GTA San Andreasta grafikleri iyileştirme - seçenekler ve özelleştirme seçenekleri 37 09.02.2019, 07:45

GTA San Andreas'ta grafikleri iyileştirme - seçenekler ve özelleştirme seçenekleri

GTA serisinden oyuncuların çoğunluğunun favori kısmıSan Andreas kalır. Oyunun yayınlanmasından bu yana geçen 10 yılı aşkın süredir gerçeğine rağmen, değişiklikler ve eklemeler hala yapılmaktadır. Otomobillerin gerçek ve sonlandırılmalarından başlayarak, kentlerin tam bir işleyişi ile başlayarak oyun zamanında çok şey gördü. Şimdiye kadar, oyuncular arasında GTA San Andreas'ta geliştirilmiş grafikler talep edildi. Eylemin çevrimiçi sürümünü göz ardı etmeyin. Yüz binlerce insan sunucuyu her gün ziyaret ediyor ve güneşli San Andreas eyaletinde çok fazla zaman geçiriyor. Bu yazıda favori oyununuzu tanımanın ötesine nasıl dönüştüreceğiniz ve bunun için hangi araçların gerekli olduğunu öğreneceksiniz.

gta san andreas'taki gelişmiş grafikler

ENB dosyaları

Bu yöntem en yaygın olanıdır.oyun topluluğu. GTA San Andreas'taki Grafiklerin ENB yardımıyla iyileştirilmesi birçok seçenek ve tadilat içeriyor. Her kullanıcı dosyaların konfigürasyonlarını beğenilerine göre kişiselleştirmek istediğinden, internette ENB'yi iyileştirmek için yüzlerce ve binlerce seçenek bulabilirsiniz.

Bazıları zayıf kişisel için optimize edilmiştir.bilgisayarlar. PC'nizin konfigürasyonunu güncellemezken oyunun güzelliğinden keyif almak isteyenlere uygundur. Serinin bu bölümünde grafik motoru zaten umutsuzca modası geçmiş dikkati çekiyor, ama sonra, gerçekten şaşırtıcı, grafik Oyun ustaları ne açabilirsiniz. Özellikle bu anlar araba ile ilgilidir. Hayali araç modellerini gerçek olanlarla değiştirmenin ilk popüler modifikasyon haline geldiğinden, tüm modders ulaşımı diğer daha modern oyunlardan dönüştürdü. Bu nedenle, NFS'nin farklı bölümlerinden ve diğer yarış projelerinden birçok otomobilimiz var. Bu yöntem sayesinde oyunun otoparkı mükemmel görünüyor. Görünümlerini ENB yardımı ile geliştirerek, pratik olarak son yıllarda veya en azından GTA 4 grafiklerinde proje seviyesine erişebilirsiniz.

gta san andreas mod'da geliştirilmiş grafikler

Güçlü Sistemler için Grafik

Yapılandırma dosyalarıyla birlikte paketlerin ikinci yarısıENB, daha iyi bir sonuç elde etmeyi amaçlamaktadır. Oyun sırasında istikrarlı bir FPS puanı ile yeteri kadar güçlü bir bilgisayarın bile başa çıkmakta zorlanacağı gerçeğine hazırlıklı olun. ENB yaratıcıları, grafikler açısından en iyi parametreleri sarar, bu nedenle modifikasyonlar genellikle doğal olmayan gibi görünür. Her durumda, takdirinize bağlı olarak GTA San Andreas grafiklerindeki gelişmeyi ayarlayabilirsiniz. Bunu yapmak için, temel bir İngilizce bilgisi, tercüman ve bilgisayardaki standart bir "Not Defteri" uygulaması yeterlidir.

ENB'yi kurmadan önce,çok detaylı gerçek araba modelleri için araç filosu. Bu oyun gerçekçiliği verecektir. Buna ek olarak, oyundaki standart arabalar artan çalışma, yansımalar ve diğer şeyler tarafından ayırt edilmemiştir. Bu nedenle, ENB onları güzel yapamaz, aksine çok garip.

Ancak ENB modifikasyonları sadece kozmetiktir.değişir. Grafiklerin daha global bir şekilde işlenmesi için, dokular yerine, hava koşullarıyla çalışmak ve benzeri şeyleri değiştirmeniz gerekecektir. Bu tür modifikasyonları daha yakın düşünün.

insanların grafiklerini gta san andreas’da geliştirmek

GTA San Andreas: Doku Değiştirme Kullanarak Grafikleri İyileştirme

Şu anda aktif çalışmayeni proje modülleri - ROSA Projesi. Gelişimin özü, oyunun yüksek çözünürlüklü dokularla (HD) tüm orijinal dokuları değiştireceğidir.

