İnşaat izni: yasalara ve emirlere uymaktayızİnşaat izni: yasalara ve emirlere uymaktayız


İnşaat izni: yasalara ve emirlere uymaktayız 14 22.02.2019, 05:27

İnşaat izni: yasalara ve emirlere uymaktayız.

Hukuki okur yazarlık genellikle insanlarınsorun durumları. Arazi mülk sahipleri, mülklerinin topraklarında herhangi bir inşaat veya yeniden yapılanmayı karşılayabileceklerini düşünmektedir. Aslında, ilgili yetkili makamlardaki faaliyetlerin sahibi tarafından kabul edilmesini gerektiren uygun mevzuat vardır ve bunun sonucu tesisin inşaatı için izin olmalıdır.

İnşaat izninin verilmesiarazinin bulunduğu ilçenin mimarı. Bu belgenin varlığı, sahibine yeni bir binanın risksiz bir şekilde sahip olmasını sağlar; zira yeni bir mülkün tescil işlemi kurulu düzen içinde gerçekleşecektir. Aynı durumda, inşaat çalışmaları izinsiz, keyfi olarak yapıldığında, bir kişi, yasadışı inşaat ile ilgili iddialarda bulunabileceği ve en kötü ihtimalle kendisini tasfiye edebileceği durumlarda kendisini koşullara sokar ve en iyi ihtimalle - yetkisiz eylemleri ödemek büyük bir mali ceza.

Nasıl elde edileceği sorusu ile ilgileniyorsanızArazi ve mülkiyet ilişkileri ile ilgili belgelerin hazırlanmasına, belgelenmesine izin verilmesi. Gerekli tüm kağıtların düzenlendiği kararı, tasarım hazırlama ve tahmini dokümantasyon komisyonu tarafından verilir. Bundan sonra, bir bina izni ve belirtilen alanda ilgili iş için bir emir alın.

Nasıl elde edilir sorusu ile ilgilenen herkesbir inşaat izni, bu belgenin iki çeşitte olduğunu hatırlamalıdır. Bunlardan biri her türlü inşaat ve montaj işleriyle ilgiliyken, diğeri temel çukurlarını kazmak gibi yalnızca belirli kazı türlerine izin verir. Kanalizasyon ve diğer iletişimlerin döşenmesi, temellerin kurulumu vb. Bu, yapım işi yapmak için izin almak için önemli bir noktadır; çünkü dokümantasyonun gerçekleştirilen eylemler ile uyumsuzluğunun mahkemece ceza tahakkuku ve temyiz başvurularına kadar büyük bir sorumluluğu vardır.

Nesnenin yapım izni gerekli değildirHer zaman. yenileme çalışmaları gerektirmez inşaat doğayı değiştirmez ve yanı nesne kar amacı gütmeyen bir dernek topraklarında inşa ediliyor örneğinde olduğu gibi, belge yapılmadığı takdirde, geçici binaların yapımında güvenilirliğini ve güvenliğini etkilemez yoksa.

İnşaat izni, inşaat işi yapma hakkı başka bir kişiye devredildiğinde veya müşterinin yasal biçiminde bir değişiklik olması durumunda zorunlu bir şekilde yeniden kaydedilir.

Herhangi bir inşaat için izin içerirtabloların oluşan belgelerin bir paketin sunum, başlığın belgeleri, kentsel gelişim planı, proje dokümantasyonu, devlet uzmanlık olumlu sonuca, inşaat işleri için telif hakkı sahibinin izni, teknik denetim toleransları, tasarım şirketleri ve sorumlu inşaat şirketi karaya.

Bu özenli sürecin hızlı bir şekilde gerçekleşebilmesi için, gelecekteki inşaatın yerine getirmesi gereken özel şartların olduğu unutulmamalıdır. Hadi bunlardan bazılarını isimlendirelim:

 • Konut pencerelerinden konut binalarına olan mesafe en az 6 metre olmalıdır.
 • Ahşap kapaklı binalar, konuttan en az 8 metre uzakta olmalıdır.
 • Ahşap binalar arasında en az 10 metre olmalıdır.

Bu gereksinimleri göz önünde bulundurarak, inşaat işlerini yürütmek için sadece gerekli izinleri almakla kalmaz, aynı zamanda hayatınızı ve size yakın olanları da korur.

İnşaat izni: yasalara ve emirlere uymaktayızİnşaat izni: yasalara ve emirlere uymaktayız

Related news

 • Boğmaca öksürük: tedavi ve semptomatoloji
 • Avustralya Açık tek erkeklerde finalin adı Federer-Nadal
 • Mutlak büyüme ve diğer istatistiksel göstergeler
 • Kipa, Çocuklara Özel Menü Hazırladı
 • Borçta telefona para mı lazım MegaFon kesinlikle müşterilerine yardımcı olacak
 • İşe 32 kilometre yürüdü, patron araba hediye etti

 • İnşaat izni: yasalara ve emirlere uymaktayız 62

  İnşaat izni: yasalara ve emirlere uymaktayız


  İnşaat izni: yasalara ve emirlere uymaktayız 34

  İnşaat izni: yasalara ve emirlere uymaktayız 32

  İnşaat izni: yasalara ve emirlere uymaktayız 23

  İnşaat izni: yasalara ve emirlere uymaktayız 93

  İnşaat izni: yasalara ve emirlere uymaktayız 40

  İnşaat izni: yasalara ve emirlere uymaktayız 88

  İnşaat izni: yasalara ve emirlere uymaktayız 51

  İnşaat izni: yasalara ve emirlere uymaktayız 66

  İnşaat izni: yasalara ve emirlere uymaktayız 51

  İnşaat izni: yasalara ve emirlere uymaktayız 57

  İnşaat izni: yasalara ve emirlere uymaktayız 3

  İnşaat izni: yasalara ve emirlere uymaktayız 30

  İnşaat izni: yasalara ve emirlere uymaktayız 38

  İnşaat izni: yasalara ve emirlere uymaktayız 73

  İnşaat izni: yasalara ve emirlere uymaktayız 75