belirtisidir. Kereviz yemek, etrafınızdaki insanlar tarafından çok sevildiğinizi anlamındadır.

KERPETEN

Rüyasında kerpeten gören kişi, kendi hatalı hareketleri yüzünden dert içine düşecek anlamındadır.

KERPİÇ

Rüyada kerpiç ya da kerpiçten yapılmış bir ev, kız çocuğunun habercisidir.

KERTENKELE

Üzüntünün habercisidir gammaz bir fitneci olarak tabir edilir.Rüyada kertenkele düşmanlarınızın saldırısına uğrayacağınız anlamına gelir.

KERVAN

Misafir demektir.Uzak bir yerden size çok miktarda misafir geleceğine yorumlanır.

Rüyada kese görmek işlerinizin iyi gitmesi sonucu büyük miktarda para kazanacaksınız demektir. Rüyada dolu kese ömrünüzün sonuna kadar rahat bir yaşam süreceğinize yorumlanır. Boş kese görmek ise tam tersi anlamdadır.

KESER

Rüyada keser görmek, bir işin menfaatinize uygun bir biçimde son bulacağına yorumlanır.

KESTANE

Genellikle iyiye yorulmaz. Rüyayı görenin ya da bir yakınının sağlık durumunun ciddi bir şekilde bozulacağına ve sıkıntıya yorumlanır.

KETEN

Rüyada keten giymek işlerinizde başarı sonucu zengin olacağınızı işaret eder.

KEVGİR

Dertlerden kısa zamanda kurtulacağınıza yorumlanır. Hayatınızın sonuna kadar rahat, huzur ve mutluluk içinde yaşayacağınıza işaret eder.

KEVSER

Kevser cennet ırmaklarından birinin adıdır. İnsan rüyasında cennette bulunan Kevser nehrinden içtiğini görürse tövbe eder demektir.

KEZZAP

Acı bir haber alınacağına işarettir. Kezzap içmek ise çok önemli bir karar vereceksiniz demektir.


Bol para kazanmaya ve paranın getireceği mutluluk ve rahata işaret eder.

KILIÇ BALIĞI

Etrafınızdaki insanların tavsiyelerine uymalısınız demektir.

KILIÇ

Hayatınızla ilgili planlarınızı gerçekleştirmek için harekete geçeceğinize yorumlanır. Rüyada kılıç kuşanmak, işinizde yükseleceğinize ve yüksek makama erişeceğinize işaret eder. Kılıçla vurmak bir arkadaşınızın yardımına koşacaksınız demektir.

Rüyada kına görmek, iş yaşamında iyi işlere girişeceğinize işaret eder. Rüyasında kına yakan kişi, güzel haberler alacak demektir.

KIR ÇİÇEĞİ

Umulmadık, beklenilmeyen eğlence ve ziyafete işarettir. Yakında bir davet alacaksınız demektir.

KIRLANGIÇ

Uzun zamandır haber alamadığınız bir kimseyle karşılaşacaksınız demektir. Kırlangıç yakalamak, sevdiklerinizi çok üzeceğinize yorumlanır.

KIRMIZI

Rüyada kırmızı görmek yakında romantik bir aşk yaşayacaksınız demektir. Bazı tartışmalar yaşayacağınız anlamına da gelir.

KISRAK

Kişinin bütün istediklerine ulaşacağını işaret eder.

KIŞLA

Rüyasında kendisini kışlada gören bir kişi , uğradığı haksızlığa cevap verememenin ezikliğini yaşıyor demektir.

KITLIK

Geçim sıkıntısına düşerek, zor bir dönem geçireceğinize işarettir.

KIVILCIM

Ömrünüzün sonuna kadar zorluk içinde yaşayacağınızı, sıkıntılarla uğraşacağınızı işaret eder.

Rüyasında kız çocuğu gören kişi, birçok dertten sonra mutluluğu yakalayacağınıza işarettir. Güzel bir kız çocuğu mutlu, düzenli bir aile yaşamına yorumlanır.

KIZAK

Davranışlarınız ve söyledikleriniz yüzünden insanların kalbini kırdığınızı belirtir.

