Glee: arsa, karakterler ve aktörler. Koro: Müzikalin unsurları ile gösteri hakkında tüm eğlence 2019

Glee: arsa, karakterler ve aktörler. Koro: Müzikalin unsurları ile gösteri hakkında tüm eğlence 2019
21.09.2019

Glee: arsa, karakterler ve aktörler. Koro: Müzikalin unsurları ile gösteri hakkında tüm eğlence 90

Glee: arsa, karakterler ve aktörler. "Koro": Müzikalin unsurları ile gösteri hakkında tüm eğlence

2009 yılında yeni bir televizyonkomedi, drama ve müzikal unsurları ile dizi. En önemli özelliği, içindeki rollerin profesyonel şarkıcılar ve dansçılar tarafından ve kombine oyuncular tarafından oynanmasıydı. “Koro” Rusya'da “Luzers” adı altında bile bilinir ve asıl adı Glee'dir. Seri 19 Emmy ödülü, dört Altın Küre, altı Uydu Ödülü ve 57 adaylık için aday gösterildi. Ve bu konu hakkında daha detaylı konuşmak için bir fırsat.

Arsa

Dizi Will Shuster ile bir tanıdık ile başlar- Lise William McKinley'de çalışan bir İspanyol öğretmeni. Gençliğinde içinde çalıştı. Eski güzel günlerde, okulda Will'in en iyi anılara sahip olduğu bir koro vardı. O zafer yüksekliğinde idi - destek ekibi, amigo takımı. Ve Will koroyu diriltmeye karar verdi.

aktörler korosu

Dizi, seçilen aktörlerİdeal olarak, bu anda tam olarak bağlı. İzleyicinin vokal ekibine işe alım sırasında, izleyici ana karakterleri de öğrenir. Ardından, arsa kendi satırlarının ilgi çekici, heyecan verici iç içe geçmesi üzerine inşa edilmiştir. Burada ilişkiler, ilk aşk, eşitsizlik, aile güçlüğü, arkadaşlık meselesi var. Kahramanlar ilk kez adaletsizlik, rekabet, gündelik zorluklarla başa çıkma gereği ile karşı karşıya. Acı, sevinç, zaferin tatlılığını ve yenilgi acısını öğrenirler. Ve onlarla birlikte izleyici tüm bunları deneyimliyor.

Lea Michelle

Daha önce de belirtildiği gibi, dizideki tüm rollerçok iyi seçilmiş aktörler. "Koro" nun arsa üzerinde sağlam bir müzikal bileşeni var. 6 yılı aşkın süredir, 300'ün üzerinde orijinal ve kapak şarkısı yapıldı. Ve çoğu zaman seyircinin vokal verileri Rachel Berry dizisinde oynayan Leah Michel'i memnun eder. Bu büyük emelleri, Broadway'de bir kariyerin hayallerini ve kafasında inanılmaz bir boyuta sahip bir kız. Yine de, o okulda bir serseri. Genel olarak, Rachel olumlu ve nazik bir karakterdir, fakat onun kibirli davranışı ve kariyerine ilk başta gitme isteği (arkadaşlarının başı olsa bile) can sıkıcı olabilir.

koro serisi aktörler

Leah Michelle kendini kalite için söylüyorKahramanın imgesinin yapılanması, biyografisinden ilham aldı. Şarkıcı güvence altına alır - gençliğinde popüler değildi ve aynı zamanda kompleksleri test etti.

Cory Monteith

Onun hakkında da, göz ardı edilemez, hakkında konuşmakOyuncuların diziye yaptığı katkı. Koro, diğer herhangi bir kolektif gibi, bir lidere ihtiyaç duyar. Ve kızların arasında Rachel ise, o zaman çocuklar arasında Finn Hudson oldu, Kanadalı bir müzisyen olan Cory Monteith tarafından oynadı. Dizide, Berry karakterinin bir ilişkisi vardı (hemen değil). Dikkat çekici olan - gerçek hayatta, Finn'i oynayan Corey, Rachel rolüyle hareket eden Leah Michel ile tanıştı.

Ne yazık ki, 2013 yılında, 13 Temmuz'da aktör bulunduVancouver'daki Pacific Rim Oteli. Cory'nin uyuşturucuyla ilgili genç sorunları vardı. O tedavi edildi, bağımlılıktan kurtulmak istiyordu ve sonsuza kadar vazgeçmiş görünüyordu. Ancak otopsi, ölümünün sebebinin, alkolün etkisiyle şiddetlenmiş bir aşırı dozda eroin olduğunu ortaya çıkardı.

 koro oyuncuları ve rolleri

Corey yetenekli bir aktör ve müzisyen oldu -mükemmel gitar çaldı ve şarkı söyledi. Ölümünden sonra dizi devam etti. Film olanların sebebini yitirmedi - ve anlaşılabilir. ilginç Birçok nasıl öldüğünü bilmek": dizisinde, Kurt Hummel, bir üvey kardeşi Finn, her şeyi açıkladı ifadesini kaydetti. Ama bence nasıl yaşadığı hakkında konuşmak daha iyidir. Ve bu dizi gerçekten çok zor ve samimi olduğu ortaya çıktı.

Erkek makyaj

Doğal olarak, bunlar tüm aktörler değildir. Koro başlangıçta birkaç kişiden oluşuyordu. Chris Colfer tarafından inanılmaz bir karşı-tenor ile oynanan Kurt Hammel'i içeriyordu. Belki de, uzun bir süre için oryantasyon nedeniyle küskünlük ve alay konusu olan dizinin en kibar karakteri. Daha sonra, bu arada, tek ebeveynleri evlendikleri için Finn Hudson'ın bir üvey kardeşi oldu.

