Geri aramak için nasıl istek gönderileceğini bilmiyor musun Beeline tüm soruları cevaplayacak 2019

Geri aramak için nasıl istek gönderileceğini bilmiyor musun Beeline tüm soruları cevaplayacak 2019
26.08.2019

Geri aramak için nasıl istek gönderileceğini bilmiyor musun Beeline tüm soruları cevaplayacak 28

Geri aramak için nasıl istek gönderileceğini bilmiyor musun? Beeline tüm soruları cevaplayacak

Bugüne kadar hücresel operatör "Beeline"müşteri sayısı, işlevsellik ve iletişim kalitesi açısından Rusya ve BDT ülkeleri topraklarındaki üç liderden biridir. Bu şirket her geçen gün yeni şubeler açmakta ve abonelerinin rahat iletişimini sağlamak için hizmetler geliştirmeye çalışmaktadır. Böyle bir bakımın çarpıcı bir örneği basit bir komut kullanarak sıfır dengede bile kullanabileceğiniz "Beni Ara" fonksiyonudur. Basit bir kombinasyonu arattıktan sonra, aranan abone, geri aramak için bir istek içeren bir bildirim alacaktır. "Beeline" bu sayede, müşterilerin hesabı yenilemeksizin dahi kalmalarını ve yaşam problemlerini çözmelerini sağlar.

Beeline'ı aramayı rica et

Bu servisi kimler kullanabilir?

Genellikle hayatta birinin olduğu durumlardaBir telefon görüşmesi bile büyük yaşam problemlerini çözebilir. Fakat ne yazık ki, bazen mobil cihazdaki hesabı tekrar doldurmayı unutuyoruz ya da doğru zamanda bunu yapabilecek maddi imkanlara sahip değiller. Ardından, doğru kişiyle bağlantı kurmanın tek yolu SMS araması yapmaktır. Beeline, istisnasız olarak tüm abonelerine bu fırsatı sunmaktadır. Yani, hesaba ne kadar süreyle doldurulduğu veya hangi tarife planının kullanıldığına bakılmaksızın, hizmet her an kullanılabilir. Bu seçeneğin tek kısıtlaması abonenin bulunduğu yer: mesaj gönderirken "ev" bölgesinde olması gerekiyor.Bir çağrı isteyen SMS geri Beeline

Hizmetin maliyeti

Birçok kişi şu an için kullanılıyor:çeşitli şirketler tarafından sağlanan ilave konforlu hizmetler çok değerlidir. Bu, finansal kurumlar, İnternet sağlayıcıları ve diğerleri için geçerlidir. Bu nedenle bu seçenek, geri aramak için bir istek nasıl gönderileceğini bile bilenler tarafından kullanılmaz. Beeline, bu fonksiyonu özellikle reklam vermez, ancak aboneler için uygun fiyatlı ve ücretsizdir. Dolayısıyla, stereotiplerin insanları, kullandıkları hizmetlerin tüm alanlarından yoksun bıraktığı ortaya çıkıyor.

Sözde "dilenci", yalnızca hesabın minimum para birimi miktarıyla değil, aynı zamanda olumsuz bir dengeyle de gönderilmelidir.

Bu işlevin ödenmesiyle ilgili konuşma yalnızcaAranan abone dolaşım kapsama alanındaysa. Ardından, gelen ağ bildirimi için, fonlar, kullanılan tarife planının şartlarına uygun olarak hesaptan çekilecektir.

Beeline lütfen geri arayın

Rusya'da bir istek ile SMS gönderme

Rusya Federasyonu aboneleri içingeri arama isteği içeren bildirim, "Beeline", sayısal komutu 144 kullanır. Ve bu sayı kombinasyonu yıldız işareti (*) ile işaretlenmeli ve aranan abone sayısını aramak gerekir. Göndermeyi # işareti ve arama düğmesiyle sonlandırın.

Aranan abone bir istekle bir bildirim aldıktan sonra, gönderen SMS gönderimi ile ilgili bir rapor alacaktır.

Ukraynalı abone için hizmet

"Beeline" adresinden nasıl bir istek gönderileceği sorusu,Geri arama, yalnızca Ruslar için değil birçok Ukraynalı da bir cevap arıyor. Onlar için SMS gönderme sırası aynıdır, sadece işlevsel komut 144 değil 130'dur. Ayrıca her iki tarafın yıldız işaretlerini (*) seçmeniz ve ardından iletişim kurmak istediğiniz abone numarasını çevirmeniz gerekir. Bundan sonra, "kafes" e ve arama düğmesine basmanız gerekir.

Açıkçası, bir çocuk bile bu işlevsel seçeneğin üstesinden gelebilir ve asıl sorun yalnızca bu konuyla ilgili bilgi eksikliği ile ilgilidir.

