Jeans flare - sezonun favorileri 2019

Jeans flare - sezonun favorileri 2019

Jeans flare - sezonun favorileri 80 14.02.2019, 00:09

Jeans flare - sezonun favorileri

Kotlar yine başarısız modada parlıyorbizi mutlu etmek için, kadınlar. Neden? Evet, çünkü kalça veya dizden gelen bir parlama gibi bir kesiktir, çoğunlukla figürün kusurlarını gizlemek ve avantajlarını önemsemek için pürüzsüz ve dişil bir siluet oluşturmak gerek duyulduğunda kurtarma gelir. Sonuçta, bu tam da erkeklerin o kadar çok sevdikleri. Bunun için gayret gösteren kadınlar değil miyiz?kot pırıltı

Kot fişekleri birçok avantaja sahiptir.modaya uygun skinnies ile karşılaştırıldığında. Özelliklerini bilen her tür figür için seçilebilirler. Aynı zamanda, sıska, sadece kot erkek arkadaşı gibi, kimin rakam anlamlı eksiklikleri vardır olanlar için, yani düzgün bacaklar ve düz mide sahipleri için daha uygundur. Tüm kadınlar farklı, ama ne olursa olsun yaş, boy ve şekil türünden her biri, şık bakmak istiyor.

Tam olarak "iş" kot nasıl patladı?kot pantolon

En önemli avantajlarından biri,görsel olarak sizi daha yüksek hale getirebilir. Onları bir platform veya orta yükseklikte bir topuklu ayakkabı ile giyin. Yıkama ayakkabıları kapatır ve sonuç olarak istenen etki elde edilir. Buna ek olarak, platform oldukça rahattır ve bacakların şekli ve dolgunluğu ne olursa olsun, her kız pantolonun altına koyabilir. Çok yüksek bacaklar, kısa gövdeli görünümlü arka plana karşı orantısız görüneceğinden çok yüksek platformlar ve tanketler kaçının.

Flush farklıdır: küçük, orta, büyük ve güneş ışınları. Sonuncusu dizden başlar ve yalnızca doğal görüntüler için uygundur, günlük yaşam için uygun değildir.

İnce kalçalı kızlar dizinden alevlenerek kot pantolon seçmelidirler. Üst ve alt bacaklar orantılı görünmek için parlama küçük veya orta boy olmalıdır.diz boyu kot

Muhteşem şekil sahipleri kalçadan parlayan kotlara uyuyorlardı. Sözde "kulak" ları mükemmel bir şekilde maskelerler ve çizgileri daha pürüzsüz hale getirirler.

Dizden alevlenerek kot almaya karar verirseniz, ancak dizleriniz dolduğu zaman, kumaşın uygun olmayan yerlerde aşırı sıkıştırılmaması için daha büyük bir boyut almanız daha iyi olur.

Aşırı bel ile kottan veya belden kot flare, işlerini karın içine çeker, çeker ve geniş bir bant bu etkiyi güçlendirir.

Bugün hangi kıyafetler kotlarla alakalı?

Kot pantolon alevlendiği için hala ağırdır.Görüntü daha romantik ve yaz bluz yapmak ve havadan kumaşlar, pamuk ve keten gömlek yardım başında yer alıyor etmek. Baskılar herhangi bir şey olabilir: Bu sezon kafeste çiçekler, çizgiler veya modaya. Kesme rakamın türüne bağlıdır: ince kızlar boyun veya bir omuzda düzgün vücutlu uyum gevşek üstleri ile üst veya kot gömlek ve kadınları doldurabilir. Geniş kenarlı şapkalar, gözlükler ve bilezikler hoş geldiniz.

Serin havada, kot rahat bir şekilde tamamlanabilirgeniş bir topuk ile hırka, bir ceket veya büyük bir çiftleşme ve bir kazak. Bir aksesuar olarak - büyük bir çanta. Bu kıyafetle arkadaşlarınızla bir toplantıya ya da arkadaşlarınızla alışverişe güvenle gidebilirsiniz.

Ofiste, orta büyüklükteki bir eldivenin sürtünmesiz, tek tonlu bir kot pantolonu, örneğin gömlek veya golf ve gömme bir ceket ile birlikte uygun olacaktır.

Kısacası, kot parlaması - gardırobun çok yönlü bir elemanı.

Jeans flare - sezonun favorileri 2019

Jeans flare - sezonun favorileri 2019

Related news

 • Tişörtlerde baskı türleri
 • Şeyl gazı - ek bir enerji kaynağı ve problemleri
 • Ilin Payne - Game of Thrones ten asan
 • Rıdvan Dilmen: Bu Fener gerçekten rezalet
 • Hint Yağı İle Bağırsaklarınıza Detoks Yapın

 • Jeans flare - sezonun favorileri 32

  Jeans flare - sezonun favorileri


  Jeans flare - sezonun favorileri 11

  Jeans flare - sezonun favorileri 83

  Jeans flare - sezonun favorileri 4

  Jeans flare - sezonun favorileri 57

  Jeans flare - sezonun favorileri 55

  Jeans flare - sezonun favorileri 42

  Jeans flare - sezonun favorileri 64

  Jeans flare - sezonun favorileri 2

  Jeans flare - sezonun favorileri 10

  Jeans flare - sezonun favorileri 5

  Jeans flare - sezonun favorileri 84

  Jeans flare - sezonun favorileri 10