Heparin merhemi: Neden kızlar tarafından kullanılır 2019

Heparin merhemi: Neden kızlar tarafından kullanılır 2019
21.09.2019

Heparin merhemi: Neden kızlar tarafından kullanılır 63

Heparin merhemi: Neden kızlar tarafından kullanılır?

Sadece "feats" ne hazırGüzellik ve gençlik mücadelesinde insanlığın güzel yarısının temsilcileri! Fakat, en etkili bakım araçlarının sonsuz arayışının çok kötü biteceğini düşünmek, çok az sahip olmak isteyenler. Ve bu ifadeyi gerçeklerle teyit etmek için, birçok kadının kozmetik olarak kullandığı heparin merheminden bahsedilebilir. Gözlerin ya da istenmeyen aknenin altında şişlikten kurtulmaya çalışarak, yüzün cildine günlük olarak uygulanır, sadece kendi güzelliğini değil, aynı zamanda sağlığını da açığa çıkarır. Kızlar heparin merhemin bu amaçlara uygun olup olmadığını düşünmez. Ne anlama geldiği için, çoğu bilmiyor.

Ne için Heparin merhem

Maddenin bileşimi ve bileşenlerinin vücut üzerindeki etkisi

Diğer birçok ilaç gibi, bu ilacın kombine bir bileşimi vardır. Ancak ayırt edici özelliği, bileşenlerin her birinin aktif bir aktif madde rolünü oynamasıdır.

Tahmin edilebilecek ilk bileşenÇözeltinin adıyla, sodyum heparin hareket eder. Bu madde iyi bir anti-enflamatuar, antitrombotik ve dekonjestan etkiye sahiptir. Kan damarlarında doğrudan aktive edilir, mevcut trombüs azalır ve yenilerinin oluşması önlenir. Kan hücreleriyle etkileşime giren heparin, trombinin sentezini bloke eder ve antikoagülan elementleri aktive eder.

Heparin merhemi ikinci aktif maddesibenzokain'dir. Görevi, damar duvarlarının iltihaplanması ve tıkanıklıklarında ağrının şiddetini azaltmak için lokal analjezik eylemden oluşur.

Merhemde bir vazodilatatör olarak benzil nikotinat kullanılır. Sadece yüzeydeki damarları genişletmez, aynı zamanda sodyum heparinin emilimine de katkıda bulunur.

İlaç kim reçete edilir?

Yüz için Heparin merhemKompozisyonu okuduktan sonra cevap vermek kolaydırsoru: "Ne için kullanılan hepain merhem?" Tabii ki, tromboz ve yüzeysel damarların tromboflebit tedavisi ve önlenmesi için. Sıklıkla, bu ilaç hemoroid iltihabı veya normal dış hemoroidlerin alevlenmesi ile doğumdan sonra reçete edilir. Merhem ve periflebit, postinfüzyon ve postinjeksiyon phlebitis gibi hastalıkların etkin tedavisi, sadece damarlarda değil, aynı zamanda çevre dokuları da inflamasyonu ve ağrıyı ortadan kaldırır.

Diğer ilaçlar ile birlikte, heparinmerhem alt bacak trofik ülserler, lenfatik damarlar ve yüzeysel mastit inflamatuar süreç teşhisi için reçete edilebilir. Kullanım için talimatlar ve hematom tedavisi için bir madde olarak bilgileri içerir, deri altı yağ katmanları, kas dokuları, eklem, tendon ve şişme çürükler. Görünüşe göre, bu öneriler yüz için heparin merhemi kullanıldığında ilk vakaların sebebi oldu.

Eğer etkili ise neden olmasın?

Yüz için Heparin merhem yorumlarYüzünde deneyen birçok kadınkozmetik bir amaç ile anlamına gelir, sonuçtan çok memnundur, bu yüzden kontrendikasyonları duymak bile istemezler. Fakat bu birçok nedenden dolayı kategorik olarak yanlıştır.