Ve diğer karakterler seyircileri memnun edebilirKoro. Dizi aktörleri çok daha güzel yaptılar - eğer birileri rol için seçildiyse, her şey farklı görünecekti. Gösteriye, Mike Chang'ın korosunun üyesini nasıl söyleyeceğini bilmeyen dansçı Harry Sham, Jr. tarafından katıldı. Finn'in arkadaşı ve Noah Packerman'ın bir üyesi olan bir futbolcu Mark Sulling'i canlandırdı. Seçmelere çağrılmak için videolarını yüz ajanlara gönderdi. Ve o da 5 kez seçti - hatta Finn Hudson'ın ana rolüne bile. Mark yetenekli bir müzisyendir, ancak 2015 yılında çocuk pornografisine sahip olduğu şüphesiyle tutuklandı.

Dizide Artie Abrams adında bir kahraman vardı.Kevin McHale tarafından oynanan. Altı mevsim boyunca oyuncu tekerlekli sandalyede kalıyordu çünkü karakteri kemerin altında felç olmuştu. Ve Kevin'in söylediği gibi, bu çok zordu. Sonuçta, bir koltukta oturmak zorunda kaldı ve diğerleri odalara tamamen katılırken, dansa acele etme isteğini kısıtlamak zorunda kaldı.

Kadın yapısı

Kibirli amigo ve koro üyesi Quinn'in rolüFabre mükemmel bir şekilde Dianna Agron'yu gerçekleştirdi - Rus-Yahudi kökenli Gürcistan'dan oyuncu ve şarkıcı. İlk başta olumsuz bir karakter olarak ortaya çıkıyor, ama sonuçta çok nazik ve samimi bir kişi çıkıyor. Dianna'nın kahramanı çarmıha gerildi - oyuncu onun için bir yenilik olduğunu söyledi. Şarkıcı şunları paylaşıyor: Hikâyedeki karakterinin popülaritesinin en alt noktasından “yuvarlandığını”, birazcık Yahudi arkadaşlarını rahatsız ettiğini söylüyor. Sonuçta, Quinn iffet kulübünün başkanıydı ve daha sonra hamile kaldı ve hatta 15 yaşında genç erkeğini değiştirdi.

koro oyuncuları ve rolleri dizisi

Seride bile çirkin bir kahraman olan MercedesAmber Patrice Riley oynadığı Jones,. o inanılmaz bir sesi var her ne kadar Şaşırtıcı, o American Idol içinde seçmelere geçemedi. şarkıcı-dansçı Heather Morris aptal Brittany S. Pierce rol aldı ve Naya Rivera Santana Lopez oynadı - bitchiness bayan, ortaya çıktığı gibi hangi içinde, hassas ruhunu gizleme. Ve son ana kadın karakter - Bu Tina Cohen-Chang olduğunu. onun görevinde Jenna Noelle Ashkovits davrandı - "Susam Sokağı" bir şarkıcı ve yazar, kimin oyunculuk kariyeri programı ile 3 yaş başladı

Çok ilginç olduğunu itiraf etmeliyiz.heyecan verici ve sıradışı dizi "Koro" çıktı. Aktörler ve roller mükemmel bir şekilde seçilmiştir. Kompozisyon hakkında, çok şey söyleyebilirsin - gösteriye birkaç düzine insan katıldı. Ancak canlı gösterimleri görüntülemek ve almak için zaman ayırmak daha iyidir.

Glee: arsa, karakterler ve aktörler. Koro: Müzikalin unsurları ile gösteri hakkında tüm eğlence 2019

Glee: arsa, karakterler ve aktörler. Koro: Müzikalin unsurları ile gösteri hakkında tüm eğlence 2019

Related news

 • FRAMBUAZ SOSLU MÜSLİ TARİFİ
 • Motifli Beş Şiş Patik Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı
 • İçindeki banyosunun nasıl yalıtılacağına dair ipuçları
 • İspanyol Paça Jean Trendi
 • Kullanımı kolay en iyi 10 yemek yapma uygulaması

 • Glee: arsa, karakterler ve aktörler. Koro: Müzikalin unsurları ile gösteri hakkında tüm eğlence 74

  Glee: arsa, karakterler ve aktörler. Koro: Müzikalin unsurları ile gösteri hakkında tüm eğlence


  Glee: arsa, karakterler ve aktörler. Koro: Müzikalin unsurları ile gösteri hakkında tüm eğlence 58

  Glee: arsa, karakterler ve aktörler. Koro: Müzikalin unsurları ile gösteri hakkında tüm eğlence 21

  Glee: arsa, karakterler ve aktörler. Koro: Müzikalin unsurları ile gösteri hakkında tüm eğlence 61

  Glee: arsa, karakterler ve aktörler. Koro: Müzikalin unsurları ile gösteri hakkında tüm eğlence 40

  Glee: arsa, karakterler ve aktörler. Koro: Müzikalin unsurları ile gösteri hakkında tüm eğlence 5

  Glee: arsa, karakterler ve aktörler. Koro: Müzikalin unsurları ile gösteri hakkında tüm eğlence 94

  Glee: arsa, karakterler ve aktörler. Koro: Müzikalin unsurları ile gösteri hakkında tüm eğlence 39

  Glee: arsa, karakterler ve aktörler. Koro: Müzikalin unsurları ile gösteri hakkında tüm eğlence 96

  Glee: arsa, karakterler ve aktörler. Koro: Müzikalin unsurları ile gösteri hakkında tüm eğlence 80

  Glee: arsa, karakterler ve aktörler. Koro: Müzikalin unsurları ile gösteri hakkında tüm eğlence 8