Gölgeler Maybelin: eleştiriler. Meibelin için kaşlar

Gölgeler "Maybelin": eleştiriler. "Meibelin" için kaşlar

Günümüzde "Maybellin" şirketi kozmetik pazarının önde gelen yerlerinden biridir. Markanın ürünleri Rus ve yabancı müşteriler arasında çok popüler.
"Maybellin" markasının geçmişi,Başlangıçtaki eczacı Thomas'ın Maibel'in kız kardeşine olan samimi sevgisi. Gençken komşusunun çocuğuna aşık oldu ve kızın yeterince çekici olmadığına inandırarak onu reddetti. Bu tepki onu büyük ölçüde rahatsız etti ve Maybel depresyondaydı. Kardeşini bu durumdan kurtarmak için kardeş, petrol jöle ve kömür tozunu karıştırmak için pek çok deney yaptıktan sonra, dünyadaki ilk maskarayı yarattı. Yakında yenilik Maybel'i güzel ve kendine güvenen yaptı ve kardeşi ünlü.

Göz farı "Meybelin"

Son birkaç yılda,Dünyadaki şık kadınlar, krem ​​veya jel dokusu ile gölgeler kullanmaya başladı. Bu anlaşılabilir, çünkü uygulanması kolay, çok dayanıklı ve etkili bir görünüm. Bu ölçütler "Maybelin" in gölgesine tam olarak uygundur.

Marka, ürünlerinmodern kozmetik ürününün tüm gereksinimlerini ve standartlarını karşılamıştır. Gölgeler uygulanması kolaydır ve göz kapaklarına düşer, kalıcıdır, zengin renklere sahiptir. Bu, onları diğer benzer kozmetiklerden ayırt eder. Bir dizi gölge, gündüz ve gece makyajı için mükemmel olan 12 renk tonunu içerir.

göz farı meybelin

Gölge tatu "Maybelin" (müşteri yorumları bunu doğruladı) hipoalerjenik. Hassas ve gözleri tahrişe meyilli olan kızların yanı sıra mercek takanlar için de uygundur.

ambalaj

"Renk Tatu" renkleri kremsi bir dokuya sahiptir veküçük bir cam kavanoz şeklinde satılmaktadır. Her ürünün ağırlığı 4 gram ve bir paket 1 renk içerir. Uygulama için bir fırça kitin içine dahil değildir, bu nedenle ayrı olarak satın almak gerekir.

Özellikler

Kremalı bir dokuya sahip "Meibelin" in tüm gölgelerine ihtiyacımız vardüz bir fırça uygulayın (sert olması arzu edilir) veya parmaklar. Geri bildirim, ikinci seçeneğin en iyi olduğu düşünülür. Alıcılar fark etti: parmakların ısısının etkisi altında krem ​​gölgeler, ürünün göz kapaklarının derisine eşit dağılımını sağlayan ideal bir doku elde etti.

gölge dövme meibelin отзывы

Gölgeler "Renk Tatu" çeşitli uygulanabilirKatmanlar, ağır görüneceklerinden korkmadan, kayma veya yayılma. Bununla ilgili sorunlar ortaya çıkmayacak ve benzersiz teknoloji bunları makyaj tabanı olmadan kullanmanıza izin veriyor.

Teknoloji "dövme"

Ticari marka her zaman fikirleri olan alıcıları şaşırttıve yenilikler. "Maybelin" i gölgelendirmek için süper dayanıklı ve zengin tonları ile, üreticiler dövme pigmentleri teknolojisini kullandılar. Sonuç olarak, parlak renkler elde ettiler ve jel ve krem ​​dokuları gölgelerin gün boyunca göz kapaklarında kalmasına izin veriyor.

