İnce fular trendi 2019

İnce fular trendi 2019
İnce fular trendi


İnce fular trendi

Aksesuar olarak gerek saçlarda gerekse boyunda, çantada, kolda kullanılan fular veya eşarplar aslında çok uzun zamandır popüler. Siteyi takip edenler fularlar, bağlama veya kullanma şekilleri içeren pek çok yazı hazırladığımı da hatırlayacaktır. Bugünse bütün fular modelleri içinde bir adım daha öne çıkan ince fular trendini detaylandıracağız.

Fularlar en moda aksesuarlar olmaya başladığından beri aslında ince fular modelleri dikkat çeker olmuştu. 2019 sonbahar-kış sezonundaysa ağırlığını artırmaya devam ettiğini hatta 2019 bahar sezonunda adeta altın dönemini yaşayacağını söyleyebilirim. Aksesuarların bir stili nasıl değiştirebileceğini bilen bloggerlar sokak stillerinde ince fularları hemen benimseyip, kullandılar zaten. Bu trende ayak duydurmak için boyunu kestiğiniz eteğin veya elbisenden artan kumaşları dahi kullanabilirsiniz. Pek çok trende göre daha kolay uygulanabilecek bir trendden bahsediyoruz aslında.

ince fular modası_mini

70’ler modasının günümüze yansımalarından biri olan ince fularlar, aslında kravat tarzı bağlama şekilleriyle maskülen tarza göz kırpıyorlar. Bu yüzden olsa gerek ince fular trendi daha çok ceket ve gömleklerin kullanıldığı stillerde tercih ediliyor. 70’li yılların modası olduğundan çiçekli elbiseler, salaş kazakları da unutmamak gerek elbette.

Aslında ince fularların kravatı andıran bağlama şekillerine çok da şaşırmamak gerek. Çünkü papyonlar, pantolon askıları derken erkek modası unsurlarına kadınlar olarak el atmıştık. Biz kadınların böylesi maskülen uygulamaları mutlaka feminen bir dokunuş ile tamamlarız. Bu noktadaki en güzel unsursa bir kadının zarif boynundaki maskülen dokunuş olması aslında.

ince fular trendi_mini

İnce fularları stilinizde kullanmanın en moda hali boynunuza bağlamak olsa da belde kemer olarak, kolda bileklik olarak bağlandıklarını da sıklıkla göreceğiz. Söz konusu olan ince fularlar olduğundan aslında kalın kurdeleler ile bu trende ayak uydurabilirsiniz.

İspanyol paça pantolon ve V yaka bluz/gömlek modelleri ile tam bir stil bütünlüğü sağlayan ince fular, elbiseler, etekler ile zarif ve şık bir görüntü yakalamanızı sağlıyor. Tıpkı Alexa Chung’ın uyguladığı gibi zarif elbisenizi tamamlayan yegane aksesuar olabilir.

Bu trendin vurguladığı ve geleceğini hissettirdiği bir başka trend daha var aslında. O da choker yani tasma kolyeler. Boyna bağlanan ince fular, 90’ların en popüler modası olan asma kolye görüntüsünü de çağrıştırdığından aslında bu trendin akabinde ne geleceğini tahmin etmek çok da zor değil.

İnce fular trendi 2019

İnce fular trendi 2019

Related news İnce fular trendiİnce fular trendi


İnce fular trendi


İnce fular trendi


İnce fular trendi


İnce fular trendi


İnce fular trendi