İncelemeler: sanatoryum Parus (Anapa) - dinlenme için ideal bir yer

İncelemeler: sanatoryum Parus (Anapa) - dinlenme için ideal bir yer


İncelemeler: sanatoryum Parus (Anapa) - dinlenme için ideal bir yer 62 07.03.2019, 13:30

İncelemeler: sanatoryum "Parus" (Anapa) - dinlenme için ideal bir yer

Rusya'nın güneyinde, Karadeniz kıyısındaAnapa'nın rahat ve yeşil şehri. Benzersiz iklim, temiz dağ havası ve sıcak deniz suları bu tesisi en popüler yapıyor. Kentte pek çok balneolojik sağlık merkezi ve sanatoryum var, çocukların rekreasyon için mükemmel koşullar. Anapa, sanatoryum "Parus" a ait en iyi değerlendirmeleri yalnızca tatil beldelerinden gururlandırıyor.

Sanatoryumda dinlen

Bu muhteşem yerde, Karadeniz'dekıyılarında, Kafkas dağları ve yemyeşil subtropikal bitki örtüsü ile çevrili, gerisi mükemmel ve unutulmaz olacak. Parus sanatoryumunun incelemeleri nedir? Anapa - harika doğa manzaraları, dağ havası ve "Parus" gibi kompleks iklimi, turistler arasında en büyük beğeni topluyor.

Yorumlar sağlık evi Parus Anapa

konum

Sanatoryum, şehirden sadece üç kilometre uzaklıktadır.tren istasyonu ve yedi havaalanı, hangi yolculuk çok uygun hale getirir. Ve denize en yakın konumu daha da turist çekiyor. Sanatoryum "Parus" (Anapa), sağlığın ve iyi dinlenmenin geri getirilmesi için mükemmel bir çare. Tatilcilere bu yerlerin yorumları ve anıları sadece en keyifli.

Sanatorium Parus Anapa yorum

Otel kompleksinin tanımı

Sanatoryumun toprakları yedi yıldan fazlatüm olanaklara sahip şık binaların bulunduğu hektar. Avrupa mutfağı ile rahat bir restoran akşam kaçamak ve romantik bir akşam yemeği için mükemmel bir yer olacaktır. Turistler bir kuaför, çamaşırhane, masaj odası hizmetlerini kullanmaya davet ediliyor. Ayrıca otopark, ATM, ödemeleri almak için terminal, kütüphane, tur masası bulunmaktadır. Bölgede çeşitli hediyelik eşyalar ve plaj aksesuarları sunan bir dükkan bulunmaktadır. Karadeniz'in sıcak ve nazik suları plajı yıkar ve şaşırtıcı iklim iyileşmeyi sağlar. Her zaman sanatoryum "Parus" (Anapa) belleğinde kalır - Bu ilahi yerde çekilmiş fotoğraflar, büyüleyici dinlenme günlerini hatırlayın.

Sunulan hizmetler

"Yelken" turistlere harika bir seçenek sunuyortıbbi hizmetler, bunların arasında vücut prosedürleri için çok yararlı. Bu ve maden suyu, balneoterapi, fizyoterapi, çamur tedavisi, hirudotherapy, aromaterapi ve diğerleri ile tedavi. Anapa, nitelikli sağlık hizmetleri değerlendirmeleri "Parus" sanatoryumuyla ilgili iyi nitelikli sağlık hizmetleri sunmak için tüm doğal verilere sahiptir. Komplekste açık yüzme havuzu bulunmaktadır - sıcak suda yüzmek her havada hoş bir prosedür olacaktır. Ve havuzdaki çocuk bölümü, küçük tatil vericilerine çok fazla olumlu duygular getirecektir. Ayrıca, aktif rekreasyon isteyenler için spor salonu, futbol sahası, tenis kortu, bilardo salonu var. Heyecan verici geziler ve at binme sizi sıktıracak ve unutulmaz izlenimler verecektir. En kük konuklar oyun odasında ilginç ve heyecanlı vakit geçirebilecek, mini hayvanat bahçesi ziyaret edebilecek. Anapa, mükemmel sağlık koşulları nedeniyle sadece sanatoryum "Parus", yani Anapa, turistleri bütün bir yıl boyunca dinlenmeye davet ediyor.sağlık merkezi Sail Anapa fotoğrafı

Sanatoryuma nasıl ulaşılır

Tren istasyonundan 100 numaralı servis otobüsü ile karmaşık girmek için, havaalanından 113 numaralı güzergahtaki otobüs terminaline ulaşmak ve daha sonra "Parus" sanatoryumuna gitmek daha iyi olacaktır.

İncelemeler: sanatoryum Parus (Anapa) - dinlenme için ideal bir yer

İncelemeler: sanatoryum Parus (Anapa) - dinlenme için ideal bir yer

Related news

 • Kıymalı Karnıbahar-Seyir Evresi Tarifleri
 • Rus senatörden Karadenize ABD filosu gönderin çağrısına yanıt: Filonun dönüşü şanlı olmaz
 • Orman Meyveli Cheesecake
 • Çipras artık hem Başbakan hem de Dışişleri Bakanı
 • Peynirli Yumurta Tarifi Videosu
 • Gökkuşağı Çocuk Panço Modeli

 • İncelemeler: sanatoryum Parus (Anapa) - dinlenme için ideal bir yer 76

  İncelemeler: sanatoryum Parus (Anapa) - dinlenme için ideal bir yer


  İncelemeler: sanatoryum Parus (Anapa) - dinlenme için ideal bir yer 41

  İncelemeler: sanatoryum Parus (Anapa) - dinlenme için ideal bir yer 82

  İncelemeler: sanatoryum Parus (Anapa) - dinlenme için ideal bir yer 16

  İncelemeler: sanatoryum Parus (Anapa) - dinlenme için ideal bir yer 73

  İncelemeler: sanatoryum Parus (Anapa) - dinlenme için ideal bir yer 99

  İncelemeler: sanatoryum Parus (Anapa) - dinlenme için ideal bir yer 58

  İncelemeler: sanatoryum Parus (Anapa) - dinlenme için ideal bir yer 41

  İncelemeler: sanatoryum Parus (Anapa) - dinlenme için ideal bir yer 60

  İncelemeler: sanatoryum Parus (Anapa) - dinlenme için ideal bir yer 21

  İncelemeler: sanatoryum Parus (Anapa) - dinlenme için ideal bir yer 42

  İncelemeler: sanatoryum Parus (Anapa) - dinlenme için ideal bir yer 87