Renk Tonu Paleti

Eğer tüm gölgeler "Maybelin" hakkında konuşursak, onlarrenk çeşitliliği ile sürpriz ve "Renk Tatu" paleti sadece büyüleyici. Daha önce bahsedildiği gibi, Renk Dövmesi, her biri çarpıcı bir görüntü ve inanılmaz bir etki oluşturan 12 renk içerir. Şartlı olarak 2 gruba ayrılabilirler.
Sıcak renkler:

 • "24 ayar altın."
 • «Ebedi altın».
 • "Uzun ömürlü kahverengi".
 • "Gül Altın".
 • "Bronz Cennet"

Listelenen renk paleti, "ilkbahar" ve "sonbahar" türlerine sahip bir cilt sahibine mükemmel uyum sağlar ve bu tür gölgeler gün içinde etkili bir şekilde dökülebilir ve suni aydınlatma sağlar.

gölge meibelin yorumlar

Soğuk tonları:

 • "Kalıcı siyah".
 • "Sonsuz beyaz."
 • "Her zaman turkuaz."
 • "Gizemli leylak."
 • "Değişmeyen gümüş."
 • "Sınırsız mavi."
 • "Sonsuz mor."

Bu renkler cilt tipi "kış" ve "yaz" a uygundur.

maliyeti

"Maybelin" tonları yüksek kalitededir ve profesyonel kategori kozmetiklerine aittir, ancak buna rağmen fiyat caziptir ve en önemlisi uygun maliyetlidir.
Amerika'da, Rusya'da yaklaşık 7 dolara malolur - 250-350 ruble.

Milyonlarca müşteri yanlış olamaz

Müşterilerin krem ​​hakkında görüşleri nedir?gölge dövme "Maybelin"? Değerlendirmeler kesinlikle sadece coşkulu. Ev içi moda kadınlarının da belirttiği gibi, yeni bir ürünün her sürümü ile, marka her zaman hedefine ulaşır. Çoğu kozmetik ürünler arasında favoriler listesinde gölgeler var. Güzel bayanlar, tonların zengin seçimini beğendi.

meibelin gölgeleri

Sayısız incelemeye göre, günlük gölgelik kullanımıyla, bir paket 3 ay için yeterlidir. 12 renkten, pembe ve turkuaz daha popüler.

Brow Saten

Meybelin tarafından sunulan Kaş makyaj ürünleri: Kaş Saten gölge kalem ve Master Shape fırça kalemi. İlk emtia üç tonda, ikincisi ikincisinde var.
Bir kez kaşlar için bir gölge ("Meybelin", "Rive Gauche", "Oriflame, vb.) Yenilikti ve kozmetik dükkanlarının satış danışmanları tarafından bile varlığı bilinmiyordu. Popülerlik ve erişilebilirlik kazandıktan sonra, ince ve nadir kaşları olan birçok kız, görünüşlerini daha çekici hale getirme şansına sahip oldular. Anlaşıldığı üzere, güzel olmak zor değil, asıl mesele bu konuda hangi araçların yardımcı olacağını bilmek.

kaş farı

Kaş "Meibelin" için gölge kalem ideal bir görüntü oluşturmak için tasarlanmıştır. Ürün üç renkte sunulmaktadır ve bunların her biri kılların doğal rengini maksimum düzeyde korur.
Aracın bir tarafında bir kalemformun sabitlenmesi. Öte yandan içinde toz bulunan koni şeklinde bir sünger vardır. Kolay basma, krem ​​gölgeleriyle aynı anda çizim yapmanıza ve bir kalemi gölgelendirmenize olanak tanır.
Düzenli olarak kızlara göreKozmetik ambalajında ​​çok az yer kapladıkları için iyi bilinen bir kozmetik firmasının ürünleri, kaş gölgeleri "Meybelin" çok uygundur, ancak çeşitli işlevler yerine getirirler. Ürünün ekonomik tüketimi, ürünün ömrünü uzatmaya yardımcı olacaktır. Üstelik, renklendirici pigment, kaşların doğal rengine benzer.