 • İlk olarak, damarlar için heparin merhem kontrendikasyonları ile tamamen tıbbi bir preparattır. Özellikle, ilacın herhangi bir bileşenine karşı bireysel hoşgörüsüzlük ile ilgilidir.
 • İkinci olarak, tedavi sürecinin süresine uyulmaması en olumsuz sonuçlara yol açabilir. Bu nedenle, günlük olarak merhem kullanan kadınlar, sadece güzelliği değil, aynı zamanda sağlığı da riske sokarlar.
 • Üçüncü olarak, yüzün derisini unutmayınızVücudun diğer bölgelerine göre daha hassastır. Bu nedenle, reaksiyon en beklenmedik olabilir. Bu nedenle, vücudunuzla denemeler yapmaya başlamadan önce, şüpheli sonuçlar uğruna riske değip değmeyeceğini düşünmeniz gerekir.

Damarlar için Heparin merhem

Ne beklemeli: mükemmel etki veya problemler?

Bunu bilmek bile, heparin merhem - ne içinkullanılan ve kontrendikasyonları olan birçok kız hala kozmetik olarak uygulayarak risk alır. Tabii ki, usulleri sonuçtan memnun olan adil seks gibi temsilciler var.

Ancak pozitif istatistikler arka planda kayboluyoryan etkiler. Çoğu zaman, heparin merhemi kullanıldıktan sonra (birçok kadın bunu onaylar), alerjik döküntüler ve hiperemi görülür. Bir kural olarak, bu tür belirtiler tedavi olmaksızın birkaç gün sonra ortadan kalkar, ancak ilacın kesilmesi şartıyla. Bununla birlikte, tıbbi personel tarafından kaydedilen bazı durumlarda, hastaların durumu uzun süreli tıbbi tedavi ve iyileşme gerektirdi.

Kontrendikasyonlar

Heparin merhem kullanımı, düşük kan pıhtılaşabilirliği olan trombositopenisi olan kişilerde kategorik olarak kontrendikedir, çünkü çare bileşenleri komplikasyonları önemli ölçüde kötüleştirebilir.

Heparin merhem kullanımı

Bu ilacı, bileşenlerden herhangi birine aşırı duyarlılıkla kullanmak yasaktır çünkü güçlü bir alerjik reaksiyona ve diğer komplikasyonlara neden olabilir.

Herkes güzel olmak ister, ama her şey için değilbu iyi. Ve evde ilaç dolabında bir heparin merhem varsa, ne için kullanılır, talimatlarda okumak daha iyidir. Tabii ki, herkes yüzüne ve bedenine ne yapacağını bağımsız olarak karar verme hakkına sahiptir. Bununla birlikte, güzelliğe doğru kesin bir adım atmadan önce, şüpheli bir sonuç uğruna sağlığınızı riske atmak isteyip istemediğinizi düşünmeniz gerekir.

Heparin merhemi: Neden kızlar tarafından kullanılır 2019

Heparin merhemi: Neden kızlar tarafından kullanılır 2019

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Brezilya Futbol Milli Takımı
 • Bir ev inşa etmeye nasıl başlayacaksınız
 • 2019’in Ruj Rengi: Turuncu
 • Nejat Bekmen

 • Heparin merhemi: Neden kızlar tarafından kullanılır 29

  Heparin merhemi: Neden kızlar tarafından kullanılır


  Heparin merhemi: Neden kızlar tarafından kullanılır 13

  Heparin merhemi: Neden kızlar tarafından kullanılır 88

  Heparin merhemi: Neden kızlar tarafından kullanılır 80

  Heparin merhemi: Neden kızlar tarafından kullanılır 87

  Heparin merhemi: Neden kızlar tarafından kullanılır 25

  Heparin merhemi: Neden kızlar tarafından kullanılır 39

  Heparin merhemi: Neden kızlar tarafından kullanılır 79

  Heparin merhemi: Neden kızlar tarafından kullanılır 96

  Heparin merhemi: Neden kızlar tarafından kullanılır 43

  Heparin merhemi: Neden kızlar tarafından kullanılır 66

  Heparin merhemi: Neden kızlar tarafından kullanılır 34

  Heparin merhemi: Neden kızlar tarafından kullanılır 76

  Heparin merhemi: Neden kızlar tarafından kullanılır 14

  Heparin merhemi: Neden kızlar tarafından kullanılır 97

  Heparin merhemi: Neden kızlar tarafından kullanılır 87