İlaç Pyrogenal. Kullanım Talimatlarıİlaç Pyrogenal. Kullanım Talimatları

20.05.2019

İlaç Pyrogenal. Kullanım Talimatları 44

İlaç "Pyrogenal". Kullanım Talimatları

Mumlar "Pyrogenal", bağışıklık düzenleyicilerinegeniş efekt aralığı. İlaç da enjeksiyon için bir çözüm şeklinde mevcuttur. İlaç retiküloendotelyal (bağ dokusu), hipotalamik-pituiter ve fibrinolitik (plasmin) sistemi aktive edebilmektedir. "Pyrogenal" uyuşturucunun karakterize edilmesi için, kullanım talimatları, anti-inflamatuar ve duyarsızlaşmayı azaltma (hassasiyeti azaltma) özelliklerini belirtmektedir. İlaç adjuvan (postoperatif) tedavide kullanılır.

sistemin fagositik hücreleri uyarma yeteneği nedeniyle fagositoz, oksijen serbest radikalleri, tümör nekroz faktörü salgılama, interlökin-1 sentezi ve interferon ile aktive edilir.

Hazırlanan "Pyrogenal" ın fibroblastlar üzerindeki etkisinden dolayı kollajen sentezi önlenir, fibroblastların olgunlaşması hızlanır.

İlaç adrenal korteksin aktivasyonunu arttırır, hormon seviyesini arttırır.

Tıp "Pyrogenal" kullanma talimatlarıüreterik striktür ve üretra, kronik karaciğer patolojilerinin nonspesifik bir tedavisi olmasını önerir. İlaç, akut bir doğadaki viral veya bakteriyel bir hastalığın ardından, eksik iyileşmenin arka planına karşı immünorehabilitasyon ve immünoprofilaksi için kullanılır. "Pyrogenal" ilaç, jinekolojide rahim ağzında yapışıklıklar, iltihaplanma süreçleri için kullanılır. Endikasyonlara, cinsel hastalıklar, yanık patolojisi dahildir. Enjeksiyon çözeltisi ilaveten sinir sisteminin (çevresel ve merkezi) hastalıkları veya yaralanmaları ile ilişkili rejeneratif (kurtarma) süreçleri uyarmak için kullanılır. Enjeksiyonlar "Pyrogenal" kullanım talimatları bazı alerjik hastalıklar (bronşiyal astım), kronik seyirli diffüz streptoderma, sedef hastalığı ve diğer patolojiler için önerilir.

Enjeksiyondan sonra sıcaklık artışı(ilacın pirojenik etkisi ile bağlantılı olarak), lökosit konsantrasyonunda bir azalma ve daha sonra bir artış vardır. Ayrıca dokuların geçirgenliği, kan-beyin bariyeri de dahil olmak üzere.

İlacın "Pyrogenal" uyuşturucuya karşı kontrendikasyonları için akut ateş, hamilelik ve kişisel hoşgörüsüzlük talimatları dahildir.

Uygulamada gösterildiği gibi iyi ile birlikteilacın hastalara iyi bir hoşgörü ile klinik etkisi de kaydedilir. Özellikle, bu, uygun bir dozaj formu olan fitillerin kullanımı için de geçerlidir.

Mumlar yalnızca düz bir çizgi içine yerleştirilecek şekilde tasarlanmıştırbağırsak (rektal olarak). Tek bir doz olarak günde bir tane süpozituvar önerilir. Giriş, doktorun her iki günde bir önerisi üzerine yapılır. Bir defada ilk doz 50 mcg'dir. Bir günde dozaj 200 μg'dan fazla olmamalıdır. Terapötik seyir, on iki ila on beş fitilin uygulanmasını içerir.

Immunorehabilitasyon ve immünoprofilaksi için bir monoterapi olarak mumlar "Pyrogenal" kullanırken, önerilen doz 50-100 μg'dir. Terapötik kursu - beş ila on fitil.

Doktor tavsiyesi üzerine, ilacın "Pyrogenal" ilacın fitil ve enjeksiyonların kullanımına izin verilir.

Kural olarak, fitillerin tanıtımı olumsuz etkilere eşlik etmez. Bazı durumlarda, sıcaklık 37-37.6 ° C'ye ve hafif bir rahatsızlığa neden olabilir.

İlaç "Pyrogenal" uyumlu ve yeterliYukarıdaki patolojilerin tedavisinde kullanılan farklı ilaçlarla iyi kombine edilir, karmaşık terapide kemoterapötik ajanların etkinliğini arttırır.

İlaç kullanmadan önce bir doktora danışmanız tavsiye edilir.

İlaç Pyrogenal. Kullanım Talimatlarıİlaç Pyrogenal. Kullanım Talimatları

Related news

 • Bitmiş Parfüm Şişeleri Nasıl Değerlendirilir
 • Lcw çocuk kaban modelleri 2019
 • Topuz süngeri ile topuz yapma rehberi
 • Tarsus Haberleri: 4 gündür kayıp öğretmeni arama çalışmaları sürüyor
 • Filipinlerde internet kafeye bombalı saldırı: Bir kişi öldü

 • İlaç Pyrogenal. Kullanım Talimatları 55

  İlaç Pyrogenal. Kullanım Talimatları


  İlaç Pyrogenal. Kullanım Talimatları 58

  İlaç Pyrogenal. Kullanım Talimatları 23

  İlaç Pyrogenal. Kullanım Talimatları 31

  İlaç Pyrogenal. Kullanım Talimatları 75

  İlaç Pyrogenal. Kullanım Talimatları 33

  İlaç Pyrogenal. Kullanım Talimatları 33

  İlaç Pyrogenal. Kullanım Talimatları 72

  İlaç Pyrogenal. Kullanım Talimatları 64

  İlaç Pyrogenal. Kullanım Talimatları 30

  İlaç Pyrogenal. Kullanım Talimatları 7

  İlaç Pyrogenal. Kullanım Talimatları 57

  İlaç Pyrogenal. Kullanım Talimatları 15

  İlaç Pyrogenal. Kullanım Talimatları 25

  İlaç Pyrogenal. Kullanım Talimatları 80