Her şey yeni, unutulmuş bir eski. Popülerliğin zirvesinde yine Babette saç stilini 2019

Her şey yeni, unutulmuş bir eski. Popülerliğin zirvesinde yine Babette saç stilini 2019
31.03.2019

Her şey yeni, unutulmuş bir eski. Popülerliğin zirvesinde yine Babette saç stilini 9

Her şey yeni, unutulmuş bir eski. Popülerliğin zirvesinde yine "Babette" saç stilini

Muhtemelen görmediği böyle bir kişi yoktur.ya da en azından "Babette savaşa giriyor" adlı ünlü filmi duymadım. Efsanevi Brigitte Bordeaux'nun katılımıyla gerçekleştirilen bu film, sadece ilginç bir hikaye ve harika bir oyuncu oyunundan memnun kalmadı. Dünyadaki kadınlara yeni bir ideal - "babette" denilen bir saç stili verdi. Herkes tarafından giyildi: farklı ülkelerin ilk bayanlarından çeşitli sanatçılara, kraliyet ailelerinin üyelerinden sıradan ev hanımlarına.Bebeğin saç modeli.

Geçen yüzyılın altmışlarıncı yılındasaç modeli "babette" sadece bir "gıcırtı" modası haline gelmedi. Bu, iyi tat ve kusursuz bir tada ait bir işaretti. Ve bugün, klasik haline gelen tarz unutulmaz. Çekiciliği ve sadeliği ile şaşıran çok sayıda varyasyona dayanır. Genellikle, önemli ciddi olaylar sırasında güzel bayanlara süsleyen bebektir. Christina Aguilera, Peris Hilton, Kim Kardashian, Megan Fox, Keith Bosworth gibi stil simgeleri tarafından bilerek tercih edildiği için cazibe ve kadınsılık birleştiriyor.saç modeli babette çizmek nasıl

2013'te saç modelinin "babette" seçimi olduönde gelen stilistler. Bu retro saç modeli yüzü değiştirmeye, yüzü düzeltmeye, cazibeyi getirmeye ve gizemin hoya dönüşmesine yardımcı olacak. Yuvarlak bir yüz şekli ile, görsel olarak dışarı çeker, daha uzun ve daha ince görünmenizi sağlar. Bu döşeme işleminin en önemli noktası, örgü, şerit, jant, yay veya çiçeklerle çeşitlenebilmesidir. Ve farklı uzunluk ve şekillerde demetleri deneyebilir, bukleler ekleyebilirsiniz. Sadece uzun saçlara, "babette" saç stiline uygulanabileceğine inanılıyor. Kısa saçlardan veya itaatkar saç kıvırcıklarından nasıl çıkarabilirsiniz?

Babette saç kesimi nasıl yapılır?

Evet, çok basit! Günümüz teknolojisi sayesinde, kıvırcık kilitler düzleştirilebilir, ince saçlar gür olabilir ve kısa saç kesimi saç parçasına iyi bir ektir. Babette geometrik ve yırtılmış olabilir, uzatılmış veya çok kısa, klasik pürüzsüz veya çalkantılı olabilir.

Nasıl bir "babette" saç modeli yapmak için? Bu soru, popüler bir imaj denemek isteyen her kadın tarafından soruluyor. Aslında, o kadar da zor değil. Kısa sürede ve dışarıdan yardım almadan inşa etmek oldukça mümkündür. Bu döşeme için temel, sıradan kuyruk ve rulo olup mağazada satın alabilir veya kendiniz yaratabilirsiniz. Öncelikle, kuyruk bağlarız ve elastik bandı ince bir saç teliyle gizleriz, ucu görünmezlikle birleştirilir. Sonra, toplanan desteyi biraz çizin ve kuyruk tabanının altında volümetrik bir merdane ile saç tokalarını düzeltin. Bir sonraki adım rulo saç fırçası düzgün bir yumuşatma olduğunu. Tellerin uçları da gizlidir ve görünmezlerle sabitlenmiştir. Saç stili "babette" hazır. Şimdi tadına göre süsleyip ışığa çıkabilirsiniz.

Kolay ve ağırlıksız bir saç modeli "babette" sıklıklaKırmızı halı yolları boyunca yürürken ünlülerin kafalarını süslüyor. Bu olmadan, prestijli ödüller, mezuniyet partisi veya düğün partisi verilmek üzere bir tören. Bu, dikkatle düşünülmüş bir görüntünün, ona uyum getiren bir unsurun son rötuşudur.

Her şey yeni, unutulmuş bir eski. Popülerliğin zirvesinde yine Babette saç stilini 2019

Her şey yeni, unutulmuş bir eski. Popülerliğin zirvesinde yine Babette saç stilini 2019

Related news

 • Ünlü oyuncu Yurdaer Okur gözaltına alındı
 • Aragvi - gurmeler için konyak
 • Cem Yılmaz serinin üçüncü filmini açıkladı
 • Hulahup - yorumlar, öneriler, kontrendikasyonlar
 • Eyeliner Kolay Nasıl Sürülür

 • Her şey yeni, unutulmuş bir eski. Popülerliğin zirvesinde yine Babette saç stilini 98

  Her şey yeni, unutulmuş bir eski. Popülerliğin zirvesinde yine Babette saç stilini


  Her şey yeni, unutulmuş bir eski. Popülerliğin zirvesinde yine Babette saç stilini 72

  Her şey yeni, unutulmuş bir eski. Popülerliğin zirvesinde yine Babette saç stilini 47

  Her şey yeni, unutulmuş bir eski. Popülerliğin zirvesinde yine Babette saç stilini 93

  Her şey yeni, unutulmuş bir eski. Popülerliğin zirvesinde yine Babette saç stilini 51

  Her şey yeni, unutulmuş bir eski. Popülerliğin zirvesinde yine Babette saç stilini 29

  Her şey yeni, unutulmuş bir eski. Popülerliğin zirvesinde yine Babette saç stilini 59

  Her şey yeni, unutulmuş bir eski. Popülerliğin zirvesinde yine Babette saç stilini 16

  Her şey yeni, unutulmuş bir eski. Popülerliğin zirvesinde yine Babette saç stilini 95

  Her şey yeni, unutulmuş bir eski. Popülerliğin zirvesinde yine Babette saç stilini 51

  Her şey yeni, unutulmuş bir eski. Popülerliğin zirvesinde yine Babette saç stilini 16