Şu anda, bir gelişme tamamen mevcutÇöl ve çevresi için GTA San Andreas. Ayrıca tüm yollar ve otoyollar için 2048 x 2048 piksel çözünürlüğe sahip HD dokular da mevcuttur. Son versiyonda, oyuncular tamamen yeniden tasarlanmış bir ürün alırlar. Her doku yeni bir tane ile değiştirilecektir. Bu modun, oyunun optimizasyonunu ve kararlı çalışmasını büyük ölçüde etkileyeceğine dikkat edilmelidir. Bu nedenle, kişisel bilgisayarların çok zayıf yapılandırmaları olan kullanıcılar düzgün bir görüntü için umut olmayabilir. GTA San Andreas'daki grafiklerin geliştirilmesi, dokular ve ENB ile sınırlı değildir. Kalite dokuları ile bir modifikasyon yüklediniz, makinelerin modellerini değiştirdiler, güzel efektler ve yansımalar için END modunun üstüne yüklendiniz, ancak yine de oyun çok muğlak görünüyor? Durumu değiştirmek için, daha fazla eklenti kurmanız ve size uygun dengeli bir kombinasyon elde edene kadar bir sürü dokuyu denemeniz gerekecektir.

GTA san Andreez grafik geliştirdi

GTA San Andreas'ta İnsanları İyileştirmek

Arabaların dokularında olduğu gibi,Yoldan geçen tüm karakterleri ve anahtar karakterleri değiştirebilirsiniz. Dahası, kahramanın modelini tamamen değiştirebilirsiniz. Oyuncunun hayal gücü için tam kapsamı açar. Sıradan bir adamı gettodan zengin bir parti müdavimi veya eski büyükbabana dönüştürebilirsiniz. Bunu yapmak için karakterin dokusunu değiştirmek yeterlidir.

Tüm daha gerçekçi modeller hakkında unutmagelip geçenler. Sokakta insan sayısını artıran ve oyunu daha gerçekçi kılan bir değişiklik de var. Orijinalde, caddenin her tarafında 3-4 kişi ile tanışabilirsiniz ve şimdi gerçek yoldan geçenlere rastlayacaksınız. GTA San Andreas'da gerçek dünyanın tam simülasyonu ve geliştirilmiş grafikler. Çevre dünyasının, otomobillerin ve insanların dokuları üzerinde moda - bu "GTA" nın büyük bölümünü dönüştürmenin en iyi yoludur.

Gta san andreas'taki programı nasıl geliştirebilirim

Ek geliştirmeler

Şimdi her şey neredeyse hazır. Hava koşullarının görüntüsünü değiştirmeli ve yeni efektler eklemelisiniz. Hava etkisiyle her şey basit. Bir sonraki paketi değişikliklerle indirmek ve oyun klasörüne kurmak yeterlidir. İstediğiniz hava koşullarına sahip olacaksınız: kar yağışından gerçekçi yağmur ve Las Venturas şehrinin çevresindeki kum fırtınalarına. Şimdi silahın görünümünü, mermi izlerini, araba tekerleklerini ve diğer efektleri değiştirmek için değişiklikleri yükleyin. Bu neredeyse bitmiş "GTA" için gerçekçilik katacak.Related news

 • Şişlide Faslı turiste gasp
 • Rüyada lebbeyk allahümme lebbeyk demek Ne Anlama Gelir
 • Melis Alphan
 • Lastikler Goodyear UltraGrip Ice 2: sahiplerinin özellikleri, özellikleri. Kış kauçuk Goodyer Ultra Gripe Buz 2
 • Fırın Torbasında Orman Kebabı Tarifi – Pratik Et Yemekleri – Denenmiş Tarifi
 • Fırın Poşetinde Tavuk Tarifi

 • GTA San Andreasta grafikleri iyileştirme - seçenekler ve özelleştirme seçenekleri 44

  GTA San Andreasta grafikleri iyileştirme - seçenekler ve özelleştirme seçenekleri


  GTA San Andreasta grafikleri iyileştirme - seçenekler ve özelleştirme seçenekleri 34

  GTA San Andreasta grafikleri iyileştirme - seçenekler ve özelleştirme seçenekleri 1

  GTA San Andreasta grafikleri iyileştirme - seçenekler ve özelleştirme seçenekleri 58

  GTA San Andreasta grafikleri iyileştirme - seçenekler ve özelleştirme seçenekleri 21

  GTA San Andreasta grafikleri iyileştirme - seçenekler ve özelleştirme seçenekleri 1

  GTA San Andreasta grafikleri iyileştirme - seçenekler ve özelleştirme seçenekleri 71

  GTA San Andreasta grafikleri iyileştirme - seçenekler ve özelleştirme seçenekleri 68

  GTA San Andreasta grafikleri iyileştirme - seçenekler ve özelleştirme seçenekleri 54

  GTA San Andreasta grafikleri iyileştirme - seçenekler ve özelleştirme seçenekleri 9

  GTA San Andreasta grafikleri iyileştirme - seçenekler ve özelleştirme seçenekleri 75

  GTA San Andreasta grafikleri iyileştirme - seçenekler ve özelleştirme seçenekleri 93

  GTA San Andreasta grafikleri iyileştirme - seçenekler ve özelleştirme seçenekleri 18

  GTA San Andreasta grafikleri iyileştirme - seçenekler ve özelleştirme seçenekleri 15

  GTA San Andreasta grafikleri iyileştirme - seçenekler ve özelleştirme seçenekleri 64