KIZAMIK

İşleriniz düzene girecek ve çok para kazanacaksınız demektir.

KIZILCIK

Rüyanızda kızılcık toplamak ya da yemek, elinize az miktarda para geçecek, geçim sıkıntısına düşeceksiniz demektir.

KİBRİT

Ummadığınız bir anda yaşamınızda önemli değişiklikler olacak demektir. Rüyasında yanan kibrit gören, genç bir erkek iyi bir para kazanacağı rahatlayacağı yeni bir işe atılacaktır.; Orta yaşlı bir erkek için başkalarının sebep olacağı bir tartışmaya işaret eder. Bekar bir kız için, çabuk gerçekleşen ve mutluluk getiren bir evliliğe işarettir. Evli bir kadın içinse, aile içinde kavgaya ve bazı rahatsızlıklar olacağına yorumlanır.

Rüyasın da kil gören kişi, bir işte başarısız olacak ve üzüntülü günler geçirecek demektir.

KİLİM

Rüyada bir kimsenin arkasına bir kilim aldığını görmesi veya kilime sarılması, baş insanlara ihtiyaçlarını anlatmasına yorumlanır.

KİLİSE

Rüyada kiliseye girmek rüyayı gören ve bekar ise evleneceğine, evli ise çocuk sahibi olacağına yorumlanır. Rüyada kilise görmek, bilime ve ağlamaya yorumlanır.

KİLİT

Rüyada kapıyı kilitlemek, hayatta herkesten kuşku duyduğuna ve yakın arkadaşlarını kıracağına yorumlanır. Kapının üzerine kilitlenmesi rüyayı görenin bir süre için hafifçe hasta olacağına işaret eder.

KİMYAGER

Rüyada kimyager, iş hayatınızın karışık duruma geleceğini işaret eder


Rüyasında ev kiralayan kişi, önemli bir senet imzalamak anlamındadır. Kira vermek ise para durumunuzun iyileşeceği demektir.

KİRAZ

Rüyada kiraz ağacı görmek, sizin ve yakınlarınızın mutlu günler geçireceğine, sağlığınızın tamamen düzeleceğine işaret eder. işlerinizde de başarılı olacaksınız şeklinde yorumlanır. rüyada kiraz görmek yaptığınız İyilikler nedeniyle insanların saygısını kazanacağınıza işarettir. Kiraz yemek ise , sahip olmayı çok istediğiniz bir şeye sonunda kavuşacaksınız demektir.

KİREÇ

Rüyasında kireç gören kişi duygularına karşılık bulur demektir. Kireçle badana yapmak sıkıntıların sona ereceğine işaret eder.

KİRPİ

Rüyada kirpi görmek, yaşamınızda yeni bir döneme gireceğinizi, doğru ve önemli kararlar vereceğinizi ve bu kararlarınızda başarıya ulaşacağınızı işaret eder.

Rüyada kist gören kişi maddi sıkıntı çekiyor demektir.

KİTAP

Rüyada kitap görmek, güce kavuşacağına ve yükseleceğine yorumlanır. Orta yaşlı erkekler için kitap görmek değişik bir tecrübeye girişileceğine işaret eder. Genç kadınlar içinse bu rüya iş yaşamında başarıya ve yükselişe işarettir. Daha yaşlı kadınlar için rahatlık ve huzurlu bir geleceğe yorumlanır.


Koç, şerefli ve saygın bir adamı işaret eder. Birçok koç beslemek, hasmını yeneceğine yorumlanır.

KOĞUŞ

İçinde bulunduğunuz zor durumdan kısa bir süre sonra kurtulacaksınız demektir. Güzel günlerin geleceğinin habercisidir.

İşlerinizde kendi kararlarınızı kendiniz vermek zorundasınız demektir. Rüyada kolların olmadığını görmek, başkaları tarafından korunduğuna işaret eder.

KOL SAATİ

Rüyada bir insanın kol saati vermesi ya da alması, iki insanın geleceğinin birbirine bağlı olduğuna veya pek yakında birbirlerine yardımda bulunacaklarına yorumlanır.

