Jennifer Aniston. Büyüme, ağırlık ve Hollywood yıldızının mutluluk sırları

Jennifer Aniston. Büyüme, ağırlık ve Hollywood yıldızının mutluluk sırları

24.04.2019

Jennifer Aniston. Büyüme, ağırlık ve Hollywood yıldızının mutluluk sırları 35

Jennifer Aniston. Büyüme, ağırlık ve Hollywood yıldızının mutluluk sırları

Bu güzelliğin adı uzun zamandır bilinmektedir. Popüler "Sitcom" filminde rol aldı, Brad Pitt'in eşi oldu ve ardından popüler ve zengin komedi oyuncularından biri oldu. Aynı zamanda, bir an için asla ince şeklini korumayı unutmadı. Jennifer Aniston'un güzelliğinin sırları, boyu, ağırlığı ve diğer ilginç gerçekler - makalemizde.

Ekranın yüzü

Eğer popüler olarak parlayacaksandiziler ve filmler, uygun bir şekilde görünecek kadar nazik olun. Bu basit ama etkili postula, genç Jenny tarafından iyi anlaşıldı. Çocukluğundan beri bir oyuncu olmak istedi ve hızla bu yöne gitti. Jennifer Aniston, erkeklerin fanatiklerini heyecanlandıran ve hayranlarının kıskançlığına neden olan ağırlığının atipik bir görünüme sahip olduğunu düşündü. Özellikle burnunu beğenmedi.

jennifer aniston büyüme ağırlığı

Merhaba yeni Ben!

Aniston'a çirkin bir ördek yavrusu diyemezsin. Tam o sırada normal bir genç kızdı. Ve bu yaşta bir şey kendi başına değilse, hiç de korkutucu değil. Durumu değiştirmek "Arkadaşlar" serisine yardımcı oldu. Zaten üçüncü sezondan itibaren oyuncu sadece kendine özgü özellikleri olan ana kadın karakterine dönüşür: davranış, alışkanlıklar ve ünlü saç modeli. Dizinin hayranları, aktris ve karakteriyle Rachel Aniston'dan daha fazla ayrılmayan karakterine çok fazla aşık oldular. Görkemli yıldızın çekiciliğinin büyümesi, ağırlığı ve sırları hayranlarıyla ilgileniyordu. Hem çerçeve içinde hem de setin dışında, Jenny'nin ince bir güzellik kaldığını anlamadılar.

"Arkadaşlar" ve diğer ödüller

Dizi on sezon sürdü, oldukült gösterisi. Oyuncuyu dünya onuru ve saygısının podyumuna kaldırdı. Ve o, Oscar'lı Oscar heykelciğine sahip olmasa da, bu milyonlarca güçlü taraftar grubunun değerinden daha fazlası. Jennifer Aniston için başarının sırrı nedir? Büyüme, aktrisin ağırlığı her seferinde tartışıldığı konulardan biriydi, bir keresinde vurulduğu filmden ya da bir konuk olarak ziyaret ettiği törenden bağımsız olarak. Paparazzi eşit başarı ile yeni çekimler peşindeyken ve taraftarlar idollerinin güzelliğinin sırrını merak ederken, Aniston cazibesinden hiç utanmamıştı. O gerçekten en güzel modern Hollywood yıldızlarından biri olmaya devam ediyor.

jennifer aniston yüksekliği ve ünlülerin ağırlığı

Aşk ve diğer sıkıntılar

Ama her zaman her şey çok iyi değildi. Hayatta, aktrisini etkilemeyen ancak etkileyebilecek değişiklikler oldu. 2005'ten bu yana ve önümüzdeki birkaç yıl boyunca, Jennifer Aniston parlak yayınların ve siyah basının yıldızı haline geldi. Halkın büyümesi ve ağırlığı daha sonra halk için bu kadar ilginç olmaktan çıkmıştı, herkes aktrisin Brad Pitt ile boşanmasını tartışıyordu. İlişkilerin çöküşü Jenny'yi ürkütücü bir depresyona sürükledi. Fotoğraf çekmeyi bıraktı, kariyerine ara verdi ve arkadaşlarıyla ve arkadaşlarıyla "Friends" Courtney Cox'da daha çok zaman geçirdi. Gazeteciler, değişikliklerin oyuncu figürünü nasıl etkileyeceğini merak ettiler. Ancak, eski koca için boğaz yeterli gözyaşı, Jenny halka geri döndü ve dünya dondu - o aynı büyüleyici kaldı. Hayır, acıyı yiyecekle boğmadı. Jennifer aynı güzel kalmak istiyordu, erkeklerin kalbini kırıyordu.

jennifer aniston boy ve kilo

Jennifer Aniston'un ana kozları

Büyüme ve ağırlıkça kadın oyuncu (164 cm ve 50 kg'lıksırasıyla) yıllar boyunca değişmedi. Jenny'ye göre, yeme ölçüsünü gözlemlemekte, kendini "çok fazla karışmaya" izin vermemektedir. Ayrıca yoga uyguluyor ve yüzü olan Aveeno'nun doğal kozmetik ürünlerini kullanıyor.

Ve tabi ki aşk. O olmadan, Aniston hayatını temsil etmiyor. Sıkı prensiplere bağlı olarak, yüksek profilli romanları için ün kazanmamıştı ve karakterinin aksine hayattaki Rachel çok rüzgarlı değildi. Şimdi onun yanında, ideal arkadaşının tüm standartlarını karşılayan bir adam var: yakışıklı, yakışıklı, dikkatli ve tutkusunu hayran bırakan, önemli olan.

Jennifer Aniston. Büyüme, ağırlık ve Hollywood yıldızının mutluluk sırları

Jennifer Aniston. Büyüme, ağırlık ve Hollywood yıldızının mutluluk sırları

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Öğretmenliği bıraktı, barınak kurdu
 • Adını Sen Koy final
 • Eterinin parçaları, unutulmuş bir demirci ve bir diğeri Kapaklarda Kayıp
 • İştah Kabartıcı Çikolatalı Harika Bir Tatlı

 • Jennifer Aniston. Büyüme, ağırlık ve Hollywood yıldızının mutluluk sırları 4

  Jennifer Aniston. Büyüme, ağırlık ve Hollywood yıldızının mutluluk sırları


  Jennifer Aniston. Büyüme, ağırlık ve Hollywood yıldızının mutluluk sırları 76

  Jennifer Aniston. Büyüme, ağırlık ve Hollywood yıldızının mutluluk sırları 63

  Jennifer Aniston. Büyüme, ağırlık ve Hollywood yıldızının mutluluk sırları 41

  Jennifer Aniston. Büyüme, ağırlık ve Hollywood yıldızının mutluluk sırları 43

  Jennifer Aniston. Büyüme, ağırlık ve Hollywood yıldızının mutluluk sırları 95

  Jennifer Aniston. Büyüme, ağırlık ve Hollywood yıldızının mutluluk sırları 47

  Jennifer Aniston. Büyüme, ağırlık ve Hollywood yıldızının mutluluk sırları 16

  Jennifer Aniston. Büyüme, ağırlık ve Hollywood yıldızının mutluluk sırları 14

  Jennifer Aniston. Büyüme, ağırlık ve Hollywood yıldızının mutluluk sırları 78

  Jennifer Aniston. Büyüme, ağırlık ve Hollywood yıldızının mutluluk sırları 6

  Jennifer Aniston. Büyüme, ağırlık ve Hollywood yıldızının mutluluk sırları 94

  Jennifer Aniston. Büyüme, ağırlık ve Hollywood yıldızının mutluluk sırları 71