Inflati Exley - bütçeye uygun modern teknolojilerInflati Exley - bütçeye uygun modern teknolojiler

20.05.2019

Inflati Exley - bütçeye uygun modern teknolojiler 73

"Inflati Exley" - bütçeye uygun modern teknolojiler

Şu anki nesiller uzun süredir unutuyorbasit ve gerekli telefon fonksiyonları. Kesin olarak hiç kimse, genel boyutlara, düğmelerin aydınlatılmasına veya örneğin artan hareket alanı olan antene dikkat ediyor. 21. yüzyılın cep telefonu sadece en yeni teknolojiyi takip ediyor. Herhangi bir emek ödenir, böylece birçok telefon lüks bir madde haline getirir. Herkes bir aylık kazanç veya daha fazla olan bir satın alma işlemi yapmaya gücü yetmiyor. Birçok üretici, tüketicilerini genişleterek orta sınıf için tasarlanan telefonlara odaklanıyor.

Expley InfinitiBöyle bir ürün akıllı telefon "Eksplu"Infiniti "cihaz düzeni ve ucuzluğu, üzerine fazla para harcamadan modern bir telefon satın almanızı sağlarken, cihaz son teknolojilere dayanıyor.

Ana öğelerinden biriÖrnek, 4.3 köşegenli bir ekran. Maksimum çözünürlük 800 x 480'e ulaşıyor. "Infiniti Infiniti" ekranı, en güvenilir teknolojileri Super AMOLED kullanılarak üretiliyor - benzer bir ekran türü, cep telefonlarının herhangi bir üreticisinin neredeyse tüm pahalı modellerinde kullanılmaktadır.

Her bir cihazın performansıkullanılabilir işlemcinin kapasitesi. Ve bu durumda, "Infiniti Infiniti" nin yaratıcıları cimri değil. Telefonun tek damarlı kalbi 1 GHz'e eşit bir frekansta çalışır. Kurulu çip ARM Cortex9 nesline aittir. Ayrıca, telefonun eski bilgisayar modelleri ile rekabet edebileceği de belirtilmelidir.

Grafik hızlandırıcı PowerVR SGX 531 iyisıradan tüketicilerin bulunduğu çevrede değil, aynı zamanda taraftarların cihazı eğlence olarak kullanmaları için de kanıtladı. "Infiniti'nin tek çekirdekli bir işlemciye sahip olmasına rağmen, maksimum performans sıklığı, akıllı telefon sahibinin emek yoğun kaynakları kullanmasına olanak tanır.Telefon Expl Infinity

İdeal ürünler yoktur ve telefon "KullanımlarSonsuz. "- akıllı telefon 32 GB'a kadar hafıza kartlarını destekliyor - .. akıllı telefon 4 GB dahili, ancak bunların yarısı ancak dolum makinesinde tüm yüklü kaynaklardır ve bu bir sorun değil olduğu ortaya çıktı bir etmiştir bellek mütevazı miktarda etrafında bükülmüş Tüm memnuniyetsizlik istisna değildir Bu, herhangi bir modern cihaz için oldukça yeterlidir. RAM miktarı için 512MB, günlük kullanım için de bu yeterlidir.

Akıllı Telefon ou InfinityAynı işletim sistemi çok iyi tasarlanmış, tarayıcı yetenekleri ile etkileyicidir. Akıllı telefon Android 4.0.3'in mevcut sürümlerinden birine sahip.

Herhangi bir modern telefon gibi, "ExleyInfinity "İki dahili kameralar ile donatılmıştır. Ana 8 megapiksel oldukça iyi çözünürlüğe sahiptir, bu ürünün olumlu özelliklerinden biri. Ön kamera 0.3 megapiksel kalitesi çözünürlüğe sahip geleneksel standartlarına göre dizayn edilmiştir. Bir başka adım, bir akıllı telefon satın almak zorluyor, kaliteli pil 1600 kapasitesi mAh. kompakt telefon için çok iyi Bu güç rakamlar. düzeneğin ortalama uzunluğu 24 saattir.

Teknik özellikler ürünün son nesil geliştirme seviyesinde durmasına izin verir, kabul edilebilir bir fiyat, bir akıllı telefon almak isteyen her alıcıyı memnun eder.

Inflati Exley - bütçeye uygun modern teknolojilerInflati Exley - bütçeye uygun modern teknolojiler

Related news

 • Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi Videosu
 • Kek Sarhoş Vişne: detaylı tarif
 • Çocuklarda çocuk serebral korteks
 • Levosin merhem: özellikleri, uygulama ve yorumlar
 • Domatesli Et Kavurma Tarifi

 • Inflati Exley - bütçeye uygun modern teknolojiler 7

  Inflati Exley - bütçeye uygun modern teknolojiler


  Inflati Exley - bütçeye uygun modern teknolojiler 96

  Inflati Exley - bütçeye uygun modern teknolojiler 74

  Inflati Exley - bütçeye uygun modern teknolojiler 17

  Inflati Exley - bütçeye uygun modern teknolojiler 79

  Inflati Exley - bütçeye uygun modern teknolojiler 33

  Inflati Exley - bütçeye uygun modern teknolojiler 92

  Inflati Exley - bütçeye uygun modern teknolojiler 19

  Inflati Exley - bütçeye uygun modern teknolojiler 12

  Inflati Exley - bütçeye uygun modern teknolojiler 75

  Inflati Exley - bütçeye uygun modern teknolojiler 1