KOLONYA

Rüyasında kolonya koklayan kişinin, dert içinde olduğuna ve bu dertlerin devam edeceğine yorumlanır.

KOMİSER

Komiser görmek, ileride yüksek makamlara ulaşacağınıza yorumlanır.

KOMİDİN

Rüyasında da komidin gören kişinin, korkulu ve sıkıntılı dönem geçireceğine yorumlanır.

KOMPOSTO

Rüyasında komposto içen kişinin güzel günlere kısa süre sonra erişeceğine yorumlanır.

KONAK

Rüyada konak, başka insanların emri altında çalışmaktan sıkıldığınıza kendi işinizin başına geçeceğinize yorumlanır.

KOMUTAN

Rüyasında komutan gören kişinin, yakın zamanda ün ve şeref sahibi olacağına yorumlanır.

KONSER

Rüyada bir konserde müzik dinlemek, genç bir erkek için, başarı kazanacak bir işe ortakla girmek için fırsatın çıkacağına işarettir. Orta yaştakiler için, işlerinde şansının iyi olacağına ve aile yaşamında mutluluğa yorulur. Genç bir kız için, çok hoşlanacağı bulunacağına; yaşlı kadınlar için, çok değerli bir hediye alacağı demektir.

KOLTUK

Rüyada bir koltuğa oturmak, gerçekleşmeyecek emelleriniz yanlış düşünceleriniz olduğuna yorumlanır.

KOLYE

Etrafınızdaki insanlar tarafından saygı duyulan, sevilen bir kimse olduğunuzu işaret eder. Birsine kolye hediye etmek, aşık olacağınıza yorumlanır.

Kendini koma halinde görmek, karşılaşacağınız kötü bir olayın sizi çok etkileyeceğine yorumlanır.

KOMŞU

Rüyasında komşu görmek birtakım dedikodulara uğrayacağınız anlamındadır. Mücadeleli ve tartışmalarla dolu bir döneme girdiğinizi işaret eder.

KONSER

Rüyasında konsere giden kimse, çok şanslı bir döneme girmiş, güzel bir iş teklifi alacak demektir.

KONSERVE

Rüyasında konserve gören kişinin mazide kalan olaylarla uğraşacağına, işlerinizin kötüleşeceğine, sıkıntılı dönemler geçireceğinize yorumlanır.

KONTRAT

Herkes için dikkatli olunması gerektiğini belirten bir işarettir.

KORKU

Eğer rüyada korkuyorsanız, bilinç altında bazı korkularınızın bulunduğuna işarettir. Bu korkular çok yakında ortaya çıkacak ve bu korkularla yüzleşeceksiniz bazı zorlukların üstesinden geleceksiniz demektir.

KORKULUK

Birçok sıkıntıyla karşılaşacaksınız; ancak bu sıkıntıların üstesinden geleceksiniz demektir.

KORNA

Rüyada korna sesi duymak, çok yakın zamanda beklemediğiniz kadar iyi bir durumla karşı karşıya kalacağınıza yorumlanır.

KOŞMAK

Rüyada koşmak, sağlık durumunun hafif bir şekilde bozulacağına yorumlanır.

KORSAN

Rüyada korsan görmek sahte arkadaşlarınız yüzünden yaşamınız tehlikeye girecek demektir. Korsan olduğunuzu gördüyseniz, bu saygınlığınızın kaybolacağına , arkadaş ve akrabalarınızın sizden desteğini çekeceğine yorumlanır.

Boş kova görmek, para kaybetmek, dolu kova görmek, para kazanmak; yarı yarıya dolu kova görmek, beklenmedik bir habere yorumlanır.

KOVAN

Rüyasında arı kovanı gören kişi, büyük çapta başarı kazanacak şeklinde yorumlanır.

KOYUN

Rüyada koyun görmek, kadına işarettir. Koyuna ulaştığını gören kimse kadınla evlenecek demektir. Koyunun kendi önünde yürüdüğünü gören kimsenin bir kadına aşık olacağına ancak amacına ulaşamayarak vazgeçeceğine işaret eder. Rüyada koyun sağmak rüyayı görenin, o sene için hayırlı bir iş yapacağı demektir.


