İlaç Mildronat (kas içinden) 73 10.02.2019, 01:41

İlaç "Mildronat" (kas içinden)

"Mildronate" enjeksiyonları ezilmeye katkıda bulunuyory-bütilrobetain hidroksilaz, serbest karnitin düzeyinde bir düşüşe neden olur, yağ asitlerinde karnitine bağlı oksidasyonu azaltır. İlaç, metabolik süreçlerin iyileştirilmesine katkıda bulunur, verimliliği arttırır, fiziksel ve zihinsel stresin tezahürünü azaltır. Aynı zamanda bir kardiyovasküler etkiye sahiptir.mildronat enjeksiyonu"Mildronat" ilacı (kas içinden) teşvik ederhücre-aracılı bağışıklık düzenlenmesi, fonksiyonel bir doğa sinir sistemindeki bozuklukları yoksunluk sendromu arka plan üzerinde, kronik alkolizm gibi ortadan kaldırır. yani retina ve beyin iskemik alanlara kan akışının yeniden dağıtım yer ilaç.

"Mildronat" (kas içinden) ilacı reçete edilirazaltılmış çalışma kapasitesi, fiziksel aşırılık, sporcular arasında. (Belirli bir tedavi ile kombinasyon halinde), kronik alkolizm arka plan üzerinde yoksunluk sendromunun iskemik kalp hastalığı (anjin, kronik hastalık, miyokardiyal enfarktüs ve kardiyomiyopati dyshormonal) tedavisinde önerilen ilaç. İlaç "Mildronate" (i.m.) kullanılır ve bozukluklar (kronik ve akut), serebral kan akımı, felç veya kronik yetmezliğinin tedavisinde, yani. E. edilir. Bu durumlarda, ilaç kompleks terapinin bir parçası olarak kullanılır.

İlacın yarı ömrü 3-6 saat arasındadır.

Kronik alkolizm döneminde, "kas seviyesinde" ilaç "yarım gram için günde iki kez, yedi veya on gün boyunca günlük önerilir.

mildronat analoglarıZihinsel ve fiziksel aşırı yüklerleilaç günde bir damardan kez 0.25 gram ya da 0.5 gram, günde dört kez içine yetişkin hastalar için tavsiye edilmektedir. Terapinin süresi on ila on dört gün arasındadır. Gerekirse, iki ila üç hafta sonra ikinci bir ders önerilir. Sporcular 0.5-1 gram eğitimden önce günde iki kez reçete edilir. Elbette hazırlık dönemi süresi içinde - yirmi bir gün ve yarışma sırasında chetyrnadtsat- - 1014 gün.

Serebral dolaşım yetersiz iseSerebrovasküler patolojinin akut fazı, on gün boyunca günlük olarak 10 mililitre solüsyondan beş mililitre intravenöz olarak uygulanır. Daha sonra, ilaç her yarım günde bir ağızdan verilir. Terapi süresi iki veya üç haftadır.

Mildronat kas içindenİlaç "Mildronate" (örneğin, ilaç "Karnitin" ilacın analogları) aşırı duyarlılık ve organik bir doğa merkezi sinir sisteminin lezyonları kontrendikedir.

İlaç kullanıldığında, dispeptik fenomen, kaşıntı, psikomotor ajitasyon, taşikardi, arteryel basınçta değişiklikler kaydedilmektedir.

İlacın güvenliği kurulmamıştır.hamilelik sırasında. Bu bağlamda, ajan "Mildronate" (kas içi, intravenöz ve oral) atanmamıştır. Gerekirse, laktasyon sırasında ilacı kullan, beslenme kesilmemesi tavsiye edilir.Related news

 • Hamileler grip aşısı olabilir mi
 • Sende Gitme 53. Bölüm izle
 • Karanfilli Ekmek
 • Ev Yapımı Diş Beyazlatma Yöntemleri
 • Gaz Çıkaranlar, Havlunun Altından Mastürbasyon Yapanlar ve Mutlu Son Soranlar... Masaj Terapistlerinin Karşılaştıkları Zorlukları Tek Tek Anlatıyoruz
 • Merakla Beklenen Renkli Boncuklu Tığ Oyası Modeli

 • İlaç Mildronat (kas içinden) 44

  İlaç Mildronat (kas içinden)


  İlaç Mildronat (kas içinden) 28

  İlaç Mildronat (kas içinden) 63

  İlaç Mildronat (kas içinden) 100

  İlaç Mildronat (kas içinden) 74

  İlaç Mildronat (kas içinden) 14

  İlaç Mildronat (kas içinden) 52

  İlaç Mildronat (kas içinden) 95

  İlaç Mildronat (kas içinden) 56

  İlaç Mildronat (kas içinden) 34

  İlaç Mildronat (kas içinden) 18

  İlaç Mildronat (kas içinden) 72

  İlaç Mildronat (kas içinden) 39

  İlaç Mildronat (kas içinden) 49

  İlaç Mildronat (kas içinden) 3

  İlaç Mildronat (kas içinden) 69