İçtikleriyle Bacardi: meşhur Romaya dayalı içki çeşitleri, çeşitleri ve kokteyl tarifleriİçtikleriyle Bacardi: meşhur Romaya dayalı içki çeşitleri, çeşitleri ve kokteyl tarifleri


İçtikleriyle Bacardi: meşhur Romaya dayalı içki çeşitleri, çeşitleri ve kokteyl tarifleri 27 29.01.2019, 02:00

İçtikleriyle "Bacardi": meşhur Roma'ya dayalı içki çeşitleri, çeşitleri ve kokteyl tarifleri

Bileşiminde sır değilTüm bilinen alkollü kokteyller güçlü içecekler - votka, viski, konyak veya romtur. Kokteyllere bir tat, tarif edilemez bir tat ve koku verirler. Rom üzerine kokteyller özellikle popülerdir. Herkes Bacardi'nin ne içtiğini ve bu güçlü alkolün temelinde lezzetli bir karışımın ne pişirileceğini bilmiyor. Daha iyi nasıl yapılır, makalemizden öğreneceksiniz.

Birazcık geçmiş

Bu romanın doğum yerinin olduğuna inanılmaktadır.Böyle Jamaika, Küba ve diğer Karayip adaları. Her biri alkol kendi versiyonunu üretiyor ve bu koku ve tat üzerindeki eşleri farklı olabilir. Biraz, elbette, ama yine de.

bakardi ne ile

Rum açık ve koyu. Bu kalite, yaşlanma zamanından etkilenir, çünkü bu süre zarfında, içecek damıtma işleminden sonra kaybolan bir renk alır. Yani, "Bacardi" içmenin en iyi yolu nedir? Bu soylu alkollü içkilerin kullanımı yaşına göre değişir. Uzun süredir maruz kalan Rum, hiçbir şeyle karıştırılmadan, saf halde içilmesi alışılmışın bir örneğidir. Bu, içeceğin mükemmel kalitesini değerlendirerek, ışık aroma ve hoş tadı zevk için izin verecektir. Küçük yaşlanmanın Rumu genellikle her çeşit meyve suyuyla karıştırılır. Özellikle iyi, limon ile birleştirir. Rom dayalı birçok kokteyllerin kompozisyonunda da hindistan cevizi sütü ve mavi likörler ekleyin.

Farklı çeşitleri "Bacardi" nasıl içilir

Bu rom birkaç varyasyon varbirbirinden farklı tadı, gücü, üretim süreci. Bu nedenle, "Bacardi" ne içtikleri sorusuna verilen cevap, bu içeceğin türüne bağlıdır. Örneğin, karanlık elit rom, yumuşak, zengin bir tadı ile karakterizedir. Bu gece ve akşam ile ilişkilidir, bu yüzden aktif, küstah genç insanlar için idealdir. "Bacardi Black" nasıl içilir? Tercihen meyve suyu veya kola ile tüketilir, ama genellikle kokteyllerin bir parçasıdır, içlerinde tadı en iyi şekilde ortaya çıkar.

Büyük olan bir rom türüpopülerlik - "Bacardi White". Beyaz meşe fıçılarda tutulduğu için üretim sürecinden dolayı ismini almıştır ve meşrubatın kendisi de bu renge sahiptir. "Bacardi White" ı ne içtikleri sorulduğunda, elit alkolün her bir uzmanı kendine cevap verir, çünkü herkesin farklı tatları vardır. Bu tip rom, en çok meyve suları veya beyaz şarap ile birlikte kokteyllerde tüketilir.

Rom "Bacardi" dayalı lezzetli kokteyller

bacardi siyah nasıl içilir Dikkate alınan alkollü içecek dahildirbirçok popüler kokteyllerin bileşimi. Bu yazıda, dikkatinize en başarılı seçeneklerden birkaçını sunuyoruz. Bundan sonra, Bacardi'nin ne içtiğini tam olarak bileceksin.

İçeren en ünlü kokteylrom "Bacardi", tabi ki, "Mojito" dir. Bu canlandırıcı ve canlandırıcı içecek 30 yılı aşkın bir süredir popüler olmuştur. Basit ve anlaşılır bir tarif sayesinde, kendiniz hazırlayabilirsiniz, sadece tüm malzemeleri almak için yeterlidir. Klasik tarifte, beyaz rom, ama onu karanlık biriyle pişirebilirsiniz. Ancak romu başka bir içecekle değiştiremezsiniz, aksi takdirde "Mojito" olmaz. Yani, ihtiyacınız olacak:

 • 40 ml rom "Bacardi";
 • 150 ml köpüklü su;
 • 30 ml limon suyu;
 • taze nane bir çift dal;
 • 2 çay kaşığı şeker.

Lezzetli bir kokteyl almak içinşekeri nane ile ovun, böylece ot yapraklarından aromatik yağlar çıkacak. Alınan ağırlıkta bir kireç suyu ekliyoruz, doğru bir şekilde romu döküyoruz ve son sırada da köpüklü su ekliyoruz. Bir kokteyl "Mojito" ile misafirler tedavi etmek için güzel bir yüksek cam, bir nane, bir dilim limon ve ona bir boru ekleyerek bir yaprak ile dekorasyon daha iyidir.

