Haftasonu bir çocuk ile Yekaterinburg nereye gitmek 2019

Haftasonu bir çocuk ile Yekaterinburg nereye gitmek 2019
21.09.2019

Haftasonu bir çocuk ile Yekaterinburg nereye gitmek 87

Haftasonu bir çocuk ile Yekaterinburg nereye gitmek

Çoğu ebeveyn genellikle nerede olduğunu düşünürYekaterinburg'a çocuğunuzla gidebilirsin. Çocuğun hayatının geri kalanı için bu geziyi hatırlaması önemlidir. Ancak, sizden önce böyle bir soru ortaya çıktığında, çocuğunuza birlikte karar vermeniz gerektiğine dikkat edin.
bir çocuk ile Yekaterinburg nereye gitmek

Rotayı ve süreyi daha önce seçtiğinizdeYekaterinburg'daki çocukla ilk nereye gidileceğine karar ver, böylece ilgileniyordu. Bebeğiniz sadece sadece yedi yıl dönse Bu durumda, daha sonra onunla "Mowgli" olarak adlandırılan aşırı ve heyecan verici bir macera parkı ziyaret edin. Bu eşsiz yerde olmanız, çocuğunuzun iplerden yapılmış engellere elini deneyebilecektir. Hala ona tırmanma duvarı için bir bilet al.

Ana yerler

Ekaterinburg ile gitmek için bir yer seçmekKışın çocuğunuz, dikkatinizi şair V.V.'den alan kültür ve rekreasyon parkına verin. Mayakovski. Parkta bir buz pateni pisti var. Bu ilginç mekânın çalışanları size paten önerecek. Ayakkabılarını giyip buz pistine çıkıp, çocuklarla eğlenebilirsin.

Yekaterinburg'da bir çocuk ile nereye gitmeli

Yekaterinburg'da bir çocukla nereye gidileceği her zaman vardır

Ancak, en ilginç ve güzel yer,Çok sevilen çocuklar, "Karnaval" olarak adlandırılan Alışveriş Merkezi'ndeki Grand Park'tır. Çocuklarınızla oraya geldiğinizde, labirentler etrafında dolaşan çok sayıda cazibe merkezi sayesinde, tüm kalbiyle eğlenebilirler. Ve aç bebekler, bir dondurma salonunu ziyaret ederek güçlerini güçlendirebilir. Çocukların Yekaterinburg'a nereye gideceğine karar verirken, Limpopo denilen su parkını gözden kaçırmayın. Çocuğunuz kendini "Anaconda" ve "Şelale" gibi slaytlarda heyecan verici bir ders bulacak. Ekaterinburg'da farklı olağanüstü hayvanların yanı sıra kuşların yaşadığı bir hayvanat bahçesi var. Gelecek biyologlar için çok ilginç olacak. Egzotik ve heyecanlı hayranlar için, Crocodileville adlı bir çiftliğe yapılacak bir gezi unutulmaz olacaktır. Rehberler, çocuklarla canlı örümceklerin, tarantulaların, yılanların ve timsahların bulunduğu yerlere büyüleyici bir yürüyüş yapacaktır. Ancak, tüm bu sıra dışı yerlere girebilmek için, bilet ofisinde veya sitede biletler önceden satın alınmalıdır. Daha fazla çocuk tiyatroları, müzeleri ziyaret edebilir ve ana sınıfları ziyaret edebilir. Fizik yasalarını inceleyen çocuklar, "Galileo" harikaları parkını ziyaret etmek ilginç olacak. Küçük prensesler Butterfly Park'ta çok beğenecekler. Adını kutlayan çocuklar, oradaki balığı besleyebilecek ve ödüllerle yarışmaya katılabilecekler.Yekaterinburg'a gidebileceğiniz yerNereye gideceğine karar vermediysenizYekaterinburg bir çocukla birlikte su parkını mutlaka ziyaret edin. Orada, kavşaklar üzerinde bir sürüş için gidin, bir hamamda sıkışıp ya da bir "bagel" yüzmek. İnan bana, çocuklar seninle oynamaktan mutlu olacak!

Sonuç

Kendiniz gidebileceğiniz yerlerle ilgileniyorsanızYekaterinburg'da, şehir merkezinde bulunan alışveriş merkezlerini mutlaka ziyaret edin. Yine de "Mıknatıs" denilen aile dinlenme merkezini ziyaret edebilirsiniz. Çocuklar ile birlikte bu büyüleyici ve güzel yeri ziyaret ettiğinizden emin olun, sonra hatırlanacak bir şeyiniz olacak!

Umarım asıl soruya şöyle cevap verdik: "Yekaterinburg'a bir çocukla nereye gitmeliyim?" İyi şanslar.

Haftasonu bir çocuk ile Yekaterinburg nereye gitmek 2019

Haftasonu bir çocuk ile Yekaterinburg nereye gitmek 2019

Related news

 • Kendinizi görüntüleyin: Bir saçmalığı olan erkek saç stilleri
 • Solikamsk hapis veya efsanevi Beyaz Kuğu nin koloni: Tarih ve Modernite
 • Pike levrek - çok olmayan bir balık
 • Munchkin - küçük bir şirket için bir oyun
 • Kırşehir Haberleri: Afgan kadın cinayetinde eşi ve 3 kişiye gözaltı

 • Haftasonu bir çocuk ile Yekaterinburg nereye gitmek 34

  Haftasonu bir çocuk ile Yekaterinburg nereye gitmek


  Haftasonu bir çocuk ile Yekaterinburg nereye gitmek 69

  Haftasonu bir çocuk ile Yekaterinburg nereye gitmek 57

  Haftasonu bir çocuk ile Yekaterinburg nereye gitmek 40

  Haftasonu bir çocuk ile Yekaterinburg nereye gitmek 35

  Haftasonu bir çocuk ile Yekaterinburg nereye gitmek 84

  Haftasonu bir çocuk ile Yekaterinburg nereye gitmek 36

  Haftasonu bir çocuk ile Yekaterinburg nereye gitmek 35

  Haftasonu bir çocuk ile Yekaterinburg nereye gitmek 31

  Haftasonu bir çocuk ile Yekaterinburg nereye gitmek 10

  Haftasonu bir çocuk ile Yekaterinburg nereye gitmek 83

  Haftasonu bir çocuk ile Yekaterinburg nereye gitmek 25

  Haftasonu bir çocuk ile Yekaterinburg nereye gitmek 7