Hamamın içten ve kayaktan ısı yalıtımı 97 25.01.2019, 16:57

Hamamın içten ve kayaktan ısı yalıtımı

banyo içinde ısınmaRus hamamlarını ziyaret etmek halk arasında çok popüler.çünkü bu arkadaşlarla konuşmak, ruhun ruhlarını yükseltmek ve genel olarak daha iyi olmak için iyi bir sebep. Ağaçtan kesilmiş sauna, bahçenizin iç kısmına harika bir ektir. Özellikle popüler olanlar, katı kütüklerden veya kirişlerden kesilmiş hamamlardır.

Banyo yapımı için eski zamanlardan beri hiçbir şey için değilsadece tek bir ağaç kullanıldı. Montaj hızı, yüksek ısı tutma, ahşapta reçineler ve fitokitler var, insan vücudunu çok iyi etkiliyor - bu değişmez bir artı. Ancak, gerçek bir banyo yapmanın acele tahammül olmadığını unutmamalıyız.

 içinde bir tuğla banyosunun ısınmasıBunu yaparken deBöyle bir oda her zaman geliştirilir. Bu nedenle, sürekli olarak mükemmel bir şekilde muhafaza edilmesi gereken havalandırma ve ısıtma sistemine özel önem verilir. Hamamın içten yalıtılması da önemlidir. Duvarlar ve pencereler iyi bir ısı yalıtımına sahip olmalıdır. Pencerelerin patlaması ve duvarlardan ve zeminin soğuk olması durumunda kalmanın rahatlığı büyük ölçüde rahatsız olacaktır.

Banyo yapımında önemli bir detayTemel ve duvarlar için ahşap seçimi. Çalışması daha kalın olandan daha kolay olduğu için 20-25 cm çapında iğne yapraklı bir orman kullanılması tavsiye edilir. Günlük evin montajından sonra, yapının kuruması ve küçültülmesi için iki yıla kadar verilmesi gerekir. Bundan sonra, banyo yalıtımını içten alabilirsiniz. Büzülme ve kütükler arasında kuruduktan sonra, her iki tarafta giyilmesi gereken çatlaklar görünecektir. Boyutları büyükse, içeriden ve dışarıdan hamamın daha ciddi ısınması gerekecektir. Cam yününden yalıtım uygulanmasından oluşur. Bu prosedür, kuru hava kütlesini buhar odasında tutmak için gereklidir. Banyosunun iç kısımdaki yalıtımını bitirmek en iyisi buhar odasının astarı ile kireç levhası ile yapılır. Kireç panelleri duvar ve dış olabilir. Çoğu zaman aynı yöntem, bir tuğla banyosunun içten yalıtımını sağlar.

Pencereleri unutma. Buhar prosedürlerinin benimsenmesi için rafların altında kesilmelidir. Sadece bu pencere düzenlemesi ile buhar banyolarının kabulü sırasında açılabilir ve buhar dışarı çıkmayacaktır. Önemli olan, pencerelerin doğru camlanmasıdır. Pencere açıklıklarının küçük olması ve çift çerçeveli camın takılması gerekir. Ara yuvalar vulkanizasyon kauçuğu, cam macunu ile delinmeli veya mühürlenmelidir. Pencere fitingleri korozyon önleyici yağ ile yağlanır. Çift camlar ayrıca banyoları perdahlamak için de kullanılır ve pencereler zaten bunlara monte edilir. Kapılar dışarıdan keçe ile doldurularak yalıtılmıştır.bir banyoda içeriden duvar yalıtımı

Tavanın yalıtımına özellikle dikkat edilmelidir. Bunun için çeşitli yollar var. Bugün en popüler yalıtım malzemelerinden biri, saman veya talaş ile karıştırılmış kildir. Duvarların içten yalıtımı Banyoda da kil ile yapılabilir. Bu durumda, duvarlardaki tüm eklemler ve çatlaklar yağlanır ve daha sonra ısıtıcılar ve bir buhar bariyeri uygulanır. Bu şartlar yerine getirilirse, prosedürlerinizin rahatlığı garanti edilir!Related news

 • 2 RENKLİ PİRİNÇ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU
 • Baklavalık Yufkadan Gül Böreği
 • Renkli Modern Daire Dekorasyonu

 • Hamamın içten ve kayaktan ısı yalıtımı 51

  Hamamın içten ve kayaktan ısı yalıtımı


  Hamamın içten ve kayaktan ısı yalıtımı 92

  Hamamın içten ve kayaktan ısı yalıtımı 50

  Hamamın içten ve kayaktan ısı yalıtımı 98

  Hamamın içten ve kayaktan ısı yalıtımı 34

  Hamamın içten ve kayaktan ısı yalıtımı 29

  Hamamın içten ve kayaktan ısı yalıtımı 10

  Hamamın içten ve kayaktan ısı yalıtımı 67