Hangi içecek "Bacardi" ile? ROM ve muz ile lezzetli ve gerçekten yaz kokteyli hazırlıyoruz.

Bacardi içmek daha iyi olan Rom üzerine kurulu bir diğer ünlü kokteyl ise "Muz Daiquiri" dir. Sadece hazırlanır. Bu içecek için çalkalayıcıda karıştırmak gerekir:

 • 30 ml rom "Bacardi";
 • 30 ml limon veya limon suyu;
 • 20 ml muz likörü;
 • 10 ml şeker şurubu.

Tüm malzemeler karıştırıldıktan ve kuvvetlice çalkalandıktan sonra, içeceği güzel bir bardağa dökün ve bir dilim muzla süsleyin.

"Bacardi" ile yaz kokteyli "Pina Colada"

Sıcak ülkeler, palmiye ağaçları ve denizle bağlantılı bir diğer kokteyl ise Pina Colada'dır. Ayrıca rom "Bacardi" içerir, böylece dikkat olmadan bırakamazsınız.beyaz Bacardi ne içerdikBu yüzden inanılmaz lezzetli bir içecek hazırlamak için aşağıdaki malzemelere ihtiyacınız olacak:

 • 50 ml beyaz rom;
 • 75 ml hindistancevizi likörü;
 • 75 ml ananas suyu;
 • Önceden öğütülmesi gereken 50 gram buz küpü.

Hindistan cevizi likörü hindistan cevizi sütü ile değiştirilebilir,Bu kastın tadı değişmeyecek. Her şey mağazalarda hangi malzemeyi bulduğuna bağlı. Bir karıştırıcıda, rom ve buzu karıştırın, belirtilen miktarda hindistan cevizi likörü ekleyin ve son olarak ananas suyu dökün. Pürüzsüz kadar bütün çırpın. Kokteyl bardağı ön taraftaki buz küpleri yerleştirilerek önceden soğutulur. Daha sonra kenarları bir parça ananasla süsleyin ve son olarak ortaya çıkan kokteyli dökün.

Bu yazıda, Bacardi'nin ne içtiğini öğrendiniz ve aynı zamanda bu güçlü içeceğe dayalı en yaygın kokteyl tarifleriyle tanıştınız.

İçtikleriyle Bacardi: meşhur Romaya dayalı içki çeşitleri, çeşitleri ve kokteyl tarifleriİçtikleriyle Bacardi: meşhur Romaya dayalı içki çeşitleri, çeşitleri ve kokteyl tarifleri

Related news

 • Kahvaltılık Omlet Tarifi Videosu
 • Obaruşa tarifi
 • SA Vakfı engelli çocukları tiyatro ile buluşturdu
 • Kremsi soslu karidesli makarna fettuccini - güneşli Akdeniz tarifinde
 • Peynirli Simit Poğaça

 • İçtikleriyle Bacardi: meşhur Romaya dayalı içki çeşitleri, çeşitleri ve kokteyl tarifleri 18

  İçtikleriyle Bacardi: meşhur Romaya dayalı içki çeşitleri, çeşitleri ve kokteyl tarifleri


  İçtikleriyle Bacardi: meşhur Romaya dayalı içki çeşitleri, çeşitleri ve kokteyl tarifleri 78

  İçtikleriyle Bacardi: meşhur Romaya dayalı içki çeşitleri, çeşitleri ve kokteyl tarifleri 49

  İçtikleriyle Bacardi: meşhur Romaya dayalı içki çeşitleri, çeşitleri ve kokteyl tarifleri 30

  İçtikleriyle Bacardi: meşhur Romaya dayalı içki çeşitleri, çeşitleri ve kokteyl tarifleri 18

  İçtikleriyle Bacardi: meşhur Romaya dayalı içki çeşitleri, çeşitleri ve kokteyl tarifleri 16

  İçtikleriyle Bacardi: meşhur Romaya dayalı içki çeşitleri, çeşitleri ve kokteyl tarifleri 62

  İçtikleriyle Bacardi: meşhur Romaya dayalı içki çeşitleri, çeşitleri ve kokteyl tarifleri 81

  İçtikleriyle Bacardi: meşhur Romaya dayalı içki çeşitleri, çeşitleri ve kokteyl tarifleri 66

  İçtikleriyle Bacardi: meşhur Romaya dayalı içki çeşitleri, çeşitleri ve kokteyl tarifleri 74

  İçtikleriyle Bacardi: meşhur Romaya dayalı içki çeşitleri, çeşitleri ve kokteyl tarifleri 94

  İçtikleriyle Bacardi: meşhur Romaya dayalı içki çeşitleri, çeşitleri ve kokteyl tarifleri 38

  İçtikleriyle Bacardi: meşhur Romaya dayalı içki çeşitleri, çeşitleri ve kokteyl tarifleri 20

  İçtikleriyle Bacardi: meşhur Romaya dayalı içki çeşitleri, çeşitleri ve kokteyl tarifleri 46

  İçtikleriyle Bacardi: meşhur Romaya dayalı içki çeşitleri, çeşitleri ve kokteyl tarifleri 4