Gotik yazı tipi: Rus yazım 2019

Gotik yazı tipi: Rus yazım 2019 Gotik yazı tipi: Rus yazım

Gotik yazı tipi: Rus yazım

Bu yazıda gizemli Gotik hakkında konuşacağızyazı tipi. Antik çağ ve mistisizm içinde. Tasarımcıların usta elleriyle kağıt üzerinde çarpıcı efektler yaratabilirsiniz. Özgünlük ve non-standardizm diğerleri arasında Gotik yazı tipini ayırt eder. Rus versiyonu ulusal altkültürün bir sembolüdür.

Yazı tipi kavramı

Tipografi basılı bir yayın veya bir İnternet projesinin tasarımından ayrılamaz. Fikri okuyucuya iletmek için gerekli yazı tipini kullanmak yeterlidir. Bu, genel olarak nedir?

"Font" kelimesi Almanca'dan çevrilmiştir."yazmak" fiili. Bu, mevcut tüm harf ve işaretlerin yazılarının bir çizimini içeren tek bir stilistik ve kompozisyon sistemidir. Belli bir büyüklükte ve kendine özgü bir kontura sahiptir. Yazı tipinin altında, metin yazmak için oluşturulan yazımsal harfler de vardır.photoshop için gotik rusça

Gotik yazı tipinin görünüm tarihi

Eski günleri hızlıca gözden geçirebilirsin. Gotik yazı tipi XI yüzyılda icat edildi. Mektubun yaratılış zamanı ve matbaanın başlangıcından beri, ustalar Gutenberg İncil'inin yazılarına girmeye başladılar. Adı, XV. Yüzyılda İtalyanlar tarafından, bu yazıyı "barbar" olarak algılayan, halkın doğasında bulunan bir isim olarak önerilmişti. Kaz tüyleri çapraz olarak kesilmiş ve harflerin konturları çizilmiştir. Parşömen ucuz değildi, bu yüzden semboller çok sıkıydı.

Varyasyonlar: Gotik Rus yazı tipi, açıklama

Yazı harflerinin her birinin kendi hikayesi vardır. Orta Çağın kasvetli dönemi Gotik yazı tipinde bir iz bıraktı. Sembolik tasarımın Rus deseni, dar merdivenleri ve dikey kuleleriyle fantastik ortaçağ katedrallerinin mimarisini andırıyor. Harflerin çiziminde ifade edilen dini mitolojik semboller (çeşitli haçlar, emirler, soğuk silahlar) tarafından özel bir rol oynar. Gotik mimariyle, edebiyat herkese tanıdık geliyor. Müzikte, genellikle ölüm, yalnızlık ve üzüntü gibi kavramlar vardır. Gotik dünya görüşünün prensibi: öl, güler.Gotik Rusça

Gotik yazı tipi kimdir?

Herkes felsefeye eğilimli ise, hepsi hazırZaman, daha büyük (yaşamın yaratıcı alanlarındaki) eğilimi, var olmayan bir dünyada tarif edilemez güzelliği arar, o zaman böyle bir alfabe bunun için yaratılır. Gotik yazı tipi Rusça bir varyasyon birçok site sahipleri tarafından sunulmaktadır. Müzik, üslup, kıyafetler ve makyajlar banal günlerde küçük bir duygu ve his uyandıran insanlara yardım ederse, o zaman bu tip bir harf, matbaada masanın sıkıcı hayatını değiştirmeye yardımcı olacaktır.

Web Tasarımında Gotik Yazı Tipini Kullanma

Bu stilde bir web sitesi oluştururken, çokKaynak tanıtımı için para harcanır. Tasarımcılar proje şablonunda tasarruf ve benzersiz serbest fontları bulabilirsiniz. İçerik oluşturucular, lekeleri olan korkunç ve mistik harflerden oluşan çeşitli koleksiyonlar sunar. Bunlar arasında uygun bir Gotik yazı tipi bulabilirsiniz. Rus alfabesi çarpıcı bir şekilde Photoshop'taki herhangi bir resme ve bir metin belgesine bakar.Gotik Rus alfabesi

Bir koleksiyon aranması çok az zaman alacaktır. Resimlerin dekorasyonu için Rus şirketleri genellikle photoshop için bir Rus Gotik yazı tipi sipariş ederler. Bir seçim yaparken, kaynağın sahibinin sunduğu dosyanın Adobe Photoshop ile uyumlu olduğuna dikkat etmelisiniz. Rusça yazı tipleri genellikle Latin harfleriyle aynı kategoride bulunur, bu yüzden ayrı bir alt kategori aramanız gerekir.

Bilgisayara yükleme

Örneklerden birini kurmak içinresme harflerle ve daha sonra görünen indirme bağlantısına tıklayın. Kaydedilen dosya C / Windows / Fonts klasörüne kopyalanmalıdır. Yazı tipini modern işletim sistemlerine yüklemek için, indirilen dosyayı açın ve en üstteki "yükle" düğmesine tıklayın.

Gotik yazı tipi: Rus yazım 2019

Gotik yazı tipi: Rus yazım 2019

Related news

 • Fırında Soslu Bütün Tavuk Tarifi
 • Mantı Nasıl Isıtılır
 • Hemen Denemeniz Gereken 7 Yaz Saç Trendi
 • Dört tekerlekten çekiş GAZelle: satın almak ya da değil mi
 • Arabalardaki bebek koltukları kalbi durdurabilir

 • Gotik yazı tipi: Rus yazım

  Gotik yazı tipi: Rus yazım


  Gotik yazı tipi: Rus yazım

  Gotik yazı tipi: Rus yazım

  Gotik yazı tipi: Rus yazım

  Gotik yazı tipi: Rus yazım

  Gotik yazı tipi: Rus yazım

  Gotik yazı tipi: Rus yazım

  Gotik yazı tipi: Rus yazım

  Gotik yazı tipi: Rus yazım

  Gotik yazı tipi: Rus yazım

  Gotik yazı tipi: Rus yazım