Kübanın alkolsüz mojito yemek tarifleri nasıl hazırlanır 2019

Kübanın alkolsüz mojito yemek tarifleri nasıl hazırlanır 2019
21.07.2019

Kübanın alkolsüz mojito yemek tarifleri nasıl hazırlanır 44

Küba'nın alkolsüz mojito yemek tarifleri nasıl hazırlanır

Hayatımızın verdiği özgürlük ve zevkher an - hepsi Mojito adlı görkemli, güneşli bir kokteylde yoğunlaşıyor. Sıcak bir yaz gününde, dinlenmek ve serinlemek çok istediğinde, egzotik ve eşsiz lezzetli bir şeyler deneyin, o zaman bu kokteyl bulmamanız daha iyi. Tabii ki, çeşitli "tadilatlarda" pişiriyorsanız, çocuklar ve yetişkinler için harika: alkolsüz ve geleneksel alkolik.

Alkolsüz Mojito Tarifi İlk etapta, yemek pişirmeyi teklif eder.En kullanışlı malzemeler - kireç suyu, şeker şurubu (bazı durumlarda daha iyi bir çözüm kahverengi şeker haline gelir), nane yaprakları. Ezmek ve "prosedür" sonra sadece içki ferahlatıcı mentollü yağ vermeyin birkaç parçaya, girmeye yapmaması gereken özel havaneli nane ile öğütme önce hatırlamak değil, aynı zamanda büyük bir bardakta dekore etmek önemlidir. çok farklı, zevkli ve vitaminler ile vücut doldurma - Buna ek olarak, (mojito ve dahil) alkolsüz kokteyller birçok türde son derece önemli unsuru meyve ve çilek vardır.

Alkolsüz bir benzer kokteyl hazırlayınMojito tarifi şu şekilde öneriyor: Kireç (3-4 dilim), kiraz (4 ad.), Frenküzümü ve üzüm bardağı (10 ad.), Şeker kamışı şekeri, meyve veya çilek şurubu, gaz, nane ve buzlu maden suyu almanız gerekir. Her şeyden önce, güzel bir highball camında nane ve şeker koymanız, onları geriniz, çilek, meyve eklemeniz, tekrar ovmanız ve şurup dökmeniz gerekir. Ardından üste bir bardak su koyup nane yapraklarıyla süsleyecek, yontmataş bir buz ile soğutup masaya sunacak.

Kendiniz için bir mojito kokteyli karıştırmayı planlıyorsanız, bu önemlidirana bileşenlerinden biri olan kireç gibi detayları hatırlayın. Çok çabuk bozulur, bu nedenle daima yeni bir formda mojito oluşturulmasında kullanılmalı ve sadece buzdolabında ve kısa süre saklanmalıdır. Benzersiz, unutulmaz bir tat ve aromaya sahip olduğu için, Küba kokteylinin bu versiyonunda yenilemek neredeyse imkansızdır.

Gerçekten klasik alkolsüz mojitoTarif, kireç bileşeni temel alınarak hazırlanabilir. O (150 ml.), Kireç suyu (20 ml.) Şeker şurubu (20 ml.) Veya şeker birkaç parça taze limon-kireç (1 adet). Ve taze nane dal maden suyu almak için gerekli (2-3 adet). . Her şeyden önce, sen, şeker ile birlikte bir bardak koymak yukarıdaki yönergelere uygun olarak senin nane germek suyu ve kireç püresi parçalarını ekleyin ezilmiş buz dökmek gerekir. içki şeker eriyene kadar, (eğer kireç dilimleri ile onlara alternatif olabilir) dekorasyon için meyve veya çilek suyu, üst eklemek kadar karıştırılmalıdır. Böyle alkolsüz mojito tarifi size çok nazik ve narin, yetişkinler hem de çocuklar tat eşit ölçüde müsait pişirmeye olanak tanır.

Ve doğal olarak, önemli bir mojito bileşeniAlkolsüz (saf veya çocuk) varyant sprite. İstenirse mineral karbonatlı su ile değiştirilebilir, ancak orijinal reçete ile yapıştırmak daha iyidir. İçkinin hazırlanmasının sonunda sprite'i sağa ekleyin, böylece nihayet tüm maddeleri karıştırmaya yardımcı olur. Portakal ve grenadinli Mojito tarifi sprite - mutlaka hem çocuklara hem de daha sofistike erişkinlere ilgi duyacaktır. Limon, portakal ve limon kireci (her meyvenin yaklaşık yarısı), sprite (200 ml), nar şurubu (50 ml), şeker şurubu (yaklaşık 50-60 ml) ve buz dilimi gerektirir. Tüm meyve alkolsüz mojito reçetesi, küçük dilim dilim önerir cam altına koymak, şurup ve sprite dökün, nane sprigs ile dekore edin.

Kübanın alkolsüz mojito yemek tarifleri nasıl hazırlanır 2019

Kübanın alkolsüz mojito yemek tarifleri nasıl hazırlanır 2019

Related news

 • Ninja Kaplumbağa Cupcake Yapımı
 • Maden Sulu Islak Kek Tarifi
 • Evde Kolay Yılbaşı Süsü Yapımı
 • İş Kadınlarına Özel Güzellik Ve Makyaj Sırları
 • 17 Haziran 2019 Perşembe

 • Kübanın alkolsüz mojito yemek tarifleri nasıl hazırlanır 86

  Kübanın alkolsüz mojito yemek tarifleri nasıl hazırlanır


  Kübanın alkolsüz mojito yemek tarifleri nasıl hazırlanır 36

  Kübanın alkolsüz mojito yemek tarifleri nasıl hazırlanır 75

  Kübanın alkolsüz mojito yemek tarifleri nasıl hazırlanır 37

  Kübanın alkolsüz mojito yemek tarifleri nasıl hazırlanır 86

  Kübanın alkolsüz mojito yemek tarifleri nasıl hazırlanır 40

  Kübanın alkolsüz mojito yemek tarifleri nasıl hazırlanır 58

  Kübanın alkolsüz mojito yemek tarifleri nasıl hazırlanır 46

  Kübanın alkolsüz mojito yemek tarifleri nasıl hazırlanır 23

  Kübanın alkolsüz mojito yemek tarifleri nasıl hazırlanır 80

  Kübanın alkolsüz mojito yemek tarifleri nasıl hazırlanır 6

  Kübanın alkolsüz mojito yemek tarifleri nasıl hazırlanır 55

  Kübanın alkolsüz mojito yemek tarifleri nasıl hazırlanır 56

  Kübanın alkolsüz mojito yemek tarifleri nasıl hazırlanır 35