Givenchy 2019 İlkbahar Yaz Defilesinden Detay Avı


Givenchy 2019 İlkbahar/ Yaz Defilesinden Detay Avı

Givenchy 2019 İlkbahar/ Yaz Defilesinden Detay Avı

Modanın kalbi Paris’te düzenlenen Paris moda haftasında yine nefesler kesildi. Birbirinden tarz, cesur ve şık tasarımların, ünlü markaların adı altında gerçekleştirilen defileye ise damga vuran marka kuşkusuz ki Givenchy oldu. Ünlü İtalyan tasarımcısı Riccardo Tisci’nin yaratıcı yönetmeni olduğu marka, ılık bir Paris akşamında izleyenleri adeta büyüledi. Markanın çizgisinden çok fazla şaşmayan parçalarındaki ince detaylar,Givenchy 2019kreasyonunun farkını yansıtıyor.

Karanlık Gözlükler

Paris moda haftasında, kreasyonu ile en çok konuşulan markalar arasına girmeyi başaran Givenchy, sokak lambaları altında düzenlenen defilede, detayları ile izleyenleri büyüledi. Karanlık, yuvarlak formu güneş gözlükleri 2019’nin yaz aylarına bomba gibi düşecek!

Givenchy güneş gözlüğü

Topuklu Sandaletler

Givenchy 2019 ilkbahar/ yaz koleksiyonu, markanın yaratıcı tasarımcısı Tisci’nin adeta ruhunu yansıtıyor. Özellikle sonbahar/ kış kreasyonlarında oldukça tarz botlar tasarlayan Tisci, bu koleksiyonunda da takipçilerini yanıltmadı. Stiletto formundaki sandaletler, spor ayakkabı bağları ile renklendirilmiş. Ayakkabının arkası ise açık! Arkadan bir topuklu terlik görüntüsü çizen sandaletler, önden bakıldığında ise şıklığı ile büyülüyor.

Givenchy 2019 ilkbahar/ yaz koleksiyonu

Kırmızının En Asil Hali

Markanın Fransız tasarımcısı Riccardo Tisci’nin karanlık ruh halini yansıtan defileye renk veren detay ise kırmızı püsküllü bu elbise oldu. Genellikle güçlü ve kararlı bir şehir kadını tasarımları yaratan ünlü modacının, markasına kattığı bu püsküllü, kırmızı elbise, diğer parçaların arasından sıyrılıyor. Son zamanların dekolte modası olan kol kesimleri ile büyüleyen elbise, markanınen dikkat çeken parçasıolmayı başardı.

2019 ilkbahar/ yaz defilesinde dikkat çeken kırmızı detayı

Torba Formlu Çantalar

Çanta tasarımında mesafeli ve güçlü bir kadın yansıtmayı başaran Givenchy, 2019 ilkbahar/ yaz defilesinde bu seferde torba formundaki çantaları ile müşterilerini cezp etti. Belli bir şekli olmayan, poşet formundaki bu çantaların sapları ise birleştirilip, bitimine yakın bir yerden, elde büzüştürülerek görücüye çıktı.

2019 ilkbahar/ yaz defilesinde poşet formunda çanta modeli

Transparan Modası

Markanın sonbahar/ kış kreasyonlarında görmeye alışık olduğumuz transparan detaylar, ilkbahar/ yaz koleksiyonunda da yer buldu. Adeta bir atlet ve içlik görüntüsü veren bu detay, transparanın seksi görünümü ve iddiası ile buluşup, markaya layık bir tarz yaratmış. Transparan detayların üzerinde bulunan, omuzları açık bırakan, göğüs kısmında kalp dekoltesi bulunan dizüstü bu siyah elbise, üzerinde bulunan hatları ile görenleri büyülemeyi başarıyor.

 

Devasa Kolyeler

Givenchy markasının kararlı ve dik duruşunu yansıttığı hanımlarda dikkat çeken bir diğer ayrıntıda kalın zincirli, büyük formlu devasa kolyelerdi. Oldukça iddialı elbiselerin üzerindeki bu kolyeler, markanın ilkbahar/ yaz koleksiyonuna dair ipuçları veriyor.

Paris moda haftası adı altında düzenlenen bu muhteşem defilede, birbirinden ünlü markalar sokak lambaları altında, özenle tasarlanan parçalarını, meraklı bakışlara ikram ettiler. Givenchy 2019 ilkbahar/ yaz defilesi ise en gözde parçaların, iddialı ve kararlı kadın formuyla buluşması ile oldukça beğeni topladı. Markanın tasarladığı parçalar ise eski koleksiyonlardan izler taşıyordu.

Related news Givenchy 2019 İlkbahar Yaz Defilesinden Detay AvıGivenchy 2019 İlkbahar Yaz Defilesinden Detay Avı


Givenchy 2019 İlkbahar Yaz Defilesinden Detay Avı


Givenchy 2019 İlkbahar Yaz Defilesinden Detay Avı


Givenchy 2019 İlkbahar Yaz Defilesinden Detay Avı


Givenchy 2019 İlkbahar Yaz Defilesinden Detay Avı


Givenchy 2019 İlkbahar Yaz Defilesinden Detay Avı