Nasıl başvurulur

Doğru makyaj bütün bir sanattır! Sonuçta, görünüşünüz makyaj araçlarına nasıl sahip olduğunuza bağlıdır.
Görüntünün oluşturulmasında önemli bir rol sadece gözler tarafından değil, aynı zamanda kaşlarla da oynanır. Yüzün özellikleri ve şekli ile ideal şekilde uyum sağlamalı ve size bir cazibe vermelidir.

meybelin gölge kalemi

Gölgeler, kısa ve hafif hareketlere dökülür,Bunu yapmak için yavaş yavaş istenen gölgeye yaklaşmanız gerekir. Bu durumda, kaşlar çok uzun veya geniş olmamalıdır. Boşluğu, burun köprüsünden boyamaya başlayın ve sonra yumuşak bir şekilde tapınaklara doğru hareket edin.

Nadir bir kaşınız varsa, bunları bir balmumu kalemiyle çizin ve bir fırça ile karıştırın ve sonucu gölgelerle düzeltin.
Bir renk paleti seçerken, rehberlik edinsaç ve cilt tonunun gölgesi. Koyu cilt siyah gölgeler için uygundur, sarışınlar kahverengi veya küllüdür, açık tenli esmerler koyu kahverengi ve altın kestane rengi tonları kızıllar için idealdir.
Daha iyi gölgeleme için, profesyonel bir ince eğimli fırça kullanın. Kaşların bükülmesini doğru bir şekilde tekrarlamak ve çare hafifçe gölge yardımcı olacaktır.

Ana şekli

Kozmetik markası "Maybellin" olabilirKaşlar için başka bir yolla övün. Bu bir mum kalem "Master Shape" dir. Yardımı ile tüyleri istenen yöne verebilir ve fazla parayı kaldırabilirsiniz.
Bir kalemin uygulaması kolaydır. Net çizgiler bırakmaz, ancak yayılmaz. Bu teknoloji, herhangi bir benzer yolun gölgelenmesini gerektiren zaman kazanmak için gereklidir.

gölge kaş kalemi Balmumu kullanan müşterilerin yorumları"Maybellin" den bir fırça ile kalem, pozitif. Ancak tek dezavantajı fark edildi. Kalemin yumuşak bir dokuya sahip olması nedeniyle, keskinleştirmek zordur, bu nedenle kullanım süresi uzun değildir.
Müşterilerin görüşlerine göre, yapabilirsiniz"Meybelin" gölgelerinin aldığı güvenin sadece olumlu olduğu, ancak ürün kalitesi, uygun maliyetli ve kullanımı kolay olduğu için güven.Related news

 • Uzun Boylular Nasıl Gelinlik Tercih Etmeli
 • İşletmenin sabit varlıklarının analizi ve uygulaması
 • Aktör Anton Pampushny: biyografi, kişisel hayat. Katılımıyla en iyi film ve seriler
 • Terminal üzerinden Kiwi cüzdanını nasıl yenilersiniz: birkaç basit yol
 • İstek ve Arzularını İfade Eden Herkes Sapık veya Kötü Kadın Değildir

 • Gölgeler Maybelin: eleştiriler. Meibelin için kaşlar

  Gölgeler Maybelin: eleştiriler. Meibelin için kaşlar


  Gölgeler Maybelin: eleştiriler. Meibelin için kaşlar

  Gölgeler Maybelin: eleştiriler. Meibelin için kaşlar

  Gölgeler Maybelin: eleştiriler. Meibelin için kaşlar

  Gölgeler Maybelin: eleştiriler. Meibelin için kaşlar

  Gölgeler Maybelin: eleştiriler. Meibelin için kaşlar

  Gölgeler Maybelin: eleştiriler. Meibelin için kaşlar

  Gölgeler Maybelin: eleştiriler. Meibelin için kaşlar

  Gölgeler Maybelin: eleştiriler. Meibelin için kaşlar

  Gölgeler Maybelin: eleştiriler. Meibelin için kaşlar

  Gölgeler Maybelin: eleştiriler. Meibelin için kaşlar