Headshot - Bu nedirHeadshot - Bu nedir
Headshot - Bu nedir

Headshot - Bu nedir?

Bilgisayar oyunlarında, büyük birçok uzun süredir ortaya çıkmış ve çok güçlü bir şekilde yerleşmeyi başaran en çeşitli terimlerin sayısı. Buna göre, her oyuncunun diğer oyuncuların ne hakkında konuştuğunu anlamak için temel kavramları bilmelisiniz. Örneğin, en popüler terimlerden biri de bir baş oyunu. Bu, bir sürü oyunda kullanılan bir terimdir ve neredeyse herkes onun ne anlama geldiğini biliyor. Ancak sadece bilgisayar oyunları oynamaya başlıyorsanız, o zaman başkabirinin ne olduğunu bulmak sizin için yararlı olacaktır. Bu, bazı durumları anlamanıza ve diğer oyuncularla sakince iletişim kurmanıza yardımcı olacak bir terimdir.

Ne oldu

atış saatleri

Her şeyden önce ne bulmanız gerektiğiniBu terim demektir. Aslında, her şey oldukça basittir. Kafa vuruşu başın çaresine bakar. Bu, İngilizce'den yapılan ve kelimenin iki küçük sözcükten oluştuğu bir çeviridir: Bu örnekte çekim bir "çekim" iken kafa "kafayla" Rusça'ya tercüme edilmiştir. Sonuç olarak, aslında "önden vuruş" elde edilir, ki bu da aslında öyle. Peki, şimdi ne gibi bir baş belası olduğunu biliyorsun. Bu iyi bir başlangıç, ancak yine de bilgisayar oyunları dünyasına daha iyi geçmenize yardımcı olacak birkaç önemli nokta daha öğrenmeniz gerekiyor.

Kullanım Kapsamı

Hangi oyunlarda bir headshot var

Doğal olarak, bu terimi duymak pek mümkün değildir,Bir yarış simülatöründe veya bir görevde oynuyorsanız. Neden? Gerçek şu ki, çekebileceğiniz her türde değil, kafaya yönelmek hakkında ne diyebiliriz. Yani, hangi oyunlarda bir headshot var sorusu ortaya çıkıyor mu? Çok çeşitli atıcılarda, başka bir deyişle rakipleri hedef alabileceğiniz bu oyunlarda ortaya çıktığı varsayımı yapmak oldukça mantıklıdır. Elbette istisnalar vardır ve bazı diğer oyunlarda da bir baş vuruş yapabilirsiniz, ancak bu tür durumlarda kurallar için daha olası istisnalar vardır.

Özellikler

Başörtüsü

Artık, headshot'ın atışta olduğunu biliyorsunuzdur.Bu işlev için hangi özelliklerin mevcut olduğunu konuşmaya değer. Gerçek şu ki modern bilgisayar oyunlarının çoğunda, atışların maksimum hasar görmesi, dolayısıyla düşman böyle bir vuruştan sonra hemen ölür. Doğal olarak, bu her zaman gerçekleşmez, çünkü pek çok oyun hala gerçekçilik kavramına bağlı değildir. Örneğin, zırh yerel olarak değil, karakterin tüm gövdesinde dağıtıldığı için başın çarpması öldürülemez.

kullanımı

Kafadaki bir atış çok önemli bir unsurneredeyse her atıcı. Her oyun daha hızlı başa çıkabilmek için düşmana vurmaya çalışır. Doğal olarak, bu o kadar kolay değildir, bu yüzden her zaman çalışmaz. Bununla birlikte, bazı durumlarda bu ana kuraldır. Örneğin, oyuncuların rakibini sadece atışlarla öldürmesi gerektiği gibi turnuvalar düzenleniyor. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu turnuvalarda en iyi oyuncular katılır. Sonuçta, oyuncu mükemmel sonuçlar elde etmek için aylarca eğitime ihtiyaç duyar.

Baş vücudunuzun en küçük kısmıdırRakibiniz, bu nedenle neredeyse her durumda başınıza girmek için çok iyi nişan almanız gerekiyor. Ve tüm bu hareket oluyor gerçeğini göz önüne alındığında, sen Headshots çok sayıda yapabilir bu oyuncuların sadece alkışlayabilirsiniz. Doğal olarak, kafanın içine almak için çünkü dürbünüyle, bir keskin nişancı tüfeği bahsetmiyoruz çok daha kolaydır. Neyse, Headshot - Bu hemen hemen her shooter çok önemli bir unsurdur, bu yüzden her oyun ne olduğunu hakkında bir fikir olmalıdır. Buna ek olarak, mümkün olduğunca sık tonerler yapabilmeniz için doğruluğunuzu öğretmeniz gerekir. Bu, savaş alanında inanılmaz derecede etkili olmanızı sağlayacaktır.

Headshot - Bu nedirHeadshot - Bu nedir

Related news

 • Oyun denetleyicileri. Manipülatörü kullanıyorum. Manipülatörler
 • Salata Ayçiçeği cips ile güneşli bir ruh hali verecek
 • Neden kadın külotlarında bir cebe ihtiyacınız var: özellikler, seçenekler ve ilginç bilgiler
 • Ünal Yeter kimdir Aslen nereli ve kaç yaşında
 • Xenon bir motosiklet üzerinde - bu ne, kurulum

 • Headshot - Bu nedir

  Headshot - Bu nedir


  Headshot - Bu nedir

  Headshot - Bu nedir

  Headshot - Bu nedir

  Headshot - Bu nedir

  Headshot - Bu nedir

  Headshot - Bu nedir

  Headshot - Bu nedir

  Headshot - Bu nedir

  Headshot - Bu nedir

  Headshot - Bu nedir

  Headshot - Bu nedir

  Headshot - Bu nedir

  Headshot - Bu nedir

  Headshot - Bu nedir

  Headshot - Bu nedir