Koza görmek, yakında ev sahibi olacağınıza yorumlanır.

KÖÇEK

Rüyasında kendisini köçek olarak görmek, işlerinizde yaptığını< hatalar yüzünden zarar edecek, sıkıntıya düşeceksiniz demektir.

KÖFTE

Rüyada köfte görenin oburluk derecesinde iştahlı olduğuna ve bu yüzden huyundan vazgeçmesi gerektiğine yorumlanır.

Rüyada kök , çocuk sahibi olunacağına yorumlanır.


Köle görmek sizi korkutan ve size endişe veren şeylerden kurtulacaksınız demektir. Köle olduğunu görmek emeğinin karşılığını alarak, iş yaşamında yükselmeye yorumlanır.

KÖMÜR

Rüyasında kömür ve ocak gören kişinin para ve mal kazanacağına yorumlanır.

KÖPEK

Rüyada kendisine köpek aldığını görmek, onun diğer insanlarla hoş muhabbetler etmesine yorumlanır. Köpeğin ısırdığını görmek, bir iyi arkadaşınız nedeniyle sıkıntı yaşayacağınıza işarettir. Kendisini köpekler uluyor veya havlıyorsa isteklerinin gerçekleşeceğine ve güven içinde olacağına yorumlanır. Eğer köpekleri öldürdüğünü görürse, düşmanlarını alt edeceğine yorumlanır.

KÖPEK BALIĞI

Köpek balığı görmek, iyiye yorulmaz. Kötü bir haber alınacağına yorumlanır.

KÖPRÜ

Rüyada köprü bazı sıkıntıların üstesinden geleceğinize yorumlanır.

KÖPÜK

İlerde aldığınız tüm işerde başarıya ulaşacaksınız demektir. Sizi çok iyi bir gelecek bekliyor.

Rüyasında kişinin kendisini kör olarak görmesi onun her işe atılmaması gerektiğini ve bu insanın hata yapmasını bekleyen düşmanlarının olduğunu gösterir.

KÖRÜK

Yeterince gayret göstermezseniz geçim sıkıntısına düşeceksiniz demektir.

KÖSELE

Rüyasında kösele gören insanın sevgilisinin ondan soğuduğuna ve bu aşkın peşini bırakması gerektiğine yorumlanır.

KÖSTEBEK

Rüyada köstebek , kötülüğünüzü isteyen bazı kişilerin sizi alt etmek için aleyhinizde komplo kurduğuna ve dikkatli olmanız gerektiğine yorumlanır.

Köşk rahatlık, refah ve saadettir. Rüyada kendisini bir köşk içinde görmek, düşmanına karşı başarı sağlayacağına onu alt edeceğine işaret eder.


Rüyada köy görmek çok çalışmaktan dolayı iyice yorulduğunuza, dinlenmeniz gerektiğine yorumlanır.

KÖY İMAMI

Rüyasında köy imamı gören kişinin muradına çok kısa süre içerisinde ereceğine yorumlanır.

Rüyada kral görmek, iş yaşamında başarıya kavuşacağınıza yorumlanır.

KRALİÇE

Rüyada kraliçe ile ilgili rüyalar, genellikle iyiye , ün ve şerefe yorumlanır.

KREMA

Eğer sağlığınıza dikkat etmezseniz ciddi bir hastalığa yakalanabilirsiniz demektir.

KRİSTAL

Rüyada kristal görmek aşk ve iş yaşamınızda bazı sıkıntılar yaşayarak, ruh sağlığınızın bozulacağına yorumlanır.


Rüyasında krom gören kişinin , iradesinin sağlam olduğuna ve elini attığı her işte başarı kazanacağına yorumlanır.

KUBBE

Rüyada kubbe gören kişi bekar ise evlenecek; evli ise eşini aldatacak demektir.

Rüyasında kuğu gören kişinin, çok iyi kalpli birisi ile evleneceğine yorumlanır.