Bir ekip işe alırken, dikkat edilmelidir.alıcının numarasının uluslararası formatta aranması gerektiğini ve buradan "+" işaretinin ardından ülkenin, şebekenin veya şehrin telefon numarasının ve yalnızca abonenin bireysel numarasının görüntüleneceğini belirtti. Ancak, bu koşullar sağlandığında, CMC çağırma isteği gönderenin adresini bulacaktır.Beeline'ı aramak için bir istek nasıl gönderilir

Özellik Avantajları

Bu seçenek hücresel operatör tarafından sağlanırBeeline bağlantısı ek bağlantı gerektirmez. SIM kartın etkinleştirilmesi sırasında tarife planlarından bağımsız olarak, ağın tüm aboneleri için otomatik olarak etkinleştirilir.

Bu hizmeti kullanan aboneler bilePek çok kişi, Beeline müşterilerinin yalnızca ağda değil, aynı zamanda diğer operatörlerin numaralarını da arayabileceğini bilir. Bu, özellikle bu konuşmaların faturalandırılmasının ucuz olarak nitelendirilemeyeceğini düşünürseniz çok uygundur.

Kullanım kısıtlamaları

Bunun birçok çekici yönüne rağmenseçeneği için, geri arama isteği göndermeden önce bilmeniz gereken bir sınırlama vardır. "Beeline", sadece bir gün 10 SMS dilencisi sağlar. Aşağıdaki mesajlar Moskova saatiyle 00: 00'da ücretlendirilir ve bundan böyle kişi bu hizmeti tekrar kullanabilir.Geri aramak için Beeline'a bir istek nasıl gönderilir

Gelen istekleri devre dışı bırak

Bu davalarda, herhangi bir sebeplebu işlev gerekli değildir, basitçe kapatabilirsiniz. Bununla birlikte, yalnızca gelen bildirimlerden bahsediyoruz, diğer seçenekler kalmaktadır. Yani, abone, "Beeline" yalnızca diğer aboneler tarafından numaraya gönderilen SMS'leri engellemek için geri arama isteğinde bulunabilir.

Yani, gelenleri etkisiz hale getirmek içinBu fonksiyonun bildirilmesi, basit bir dijital komut kullanmalısınız. Rusya Federasyonu aboneleri için telefondan 144'ü çevirmeli, "yıldız işaretleri", sonra 0'ı, "ızgara" ve bir çağrı butonunu seçmelisiniz. Sistemi gönderdikten sonra, gelen tüm bildirimler geri arama isteği ile bloke edilir. Ukraynalılar için de, aynı bir fırsat verilir, sadece 144 kodu 130 ile değiştirilmelidir.

Servisi kullanmanın rahatlığı, aslındaÖnceden tanımlanmış uyarı çubuğunu istediğiniz zaman devre dışı bırakabilirsiniz. Bunu yapmak için bildirimleri devre dışı bırakırken olduğu gibi aynı kombinasyonu kullanın. Sonuç olarak, kişisel şartlara bağlı olarak, her abone bu hizmeti kullanma sürecini bağımsız olarak kontrol edebilir ve düzenleyebilir.

Geri aramak için nasıl istek gönderileceğini bilmiyor musun Beeline tüm soruları cevaplayacak 2019

Geri aramak için nasıl istek gönderileceğini bilmiyor musun Beeline tüm soruları cevaplayacak 2019

Related news

 • Çınar yaprağı nasıl kullanılır
 • İsrailin başkenti: tarih ve modernlik
 • Anna Mikhalkova - aktrisin filmografisi ve biyografisi
 • Yaşlı insanlar için yarışmalar nasıl düzenlenir
 • Terbiyeli Tavuklu Şehriye Çorbası Videosu

 • Geri aramak için nasıl istek gönderileceğini bilmiyor musun Beeline tüm soruları cevaplayacak 2

  Geri aramak için nasıl istek gönderileceğini bilmiyor musun Beeline tüm soruları cevaplayacak


  Geri aramak için nasıl istek gönderileceğini bilmiyor musun Beeline tüm soruları cevaplayacak 2

  Geri aramak için nasıl istek gönderileceğini bilmiyor musun Beeline tüm soruları cevaplayacak 59

  Geri aramak için nasıl istek gönderileceğini bilmiyor musun Beeline tüm soruları cevaplayacak 90

  Geri aramak için nasıl istek gönderileceğini bilmiyor musun Beeline tüm soruları cevaplayacak 17

  Geri aramak için nasıl istek gönderileceğini bilmiyor musun Beeline tüm soruları cevaplayacak 19

  Geri aramak için nasıl istek gönderileceğini bilmiyor musun Beeline tüm soruları cevaplayacak 63

  Geri aramak için nasıl istek gönderileceğini bilmiyor musun Beeline tüm soruları cevaplayacak 32

  Geri aramak için nasıl istek gönderileceğini bilmiyor musun Beeline tüm soruları cevaplayacak 84

  Geri aramak için nasıl istek gönderileceğini bilmiyor musun Beeline tüm soruları cevaplayacak 71

  Geri aramak için nasıl istek gönderileceğini bilmiyor musun Beeline tüm soruları cevaplayacak 22

  Geri aramak için nasıl istek gönderileceğini bilmiyor musun Beeline tüm soruları cevaplayacak 67

  Geri aramak için nasıl istek gönderileceğini bilmiyor musun Beeline tüm soruları cevaplayacak 44