İlaç Akatinol Memantin: kullanım ve kullanım talimatları 2019

İlaç Akatinol Memantin: kullanım ve kullanım talimatları 2019
23.08.2019

İlaç Akatinol Memantin: kullanım ve kullanım talimatları 66

İlaç "Akatinol Memantin": kullanım ve kullanım talimatları

İlaç "Akatinol Memantin" dirserebral metabolizmayı geliştiren ve nöroprotektif, nootropik bir etkiye sahip olan bir anti-Parkinson ilacı. İlaç depresyon, hızlı yorgunluk, kraniyoterebral travma, multipl skleroz, sendrom ve Parkinson, Alzheimer, Peak's tedavisi için hafıza bozukluğu, düşük konsantrasyon, belirtileri için kullanılır.

"Akatinol Memantin" ilacının bileşimi ve formu

Hasta geribildirim formunda olduğunu gösterirİlaç, paket başına 30 ve 90 parça bir kabuk ile kaplı tabletleri temsil eder. Bir tablet, 10 mg aktif madde memantin hidroklorür içerir. Ayrıca 50 ve 100 ml'lik şişelerde iç kullanım için damlalar üretirler.

"Akatinol Memantin" ilacının farmakokinetiği ve farmakodinamiği

Hastanın ifadeleri görünür olduğunu gösteriyorçare aldıktan sonra serebral metabolizmanın iyileşmesi. merkezi ve periferal sinir sistemi içinde iletimi ve darbe biçimlendirmede patolojik değişikliklere normalleştiren bir etki uygulayan bir nöromodülatör - faaliyetinden aracı tarafından. Aktif madde, biyojenik aminler oluşumunu arttırır ve böylece sinir impulsları işlemlerin iyileştirir, kendi tekrar-emilmesini yavaşlatır. nöron zarlarında iyon taşıma işlemleri etki etmenin yanısıra.

Kullanımdan sonra, aktif madde gastrointestinal sistemden tamamen ve hızlı bir şekilde emilir. Esas olarak böbreklerin yardımıyla atılır.

İlaç "Akatinol Memantin" almak için endikasyonlar

Yorumlar ilacın kullanıldığını gösteriyorhafıza bozukluğunu tedavi etmek ve konsantrasyonu azaltmak için. Herhangi bir aktivitede ilgi kaybı ile hızlı yorgunluk ile alınır. Ayrıca, bu ilaç uyanıklık (kraniocerebral travma, beyin hasarı, koma) yoğunlaştırmak için gerekli olduğu bunama, depresyon, rahatsızlıklar, tedavi eder. Tabletler spinal spastik ve serebral sendromla alınır. Erken yaşta beyin hasarından sonra, çocuklara "Akatinol Memantin" ilacı verir. İncelemeler travma sonrası gelişmeleri göstermektedir. İlaçların yardımı ile Parkinson, Alzheimer, Pick hastalıkları ile mücadele ediyorlar, bu hastalıklar için tipik olan sendromları yok ediyorlar (hipokinezi, titreme, sertlik).

Ilacın "Akatinol Memantin" yan etkisi

İlacı alan hastaların yorumlarıçeşitli olumsuz tezahürler hakkında. Duyusal organlar ve sinir sistemi, hastalarda baş dönmesi, motor ve içsel anksiyete ile başlar. Bazı durumlarda, uyarılma artar, yorgunluk hissi vardır, başın yoğunluğu vardır, kafa içi basınç artar. Sindirim organları kısmında mide bulantısı mümkündür.

Ilaç "Akatinol Memantin" için aşırı doz ve kontrendikasyonlar

Yorumlar, ilacın aşıldığı zamanı gösterir.Alım normları, eliminasyonun semptomatik tedaviyi gerçekleştirdiği yan etkilerin görüntülerini güçlendirir. Karaciğer ve böbreklerin ciddi ihlalleri, merkezi sinir sisteminin ciddi patolojileri için ilaç almak yasaktır. Hamilelik sırasında tedavi edilmesi kabul edilemez ve emzirme sırasında beslenmenin kesilmesi sorununa karar verilmesi gerekir.

Bireysel modunu ayarlamak gereklidirBöbrek fonksiyon bozukluğu olan hastalar için dozlama, yaşlı hasta ilaç tercihen damla şeklinde almalıdır. Dikkat, çalışma sırasında sürücüler ve daha fazla dikkat gerektiren meslek sahibi insanlar tarafından kullanılmalıdır.

İlaç Akatinol Memantin: kullanım ve kullanım talimatları 2019

İlaç Akatinol Memantin: kullanım ve kullanım talimatları 2019

Related news

 • Aşk Bir Hayal 75. Bölüm Final izle
 • Bir çocuğun derisinde beyaz lekeler: nedir
 • Sodalı Köfte Tarifi
 • Okul biliminde hangi bölüm okutulur Rus dilinin ana bölümleri
 • Kendi elleriyle hafif saç stilleri: her gün için ipuçları

 • İlaç Akatinol Memantin: kullanım ve kullanım talimatları 56

  İlaç Akatinol Memantin: kullanım ve kullanım talimatları


  İlaç Akatinol Memantin: kullanım ve kullanım talimatları 12

  İlaç Akatinol Memantin: kullanım ve kullanım talimatları 14

  İlaç Akatinol Memantin: kullanım ve kullanım talimatları 60

  İlaç Akatinol Memantin: kullanım ve kullanım talimatları 88

  İlaç Akatinol Memantin: kullanım ve kullanım talimatları 78

  İlaç Akatinol Memantin: kullanım ve kullanım talimatları 4

  İlaç Akatinol Memantin: kullanım ve kullanım talimatları 62

  İlaç Akatinol Memantin: kullanım ve kullanım talimatları 22

  İlaç Akatinol Memantin: kullanım ve kullanım talimatları 71

  İlaç Akatinol Memantin: kullanım ve kullanım talimatları 98

  İlaç Akatinol Memantin: kullanım ve kullanım talimatları 44

  İlaç Akatinol Memantin: kullanım ve kullanım talimatları 52

  İlaç Akatinol Memantin: kullanım ve kullanım talimatları 95