Uygunsuz davranışlarınız hem size hem de çevrenizdeki insanlara zarar veriyor demektir. Davranışlarınıza dikkat etmeniz gerektiğini bildirir.

KULÜBE

Rüyasında kulübe veya yazlık bir evde oturduğunu gören bir kişinin, çok sevdiği birinin misafir olacağına yorulur. Bir kadın için, hoş bir sürpriz veya güzel bir armağan sahibi olunacağını işaret eder.

Geçmişte yaşadığınız sıkıntıları artık yaşamayacaksınız anlamındadır. Rüyada kum görmek, para ve mal demektir.

KUM SAATİ

Vaktinizi hiçbir yararı olmayacak işlerle harcıyorsunuz demektir.

Daima kötüye yorulur. Hastalığa, kötü şansa ve işlerinizin kötüleşeceğine işarettir.

KUMARHANE

Bir yakınınızı size ihanet edeceğine yorumlanır.

KUMAR

Rüyada kumar oynayıp kazanmak, kötü ve şahsiyetsiz insanlarla çevrili olacağınıza işaret eder. Eğer kumarı kaybederseniz, hareketleriniz nedeniyle bir yakınınıza zarar vereceksiniz demektir.

KUMBARA

Rüyanda kumbara, gören kimsenin, büyük miktarda para kaybına uğrayacağına yorumlanır.

KUMAŞ

Rüyada kumaş görmek, derde düşüleceğini işaret eder.

KUNDAK

Rüyada bebek kundağı görmek,i pek yakında muradına erecek anlamındadır.

KUNDURA

Rüyasında yeni bir kundura giyen kişinin evleneceğine veya servet sahibi olacağına; eski kundura giyen kişinin derde düşeceğine yorumlanır.

KUNDUZ

Rüyasında kunduz gören insan için güzel bir aşk hayatının başlayacağına işaret eder.

KURANI KERİM

Rüyada kuran görmek, iyiliklerin, güzelliklerin ve mutlulukların işaretidir. Çok güzel bir rüya olan Kuran görmek rüya sahibinin Tanrı tarafından i korunduğunun işaretidir. Hasta bir kimse rüyasında Kuranı Kerimi görürse, hastalıktan kurtulur. Kuranı Kerimi satın aldığını görürse, o kimse her türlü kötülükten kurtulur.

KURBAĞA

Çok akıllı ve bilgili bir arkadaşınızın olduğuna ve onun öğütlerine önem vermeniz gerektiğine işaret eder. Rüyasında kurbağa görmek veya sesini işitmek, bir grup tarafından başkan seçileceğine; kurbağayı zıplarken görmek, birileri tarafından izlendiğine yorumlanır. Çok yakın bir iyi arkadaşınız olduğuna da işaret eder. alın.

KURAKLIK

Tam tersine yakın zamanda yakında bolluk ve bereketle kavuşulacak anlamındadır.

KURBAN BAYRAMI

Rüyasında Kurban bayramı gören kişi için geride kalmış bir sevincin geri gelmesine, isteğe ve her türlü tehlikeden kurtuluşa yorumlanır. Kendisini Kurban bayramında görürse, eğer bu kişi hapiste ise kurtulacağına, borcu varsa borcunun ödeneceğine yorumlanır. Kendisini Kurban bayramı

KURBAN KESMEK

Rüyasında kurban kesen kişi için, borçlu ise borcunu ödeyeceğine ve servet sahibi olacağına eğer istiyorsa hacca gideceğine, hasta ise iyileşeceğine yorumlanır. Hasta kurban kesen ölür.

KURDELE

Kurdele kesmek neşeli arkadaşlar kazanacağınıza ve mutlu olacağınıza işaret eder. Eğer kurdele siyahsa sıkıntılı bir hayat geçireceksiniz; eğer siyah değilse, bu çok neşeli bir hayat süreceğiniz anlamındadır.

KURŞUN

Rüyasında kurşun gördüğünü gören kişi iş yaşamında bazı başarısızlıklara ve mağlubiyetlere uğrayacağınızın, çevrenizde bulunan insanlara dikkat etmezseniz n ihanete uğrayacağınızın belirtisidir.

