İlaç Viferon (mum). talimatİlaç Viferon (mum). talimat


İlaç Viferon (mum). talimat 14 10.03.2019, 07:51

İlaç "Viferon" (mum). talimat

İlaç "Viferon" (mumlar) belirgin bir antiproliferatif, antiviral ve immünomodülatör etkiye sahiptir. Aktif madde - interferon (rekombinant insan).

"Viferon" un hareket mekanizmasını karakterize etmek(mum), talimat ilaç bileşenlerinin özelliklerini gösterir. Bu nedenle, interferonun belirgin bir immünomodülatör etkisi vardır. askorbik asit ve alfa-tokoferol asetat, aracın varlığı, antiviral ve anti-inflamatuar özellikleri geliştirir. Bunun bir sonucu olarak, bu bileşenler interferon (yeniden birleştirici insana) etkisi aktif immünoglobulin içerik gövdesi interferon bağımsız üretimi geri kazanılması Böylece, E. stabilize, B ve T lenfositleri üzerinde etki eder.

İlaç "Viferon" (mumlar) ayrıca bir zar stabilize ve rejenerasyon aktivitesine sahiptir.

Ilaç diğer ile birlikte reçete edilirFarklı patolojiler için enfeksiyöz ve enflamatuar çocuklarda doğanın (yeni doğmuş ve erken hem de) anlamına gelir. endikasyonlar olarak bakteriyel bir enfeksiyon, pnömoni (Chlamydia, viral, bakteriyel) eşliğinde SARS, grip, içerir. İlaç "Viferon" (mum) deyimi tıp reçete ve enterovirüs enfeksiyonu olduğunu.) sepsis, intrauterin enfeksiyon (sitomegalovirüs, herpes, klamidya, mycoplasmosis, Kandidiyazisde (viseral dahil önerir.

İlaç, karaciğerde siroz ile komplike olanlar dahil kronik hepatitli kombinasyon terapisinde (yetişkinler ve çocuklar) belirtilir.

Ajan kapsamlı bir tedavi parçası olarak reçete edilirenfeksiyöz kökenli ürogenital lezyonlarda (hamile kadınlar dahil) Yetişkin. endikasyon ile sitomegalovirüs ve papilloma enfeksiyon, bakteriyel vajinoz, trichomoniasis ureaplasmosis, klamidya içerir. İlaç "Viferon" (mum) deyimi önerir tekrarlayan vajinal kandidiyazis, bakteriyel vajinozis, derinin primer veya nüks herpes ve mukus zarını (dahil lokalize, ürogenital formu), orta ve kolay akış olan hastalar.

Fitiller rektal olarak uygulanır.

Hepatitin kombine tedavisi kapsamında"Viferon" (fitiller) talimatı günde bir kez fitil (3 milyon IU) kullanımını önerir. Kullanım süresi on gündür. Uygulamaya, haftada üç kez, süpozituvar için üç veya altı ay süreyle geçiş yaptıktan sonra. Tedavinin kesin süresi doktor tarafından belirlenir.

Çocuklar için ilacın "Viferon" (fitiller) dozajı, bireysel olarak ayarlanmasıyla tavsiye edilir.

Erişkinlerde ürogenital enfeksiyonların tedavisi için(herpetik lezyonlar hariç) günde iki kez fitil (500 bin IU) tarafından reçete edilir. Başvuru süresi beş veya on gün. İfadeye uygun olarak, kurslar arasında beş günlük aralarla tedaviye devam edilebilir.

Herpetik enfeksiyon önerildiğindeGünde iki kez fitil (1 ppm ME) ile uygulayın. Tedavi süresi, tekrarlanan lezyonlarla on günden fazladır. Mumlar "Viferon" talimatı, bir patolojinin ilk belirtilerinin ortaya çıkmasında kullanılmasını önerir.

Ürogenital enfeksiyon ile hamile kadınlar reçete edilirİlk on gün boyunca günde iki kez bir süpozituvar (500 bin IU). Daha sonra günde iki kez, haftada iki kez mum ile tavsiye edilir. Daha sonra, önleyici kurslar (günde iki kez (günde iki kez 150 bin IU) reçete yazınız). Kurslar ayda bir kez tekrarlanır. Gerekirse, doğumdan önce bir tedavi kursu düzenleyin. Gebe kadınların dördüncü haftadan itibaren ilacı kullanmasına izin verilir.

İlaç "Viferon" (fitiller) kullanmadan önce bir doktora danışın ve kontrendikasyonların varlığını (veya yokluğunu) belirleyin.

İlaç Viferon (mum). talimatİlaç Viferon (mum). talimat

Related news

 • Kalp Şeklinde Örgü Saç Modeli
 • Çürüklerden çabucak ve sorunsuz olarak nasıl kurtulabilirsiniz
 • Vorkzilla sitesi - müşteri ve sanatçıların yorumları
 • Üzümün kompozisyonu, yararlı özellikleri ve kalorili içeriği
 • Sokak Lezzetlerinin En Güzeli Islak Hamburger Nasıl Yapılır

 • İlaç Viferon (mum). talimat 20

  İlaç Viferon (mum). talimat


  İlaç Viferon (mum). talimat 20

  İlaç Viferon (mum). talimat 99

  İlaç Viferon (mum). talimat 78

  İlaç Viferon (mum). talimat 97

  İlaç Viferon (mum). talimat 64

  İlaç Viferon (mum). talimat 87

  İlaç Viferon (mum). talimat 78

  İlaç Viferon (mum). talimat 90

  İlaç Viferon (mum). talimat 7

  İlaç Viferon (mum). talimat 22

  İlaç Viferon (mum). talimat 44

  İlaç Viferon (mum). talimat 40

  İlaç Viferon (mum). talimat 75

  İlaç Viferon (mum). talimat 79

  İlaç Viferon (mum). talimat 74