Hipokrat (tıp merkezi, Cherepovets): adres, telefon, doktorlar, ameliyat modu 46 27.01.2019, 08:08

"Hipokrat" (tıp merkezi, Cherepovets): adres, telefon, doktorlar, ameliyat modu

Bugün neyin olduğunu anlamak zorundayız."Hipokrat" (tıp merkezi). Cherepovets, kuruluşun bulunduğu şehirdir. O ne konusunda uzmanlaşıyor? Hangi hizmetler ve hangi fiyatlarla sunulmaktadır? Bir randevuya kayıt olmadan önce bu şirket hakkında herkes ne bilmeli? Bu kurum hangi görüşleri alıyor? Tüm bu modern kullanıcıların göründüğünden daha kolay olduğunu anlayın. Özellikle, belirli bir tıp merkezi hakkında sayısız görüşe sahip olmanızın yanı sıra, örgütün resmi internet sitesinde yayınlanan bilgilere bakmak isterseniz.
Hipokrat Tıp Merkezi Cherepovets

tanım

Bu şirket nedir? "Hipokrat" bir tıp merkezidir. Cherepovets, bu organizasyonun bulunduğu şehirdir. Özel bir kliniği temsil ediyor. Ve aile tipi.

Bu, yetişkinlerin de burada tedavi edilebileceği anlamına geliyor.ve çocuklar. Çok uygun! Birçok hasta bu özellikten memnun. "Hipokrat", multidisipliner bir klinik denir. Ve gerçekten öyle. Sonuçta, birçok farklı doktor burada çalışıyor. Bununla birlikte, klinik öncelikle bir cerrahi özel merkez olarak kabul edilir. Sonuçta, ana uzmanlık ameliyattır.

Her durumda, çoğu sağlık sorunu için, Hipokrat (tıp merkezi, Cherepovets) ile iletişime geçebilirsiniz. Potansiyel müşterilerin ne bilmesi gerekir?

Hizmetler

Bir sağlık kuruluşunda sunulan belirli bir hizmet listesine dikkat edilmeye değer. Özellikle adreslendiğinde"Hipokrat"? Bu multidisipliner merkez ne gibi yardımlar sağlıyor?
Cherepovets şehri

Bugüne kadar aşağıdaki hizmetleri kullanabilirsiniz:

 • vasküler cerrahi;
 • gastroenteroloji;
 • jinekoloji;
 • kardiyoloji;
 • tedavi;
 • pediatri;
 • onkoloji;
 • plastik cerrahi;
 • travmatoloji;
 • Neurology;
 • Nefroloji;
 • üroloji;
 • endokrinoloji;
 • kulak burun boğaz hastalıkları;
 • fizyoterapi;
 • lazer tıbbı;
 • kozmetik;
 • masaj;
 • travmatoloji;
 • cerrahi;
 • ABD.

Ayrıca bu gerçeğe dikkat etmek de önemlidirkuruluşlar laboratuvar teşhis hizmetleri sağlar. Yani çeşitli testler yapabilirsiniz. Hem yetişkinler hem de çocuklar. Aslında, Hipokrat (tıp merkezi, Cherepovets) çok yönlü ve çok yönlü bir organizasyondur. Ve bu ziyaretçiler kayıtsız bırakmaz.

Hipokrat tıbbi merkezi Cherepovets telefon

adres

Ve çalışılan şirket tam olarak nerede? Potansiyel ziyaretçilerin adresi nedir? Daha önce de belirtildiği gibi, Cherepovets şehri "Hipokrat" ın bulunduğu yerdedir. Bu şirketin kendi türünde eşsiz olduğu belirtiliyor. Rusya'da ya da Cherepovets'de şubesi yoktur. Bu yüzden verilen tıbbi merkezin tam yerini bilmek önemlidir. Belki de benzer bir organizasyon bulmak daha iyidir, ama eve daha yakındır.

Kliniğin alanı Zasheksninsky'dir. İçinde organizasyon var. Bu, daha önce bahsedilen yerleşimin yaklaşık kenarıdır. Cherepovets şehri o kadar büyük değil. Ama birçoğu evin yakınındaki kliniklere bakmaya çalışır. Cherepovets'in Zasheksninsky bölgesi sakinleri ziyaretçilerin büyük çoğunluğu.

Ve çalışılan kurumun adresi tam olarak nedir? "Hipokrat" (tıp merkezi, Cherepovets) şu adreste bulunabilir: Montclair Street, ev 17 A, Vologda bölgesi. Daha önce de belirtildiği gibi, hiçbir şirketin şubesi yoktur.

tıp merkezi hipokrat cherepovets yorumlar

Çalışma modu

Bu tıp merkezine ne zaman gidebilirim? Bu bilgi özel bir klinik için de önemlidir. Özellikle öncelikle ameliyatta uzmanlaşan.

Günler olmadan "Hipokrat" haftada 7 gün çalışır. Sadece All-Russian tatillerinde operasyon tarzını belirtmek zorunda. Geri kalanında şirket kurulan takvime bağlı. Hangisi?

"Hipokrat" (tıp merkezi, Cherepovets) rejimihafta içi çalışma saatleri sabah 9'dan akşam 8'e kadardır. Yani, pazartesiden cumaya (dahil) 09: 00-20: 00 saatleri arasında başvurmak mümkündür. Haftasonunda klinik sadece akşam 7'ye kadar çalışır. Böylece, cumartesi ve pazar günleri, "Hipokrat" da 9: 00-19: 00 arasında ele alınması önerilmektedir. Zamanın geri kalanında merkeze ulaşamazsın, ya da ona ulaşamazsın.