KURT KÖPEĞİ

Kurt köpeği görmek, iyi bir arkadaşınızdan boşuna kuşku duyacağınıza yorumlanır.

KURUYEMİŞ

Rüyada kuruyemiş görmek, yaptığı işlerde kârının artacağına; kuruyemişin kırılması ise, sevmeyeceği birisiyle tanışacağına; yemişleri yemesi, endişeye düşeceğin işaret eder.

KUSMAK

Düşünmeden hareket ettiğinizi, bu durumun ilerde sizi zor duruma düşüreceğini işaret eder.

KUŞAK

Rüyasında kuşak gören kişinin, güvenli bir iş anlaşması yapılacağına yorumlanır.


Rüyada kutu görmek yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır. İçi para dolu kutu görmek de güzel bir maaşla emekli olacağınıza yorumlanır.

Rüyada kuş görmek mutluluğun ve bereketin simgesidir. Yaralı bir kuş, dertli günlerin geleceğinin habercisidir.

KUYRUK

Rüyasında kendisini kuyrukta beklerken gören kimse eğer sabır gösterirse, ilerde çok başarılı olacak demektir. Kendisinin kuyruğu olduğunu görmesi yeni insanlarla tanışacağına yorumlanır.

KUYRUKLU YILDIZ

Rüyada kuyruklu yıldız , büyük bir servet kazanacağınızın ve şansınızın açıldığını işaret eder. Yıldız ne kadar parlaksa servette o kadar büyük olur.


Kuyudan su çekilmesi, bir erkek için, yaptığı kötü bir iş nedeniyle uyarılacağına; orta yaşta bir erkekse, yeni bir işe girişeceğine yorumlanır. Eğer bu rüyayı genç bir görürse gören kadına teklif yapılacağına; evli kadın ise, tehlikeli bir olayla karşılaşacağına yorulur.

KUYUMCU

Rüyasında kuyumcu gören insanın sahtekarlık ve yalancılıkla karşılaşılacağına işarettir. Bu rüya aynı zamanda ilme, doğru yola, evlada ve evlenmeye yorumlanır.

KUZGUN

İşlerinizde yaşayacağınız problemleri, çevrenize yansıttığınıza işaret eder.

Rüyada kuzu güzel bir çocuk sahibi olacağına yorumlanır.

KÜKÜRT

Rüyasında kükürt görmek, yorgun olunduğuna ve bir süre dinlenmeniz gerektiğine yorumlanır.

Rüyada genç bir erkeğin rüyasında kül görmesi, çok iyiye yorulur. Pek yakında karlı ve para getirecek işlere başlayacağına işarettir.; Bekar bir kız bu rüyayı görürse hayal kırıklığı yaşayacağına yorumlanır. Yaşlı bir kadın için, kötü niyetlerden vazgeçmesine yorumlanır.


K harfinden rüya yorumları 2019

K harfinden rüya yorumları 2019

Related news

 • Size Uygun Kıyafet Yakası Hangisi
 • Göz Çevresini Gençleştirmek İçin Doğal Çözümler
 • Pişmaniyeli Pasta Tarifi
 • Kırmızı Şelale Pasta
 • Lake Banyo Dolabı fiyatları

 • K harfinden rüya yorumları

  K harfinden rüya yorumları


  K harfinden rüya yorumları

  K harfinden rüya yorumları

  K harfinden rüya yorumları

  K harfinden rüya yorumları

  K harfinden rüya yorumları

  K harfinden rüya yorumları

  K harfinden rüya yorumları

  K harfinden rüya yorumları

  K harfinden rüya yorumları

  K harfinden rüya yorumları

  K harfinden rüya yorumları

  K harfinden rüya yorumları

  K harfinden rüya yorumları

  K harfinden rüya yorumları

  K harfinden rüya yorumları

  K harfinden rüya yorumları

  K harfinden rüya yorumları

  K harfinden rüya yorumları

  K harfinden rüya yorumları

  K harfinden rüya yorumları

  K harfinden rüya yorumları