Gubanov Leonid Ivanovich: roller, filmler, biyografi 2019

Gubanov Leonid Ivanovich: roller, filmler, biyografi 2019

Gubanov Leonid Ivanovich: roller, filmler, biyografi 75 07.02.2019, 20:23

Gubanov Leonid Ivanovich: roller, filmler, biyografi

Gubanov Leonid Ivanovich - Sovyet ve Rusaktör. Başlangıçta Rybatsky Leningrad bölgesinden. Onun sicili 24 eserinde. M. Gorky'den sonra Moskova Sanat Akademik Tiyatrosunda görev yaptı. 45 yılı aşkın süredir tiyatrolarda çalıştı. Böyle "devrim doğan" sinema filmi "Three Sisters", "Bu fantastik bir dünya", "Yaz İnsanlar", "Sibirya", "Yetenekler ve hayranlarından" ve diğerleri gibi Sovyet yapımları filmlerde rol oynamıştır. 1989'da SSCB Halk Sanatçısı ünvanını aldı. "Namus Rozeti" ve "Şeref Sırası" sipariş sahibidir.

Gubanov leonid ivanovich

biyografi

Gubanov Leonid Ivanovich doğdu 2Ağustos 1928'de Rybatsky köyünde (Leningrad bölgesi). Büyük Vatansever Savaş'tan önce Leningrad'da eğitim gördü ve burada abluka altına girdi. 1942'de gelecek aktör Gubtsevo köyüne (Kalinin bölgesi) boşaltıldı. O yıllarda Savtsin okuluna gitti. 1944 yılında kendisinin de 1949 yılına kadar okudu F. Dzerzhinsky'den, adını Leningrad Demiryolu Koleji girdi "Yapay yapılar." Bundan sonra Soyuztransproject girişiminde köprü teknisyeni olarak iki yıl çalıştı.

Gubanov Leonid Ivanovich kendini yeni bir kanıtladıkaliteyi 1950'de okul-stüdyosuna kaydetti. Moskova Sanat Tiyatrosu'nda çalışan VI Nemirovich-Danchenko. 1954 yılında tiyatro eğitimini aldıktan sonra aktör Moskova Sanat Tiyatrosu'nun kadrosuna girdi. 1987'de bölüm tiyatroda ortaya çıktığında, o sırada TV Doronina'nın yönettiği M. Gorky adlı Moskova Sanat Tiyatrosu'nda çalışmaya başladı. Tiyatro yaptığı dönem boyunca 60'dan fazla yapımda rol aldı.

1987'de aktör Leonid Ivanovich GubanovKoroner yönetmen Doronina, "A. Chekhov için Üç Kızkardeş" adlı eserin yeniden başlamasıyla başladı. Tiyatronun sanatsal konsey üyesiydi. Papa, Rus klasik eserleri radyosunun tiyatro versiyonlarını dile getirdi.

devrimin doğuşu

Sinemadaki roller

1955 yılında Leonid Ivanovich Gubanov bir"Princess Mary" filmindeki ana rollerden - M. Yu. Lermontov'un bir film uyarlaması. Film üretim Film stüdyosu. 17 Ağustos 1955 tarihinde serbest bırakıldı Gorki, 22 milyon izleyiciler tarafından görüntülendi.

Bir yıl sonra dramada başrol oynadı "Uzun"VG Korolenko'nun eserlerine dayanan "yol". Bu filmde seyirci, sevgili Rae'yi yaratan bir generale ateş açtığı için kuzeye inen istasyon bekçisi Kruglikov'un kaderini öğreniyor. Kruglikov ve onun seçilmiş olanın tekrar yakın olması, ancak bu toplantının başka bir uzun ayrılıktan önce sadece bir geçim sevinci oluyor. Sinematograf Leonid Gaidai'nin usta yönetmeninin yönettiği film, ilk kez 5 Aralık 1956'da seyirciyi izledi.

1956'da aktör Leonid Ivanovich Gubanov, filmler, Drama, Fransız aktris Madeleine Tyubo trajik kaderi anlatır İkinci Dünya Savaşı sırasında direniş hareketinin bir katılımcısı oldu - sinemaseverlerin hangi bugün zevk ile Mikhail Romm yönettiği "Dante Caddesi'nde cinayet" filminde rol oynamıştır. 2 Haziran 1956'da prömiyeri yapılan resim, SSCB'nin 27 milyon nüfusu gördü. Filmde Mikhail Kozakov, Rostislav Plyatt, George Vitsin gibi önemli aktörler yer aldı.

leonid ivanovich gubanov filmler

Ünlü rolleri

1961'de, aktör yine başrol oynadı.Rus klasikleri ekran versiyonu - bu kez Leo Tolstoy tarafından. seyirci, köylerinden birinde olmak, yerel bir güzellik Mariana aşık romantizm Harbiyeli Olenin, uğruna Kafkasya gitmeden önce drama "Kazaklar" Mosfilm üretim görünür. Bu filmin gösterimi sırasında SSCB'nin sinemaları 24 milyondan fazla seyirci tarafından ziyaret edildi.

1973'te aktör Leonid Gubanov rol aldıDrama Ostrovsky "Yetenekler ve hayranları" Velikatova. Bu öyküde izleyiciler, kaderinin ismi kolay olmayan genç bir aktrisle tanışıyor. Film için müzik Tikhon Khrennikov ve Alexander Tchaikovsky tarafından yazılmıştır.

1979'da aktör, bugünlerde efsane rol aldı"Devrimin Doğduğu" filmi. Dovzhenko film stüdyosunda (Kiev) üretilen resim, kolluk görevlilerinin çalışmalarını anlatıyor. 1917'den 1970'lere kadar bir süre kapandı.

leonid gubanov aktörü

80'lerde sinemadaki son eser

1988 yılında Leonid Ivanovich Gubanov rol aldıMosfilm'in “Dünyanın Neşesi” melodramında. Filmin başında, eski asker Vasily Lemekhov'un kahramanı, geçtiğimiz günlerde Sergei ile evli olan Natalia'yla tanışır. Bu hikaye, kıskançlık, intikam, ruhsal ıstırap ve affetme için yer olan duygusal olarak yüklü olaylar dizisidir.

Bugün izleyicinin Leonid Gubanov ile ilgiyle izlediği filmlerle izlediği gerçeği, gerçek sanatın ebedi olduğuna dair bir kanıt değil.

Gubanov Leonid Ivanovich: roller, filmler, biyografi 2019

Gubanov Leonid Ivanovich: roller, filmler, biyografi 2019

Related news

 • Bursaspor İdmanına Vartolu Sürprizi
 • Yunan Adaları Vizesiz Gezilebilir mi
 • Otomobil diskleri boyama: boya, teknoloji seçimi
 • Konvers Patik Modeli Yapımı Türkçe Videolu

 • Gubanov Leonid Ivanovich: roller, filmler, biyografi 68

  Gubanov Leonid Ivanovich: roller, filmler, biyografi


  Gubanov Leonid Ivanovich: roller, filmler, biyografi 39

  Gubanov Leonid Ivanovich: roller, filmler, biyografi 83

  Gubanov Leonid Ivanovich: roller, filmler, biyografi 9

  Gubanov Leonid Ivanovich: roller, filmler, biyografi 2

  Gubanov Leonid Ivanovich: roller, filmler, biyografi 57

  Gubanov Leonid Ivanovich: roller, filmler, biyografi 84