Bize Ulaşın

Ve hangi telefonlarla iletişim kurmaya yardımcı olacak?Organizasyon? Birçok kişi, şirkete girmenin zor olmadığını söylüyor. Ve bu çok hoş. Herhangi bir sorun olmadan, verilen hizmetler hakkında bir konsültasyon alabilir ve randevu alabilirsiniz.
Hipokrat tıp merkezi Cherepovets doktorları

"Hipokrat" (tıp merkezi, Cherepovets)iletişim için telefon aşağıdakileri sunar - 8 8202 624 002. Ayrıca 8 8202 324 463'ü de geçmeye çalışın. İletişim saat başı değil. Yalnızca kuruluşun yerleşik moduna uygun olarak çağrı yapabilirsiniz. Ancak, bu oldukça normal bir olgudur.

Fiyat listesi

Hizmet fiyatları da önemlidir. Bazıları için çok önemli bir rol oynarlar. Ziyaretçiler, incelenen tıp merkezinde sunulan hizmetlerin maliyeti hakkında ne söylüyor?

En gerçek ve potansiyel müşterilerKliniğin hizmetleri için bütçe oranları sunduğunu gösterir. Pahalı prosedürler plastik cerrahi veya karmaşık cerrahi ile ilişkilidir. Aksi takdirde, hizmetlerin maliyeti düşüktür.

Açık olmak gerekirse - bir uzmanın alımı(birincil) 500-800 ruble, ikincil - 500-600. Dışkı analizi - 150 ruble, kan - 250. Ortalama olarak mollerin çıkarılması 750 rubleye mal olacak. Özel bir tıp merkezi için çok pahalı değil. Ekonomistlerin ihtiyacı olan şey!

Tıp merkezi "Hipokrat" (Cherepovets) fiyatları çoğunlukla olumlu yönde değerlendiriyor. Nüfus bu yerin tıbbi hizmetler için fazla ödeme yapmamanıza izin verdiğini belirtiyor.

doktorlar

Doktorlar bakacak biriilk sırada. Sonuçta, tedavinin başarısı çalışmalarına bağlıdır. Bu alanda, "Hipokrat" karma görüşler kazanıyor. Bu nedenle tıbbi çalışanların organizasyonda ne kadar iyi olduğunu söylemek zor.

Hipokrat tam olarak ne (tıbbi)merkez, Cherepovets)? Merkezdeki doktorlar iş tecrübesi olan eğitimli insanlardır. İşlerini tam olarak biliyorlar. Hastalar anlayış ve dikkat ile tedavi edilir. Pek çoğu, doktorların uygun yardımı sağladığına işaret ediyor.

Hipokrat tıp merkezi cherepovets çalışma programı

Ama aynı zamanda en fazla değilen iyi hizmet. Örneğin, ultrason araştırmaları alanında. Bazı kızlar, bireysel doktorların yumurtlamayı saptamayı ve dominant folikülü bulmayı zor bulduğunu söylüyor. Neyse ki, bu tür sözler nadirdir. Ve hiçbir şey tarafından onaylanmadılar. Bunun rakiplerin makineleşmiş olduğunu düşünebilirsiniz.

Genel İzlenim

Şimdi ne olduğu belli oluyor"Hipokrat" (tıp merkezi). Cherepovets, daha önce de belirtildiği gibi, şirketin bulunduğu bir şehirdir. Genel olarak, bu tüm aile için iyi bir özel tıp merkezidir. Burada uygun fiyatlarla multidisipliner tıbbi yardım alabilirsiniz.

Klinikteki durum hoştur. Her yerde yeni ekipman monte edilmiş, kozmetik bir onarım var. Buraya gitmeye değer mi? Bazı araştırmalar için fazla ödeme yapmak istemiyorsanız, o zaman evet. Önemli olan, sağlığınızı gözlemleyebilecek bir uzmanı dikkatle seçmektir!Related news

 • 1 SIRADAN KIRMIZI OYA MODELİ TARİFİ
 • Peygamberimize Yakınlığı
 • Nuran ve Efsun, Baharı kışa çevirdiler

 • Hipokrat (tıp merkezi, Cherepovets): adres, telefon, doktorlar, ameliyat modu 6

  Hipokrat (tıp merkezi, Cherepovets): adres, telefon, doktorlar, ameliyat modu


  Hipokrat (tıp merkezi, Cherepovets): adres, telefon, doktorlar, ameliyat modu 12

  Hipokrat (tıp merkezi, Cherepovets): adres, telefon, doktorlar, ameliyat modu 27

  Hipokrat (tıp merkezi, Cherepovets): adres, telefon, doktorlar, ameliyat modu 13

  Hipokrat (tıp merkezi, Cherepovets): adres, telefon, doktorlar, ameliyat modu 44

  Hipokrat (tıp merkezi, Cherepovets): adres, telefon, doktorlar, ameliyat modu 61

  Hipokrat (tıp merkezi, Cherepovets): adres, telefon, doktorlar, ameliyat modu 47

  Hipokrat (tıp merkezi, Cherepovets): adres, telefon, doktorlar, ameliyat modu 31