Hulahup - yorumlar, öneriler, kontrendikasyonlar 2019

Hulahup - yorumlar, öneriler, kontrendikasyonlar 2019

Hulahup - yorumlar, öneriler, kontrendikasyonlar 63 28.01.2019, 20:13

Hulahup - yorumlar, öneriler, kontrendikasyonlar

En uygun fiyatlı ve aynı zamandaetkili ev egzersiz ekipmanları hulauchup. Bu spor ekipmanlarının incelemeleri temelde sadece olumludur, çünkü derslere günde sadece 15-20 dakika vererek, yeterli kalori yakabilir ve belinizi, karnınızı ve kalçalarınızı ayarlayabilirsiniz. Bir çemberle yapılan egzersizler karın, sırt, bacak ve hatta el kaslarını içerir. Ayrıca, kardiyovasküler ve solunum sistemi durumu gelişmektedir.

hula şapka yorumlarHedef belirle

İyi bir sonuç elde etmek için önemlidirDoğru hedefleri belirlemek için. Ve zaten bundan devam ederek, eğitim için bir kabuk seçin. Birkaç çember türü vardır, ancak çoğunlukla daha hafif ve daha ağırdırlar. Yani, senin davada hulahop seçmek daha iyi? Bu sporu seven kadınların yorumları, hem kilo kaybını hem de kasların genel güçlendirilmesini desteklediğini söylüyor. Sınıflarınızın ana amacı, vücudun tonda kalmasını sağlamak ve az miktarda kalori yakmaksa, kendinizi aşırı yüklememek ve sıradan bir çember almaktan daha iyidir. Ağırlığı 1 kilogramı geçmez, ancak bu, tonus içindeki basın, bacak ve sırt kaslarını yapmak için yeterlidir. Hafif çember ağırlıklı olarak plastik veya alüminyumdan yapılmıştır, ince (en fazla 2 cm) ve yaklaşık 80 cm çapındadır. Ağırlık kaybı için Hula hoop daha ağır bir seçenektir. Ağırlığı 1,2 kg ila 3 kg arasında değişir. Bu kasnağın avantajı, bu ağırlığı koruyarak daha fazla kalori yaktığınız için vücut ağırlığında daha büyük bir azalmaya katkıda bulunmasıdır. Ayrıca, çoğu, çeşitli masaj elemanları (toplar veya yuvarlak sivri) ile donatılmıştır. Bu sayede yağ mevduatının etkili bir "bozulması" var.

Doğru hulaohup nasıl seçilir?hula hup kontrendikasyonları

Eğitmenlerin eğitmenlerinden geribildirim aldığınıDoğru seçilmiş bir çember zaten yarının başarısıdır. İlk olarak, yukarıda belirtildiği gibi, hedeflediğiniz hedeflere (kilo kaybı, şekil düzeltme veya genel ton) bakmanız gerekir. İkincisi, gücünüze güvenin: fiziksel uygunluğunuza, sağlığınıza bakın. Daha ağır ve daha kalın hulauchuplar, daha önce spor salonunda çalışmış kadınlar için tasarlanmıştır. Yeni başlayanlar için, omurga ve sırt kaslarına daha fazla stres vermemek için daha hafif bir versiyon almak daha iyidir. Üçüncü olarak, hulaohupun çapı doğrudan büyümeye bağlıdır: eğer önünüze koyarsanız, belin biraz üzerinde olmalıdır.

Hulauchup ile alıştırmalar

Çember geniş bir spor ekipmanıdır. Onun yardımı ile klişe sadece belini düzeltebilirsiniz, yanlış. Bükümlü ve kalçalarda, bacaklarda ve diğer problemli alanlarda olabilir. Belinizi ayarlamanız gerekiyorsa, her şey basittir. Büküm hulaohup, farklı yönlere dönüşümlü olarak ihtiyaç duyarken, ayakların pozisyonu çok önemli değildir. Omuzların genişliğinde birlikte tutulabilirler veya alternatif olarak bir bacağı öne doğru ayarlanabilirler.

kilo vermek için hula hoopBazı yararlı ipuçları

Belinde ilk seanstan sonra sık sıkçürükler şeklinde işaretler. Bu yakın aralıklı kılcal ya da çok hassas cilde sahip kadınların özellikle doğrudur. Bu gibi durumlarda, ikinci üzerindeki hulahupom ile çalışmak ve hatta üçüncü gün ağrı nedeniyle neredeyse imkansızdır. Yeni başlayan sporcular için bir tavsiye vardır: ilk hafta, bir kazak, tişörtü veya kemerin üzerindeki kilolarınızı azaltmak için kasnağı bükün.

Hula Hup: Kontrendikasyonlar ve Uyarılar

Günlük faaliyetlerin işgal etmemesine rağmençok zaman ve ağır yükler taşımayın, hala madalyonun ikinci tarafını dikkate almaya değer. Kontrendikasyon hulauchup var mı? Doktorların ve fitness eğitmenlerinin değerlendirmeleri kesin. Her sporda olduğu gibi, tuzaklar da vardır. Hamileler, doğum yapan kadınlar (özellikle sezaryen sonrası veya rahim normal boyuta daraltılmamışsa), omurga yaralanması olan kişiler, karın organlarının iltihaplanması ve sırt problemleri için bu kabuğun kullanılması kesinlikle yasaktır.

Hulahup - yorumlar, öneriler, kontrendikasyonlar 2019

Hulahup - yorumlar, öneriler, kontrendikasyonlar 2019

Related news

 • ÇAYLI ve DAMLA ÇİKOLATALI KEK
 • Karnınız hangi saatte büyümeye başlar
 • Taze İncir Tatlısı Tarifi
 • Oyunlar için hangi ekran kartı seçilecek

 • Hulahup - yorumlar, öneriler, kontrendikasyonlar 56

  Hulahup - yorumlar, öneriler, kontrendikasyonlar


  Hulahup - yorumlar, öneriler, kontrendikasyonlar 96

  Hulahup - yorumlar, öneriler, kontrendikasyonlar 28

  Hulahup - yorumlar, öneriler, kontrendikasyonlar 27

  Hulahup - yorumlar, öneriler, kontrendikasyonlar 91

  Hulahup - yorumlar, öneriler, kontrendikasyonlar 99

  Hulahup - yorumlar, öneriler, kontrendikasyonlar 56