GAZ-69u ayarlama - efsanenin canlanmasıGAZ-69u ayarlama - efsanenin canlanması

26.05.2019

GAZ-69u ayarlama - efsanenin canlanması 68

GAZ-69'u ayarlama - efsanenin canlanması

GAZ-69, Sovyetler Birliği'nden bir makinedir. İlk kez bu SUV, 1948 yılında Gorky Otomobil Fabrikasında üretildi. O zamandan beri çok uzun süredir üretildi ve yalnızca 25 yıl sonra seri üretime kapıldı. Sağlam yaşına rağmen, bu otomobil çok popüler ve tuning gibi hobiler taraftarları tarafından saygı görüyor. GAZ-69 (aşağıda görebileceğiniz bu arabanın fotoğrafları) hala bir evcil hayvan olarak kalıyor ve görünümü pek çok kupa yarışında ve yarışmada görülüyor. Elbette, varlığının 65 yılı boyunca Gorky SUV sadece dışa dönük değil, eskimiş hale gelmiştir. Bu nedenle, görünümü pek çok araba sahibinin kullandığı restyling gerektirir. Bu yazıda, 65 yaşında bir Sovyet jeepinin "GAZ (vaz) 69" adlı gerçek bir canavar haline nasıl getirileceğini inceleyeceğiz.

Tuning (fotoğraf gösterildi)ayar gazı 69

Tasarımdaki değişiklikler gelince, buna değmezKardinal eylemler üstlenmek. Birçoğu yapıyor ve yapıyor, ama sonunda modern bir tasarıma sahip gerçekten cazip bir SUV buluyorlar. Bunu nasıl yapıyorlar? Burada bir sır yok - görünüşü değiştirmeyle ilgili tüm çalışmalar birkaç aşamadan oluşuyor:

 1. Eski vücut özelliklerini geri kazandırma(başka bir deyişle kaynak işleri). 60 yıl boyunca, makinenin bu kısmı önemli ölçüde paslanıyor, bazen viraj yapıyor veya kurumuş oluyor. GAZ "şekerleme" yapmak için vücudunu kabinten çıkarın ve tamamen sindirmeniz gerekir.
 2. Sonra bir sonraki aşama onun hazırlanması ve boyamasıdır. Burada metalik bir boya deneyebilir ve uygulayabilirsiniz. Ne renk olacak, önemi yok. Her şey hayal gücünüze bağlı.
 3. Bu aşamada, GAZ-69'un ayarlaması henüz bitmedi. Sonra, standart optiklerin değiştirilmesi ve kamera, vinçler, yeni bir ızgara (ve kendiniz tasarlayabilirsiniz) ve eşikler gibi ek ekipmanlar yüklemeye özen gösterebilirsiniz. İniş kolaylığı için birçok sürücü, çelik levhalar takar.vazolar 69 ayar fotoğrafı
 4. Tekerleklerin seçimi. GAZ-69 otomobilinin sırt-üste olduğu için, lastikleri kir veya kardan korkmamalıdır. İdeal olarak, lastiklerin çapı 20-22 inç olan jantları seçmelisiniz ve koruyucuları mutlaka en az 3 santimetre uzunluğunda veya sivri uçlu uzun boylu bir figüre sahip olmalıdır.

Bu aşamalarda, GAZ-69'un harici ayarlaması tamamlanmış olarak kabul edilebilir, ancak süresiz olarak tamamlanabilir.tuning gas 69 fotoğraf

İç mekan değişikliği

Otomobilin içinde de lüks fark yok. Bu nedenle, GAZ-69'un salon ayarı, daha sonra ertelenemez. Değişiklik yaparken öncelikle koltuğu değiştirmelisiniz. Tavanda, cama LED aydınlatması ve pano ve kapı kartları takabilirsiniz. Ardından klima ve ses sistemini kurabilirsiniz. Direksiyon da değiştirilebilir, ancak sportif olması gerekmez. Araba bir hidrolik güçlendirici ile donatılmamışsa (ve o zamanlar böyle lüksler hayal bile olsa), daha büyük bir "direksiyon simidi" seçin. Aksi halde, elleriniz çok yorulur. Yapılması gereken en iyi şey, virajlarda ve park ederken otomobilin sürülmesini kolaylaştıracak olan hidrolik direksiyonu takmaktır.

GAZ-69u ayarlama - efsanenin canlanmasıGAZ-69u ayarlama - efsanenin canlanması

Related news

 • Yaratıcı Duvar Dekorasyonu
 • Öğrenci yurtları, federasyonlara açıldı
 • Zayıflatan baharat karışımı
 • Sosyal topluluk: tanımı, yapısı, önemi
 • TOMURCUK ÇİÇEKLİ TIĞ İŞİ OYA YAPIMI

 • GAZ-69u ayarlama - efsanenin canlanması 59

  GAZ-69u ayarlama - efsanenin canlanması


  GAZ-69u ayarlama - efsanenin canlanması 84

  GAZ-69u ayarlama - efsanenin canlanması 59

  GAZ-69u ayarlama - efsanenin canlanması 19

  GAZ-69u ayarlama - efsanenin canlanması 98

  GAZ-69u ayarlama - efsanenin canlanması 13

  GAZ-69u ayarlama - efsanenin canlanması 55

  GAZ-69u ayarlama - efsanenin canlanması 62

  GAZ-69u ayarlama - efsanenin canlanması 19

  GAZ-69u ayarlama - efsanenin canlanması 46

  GAZ-69u ayarlama - efsanenin canlanması 25

  GAZ-69u ayarlama - efsanenin canlanması 64

  GAZ-69u ayarlama - efsanenin canlanması 24

  GAZ-69u ayarlama - efsanenin canlanması 34