Çince, Korece ve İtalyanca dillerinde salata fachoza hazırlıyoruz 30 16.02.2019, 17:23

Çince, Korece ve İtalyanca dillerinde salata fachoza hazırlıyoruz

Rusya'da, dışkılar genellikle pirinç noodle olarak adlandırılırve erişte nişastası yapılır. Kaynar ile Pirinç eriştesi beyaz, ama nişasta neredeyse şeffaf, bu nedenle bazen "cam erişte" denir.

Fuchozy temelinde çeşitli yemekler hazırlar. Bu sıcak ve aperatifler, özellikle bizim salata salata fuczoz ile popüler.

Hazırlanan yemeğin tadının küçük olmadığı söylenmelidir.derece, satın alınan nişasta eriştelerinin kalitesine bağlı olacaktır. Bu nedenle, bu ürünü seçerken, renk, koku ve yoğunluğa dikkat etmelisiniz. Kaliteli Funchoza grimsi renk tonu ile yarı saydam iplikler formuna sahiptir. Mantarın farklı kalınlıklarda olmasına rağmen kırılgan olması gerekir, yani kırılması kolaydır. Nişasta eriştelerinin ipliklerinin kıvrılmaması, kırılmaması ve çamurlu görünmesi durumunda, bu ürünün satın alınmasından kaçınılmalıdır. Ayrıca, eriştelerin birbirine yapışmış görünmesi durumunda, bir miktar dışkıyı bir kenara bırakmak faydalı olacaktır. İyi bir fuccoza, hafif bir ceviz aromasına sahiptir, fakat eğer bir çeşit yabancı aroması eriştelerden geliyorsa, o zaman bundan lezzetli bir yemek pişirmek mümkün değildir.

Bir kaliteyi seçtikten sonranişasta erişte. Doğru şekilde pişirmeyi öğrenmeliyiz. Hangi yemeği yapmayı planlıyorsanız yapın, önceden kaynatmanız gerekir. Bunu yapmak için, yeterince büyük bir pot alın ve yüzlerce gram erişte başına bir litre su dökün. Buna ek olarak, bir litre suya bir çay kaşığı tuz ve bir yemek kaşığı bitkisel yağ ilave edilmelidir.

Funchosa 3-4 dakika kaynatılır.filamanların kalınlığına bağlı olarak. Erişteleri sindirmek çok önemli değil, yumuşak olmasına rağmen elastik kalmasına rağmen gerekli. Eğer bir çeşit "glomeruli" şeklinde salınan ince bir fecese sahipseniz, o zaman kaynatın, aşağıdaki yöntemi kullanabilirsiniz. Biz bir halkadan girdiğimiz uzun bir ipucu olan "top" eriştelerinden geçiyoruz. Tavaların ortasındaki erişteleri, suyun zaten kaynadığı (tuz ve tereyağı ekleyerek) üç dakika pişirin. Daha sonra, bir iplik kullanarak, "çile" sudan hızlı bir şekilde çıkarın, bir kevgir içine koyun ve soğuk su ile doldurun. Daha sonra, pişirilmiş funiculum'u bir kesme tahtasına koyun ve iyi bir öğütülmüş bıçak kullanarak kesin (ipliği çıkarmadan önce, unutmadan).

Salata fachoza farklı göre hazırlayabilirsiniztarifleri. Örneğin, Çin’de salata fachoza yapalım. Üç paket nişasta eriştesi için üç tatlı biber, birkaç soyulmuş havuç, yarım uzun salata salatalık, birkaç diş sarımsak, soya sosu, bitkisel yağ, sirke.

Fonksiyonu yukarıda açıklandığı gibi hazırlıyoruz. Sebzeleri ince ve uzun çubuklarla keser, sonra yağa geçiririz. Sebzeleri wok denilen özel bir tavada geçirmek kolaydır, ancak bu tip bulaşıkların yokluğunda geleneksel bir kızartma tavası kullanabilirsiniz. Uzun kızartma sebzeleri gerekmez, orijinal renklerini korumak önemlidir.

kuvvetlice karıştırarak, daha sonra bir iki dakika için bir araya sebze, erişte ve ısıtılmış ezilmiş sarımsak ekleyin. Salatanızda tuz, soya sosu ve sirke ekleyin.

Ve Korece Funchuzu nasıl hazırlanır? Bu salata hazırlanırken, hazır yemek olarak satın alınabilen veya bağımsız olarak hazırlanabilen hazır bir meze "Korece havuç" kullanılır. Kore fuşyasından bir sürü salata tarifi var, bunlardan birini kıyılmış et kullanır. Üç yüz gramlık kıyma, iki yüz gram fuchsa, iki yüz elli gram hazır havuç, bir uzun salata salatalık, bir çift soğan gerektirir. Ve ayrıca bitkisel yağ, biber (siyah ve kırmızı), yeşillik, kişniş.

Ince dilimlenmiş soğan kızartın, sonra ekleyinHazır oluncaya kadar kızartın ve kızartın, tuz ve kişniş ile kıyma ekin. Salatayı yarıya kadar kesin ve ince yarıya kesin, hafifçe tuzlanmış ve kenara koyun.

Yukarıda tarif edildiği gibi dışkıları kaynatırız ve keserizonun oldukça küçük. Şimdi bardak fuczozu, Korece havuç, salatalık (tahsis edilmiş meyve suyu boşaltılmalıdır) ve soğan ile hazırlanmış forcemeat karıştırın. Hazırlanan salatada karıştırın ve istenen keskinliğe kadar biberle karıştırın. Yaklaşık yirmi dakika demeliyiz ve otlarla servis yapalım. Benzer şekilde salata fachoza hazırlayabilirsiniz. Dondurulmuş formda ince payet haline kesilmesi gereken kıyma sığır etinin yerine kullanılması.

Ama İtalyancada fuchsozy yemek tarifi. İlk olarak, krepleri pişirin, dört yumurtanın bir hamurunu hazırlayın, iki çorba kaşığı mayonez ve aynı miktarda un yapın ve soğumaya bırakın. Sonra onları şeritler halinde kesin.

Bu arada, dışkıyı kaynatıp küçük keseceğiz. Hazırlanmış nişasta eriştelerine, dilimlenmiş marine edilmiş salatalıklara (3-4 parça) ve doğranmış sarımsaklara kadar küp içine küçük küpler halinde kesilmiş üç yüz gram ham ekleyin. Karıştırıp "noodle" ı kreplerden ve mayonez ile karıştırın. Salata tuzsuz görünüyorsa, tuzla karıştırın. Salata hazır!Related news

 • Sim ile Nasıl Kavanoz Süslenir
 • Koyu kumral saç rengi ve modelleri 2019 2019
 • TUNUS İŞİ BATİK DESENLİ BOYUN ŞALI YAPILIŞI

 • Çince, Korece ve İtalyanca dillerinde salata fachoza hazırlıyoruz 23

  Çince, Korece ve İtalyanca dillerinde salata fachoza hazırlıyoruz


  Çince, Korece ve İtalyanca dillerinde salata fachoza hazırlıyoruz 95

  Çince, Korece ve İtalyanca dillerinde salata fachoza hazırlıyoruz 26

  Çince, Korece ve İtalyanca dillerinde salata fachoza hazırlıyoruz 85

  Çince, Korece ve İtalyanca dillerinde salata fachoza hazırlıyoruz 62

  Çince, Korece ve İtalyanca dillerinde salata fachoza hazırlıyoruz 87

  Çince, Korece ve İtalyanca dillerinde salata fachoza hazırlıyoruz 36