Fular Yaka Bluz 2019

Fular Yaka Bluz 2019
Fular Yaka Bluz


Fular Yaka Bluz

Fular Yaka Bluz

Sonbahar-kışsezonunun en trend ve feminen parçalarından olanfular yaka bluzlar, 70’li yıllarda ofis şıklığı ve iş dünyasında daha fazla varlığını hissettiriyordu. Erkeklerin gömlek ve kravat kullanmalarına karşı kadınların fular kullanması etkili bir tavır olmuştu.‘Pussy Bow’adı verilenfular yaka bluzlar, ‘sekreter bluzu’olarak da bilinmektedir.Fular yakanın en hızlı ve trend olduğu dönemler ise 70-80’li yıllar diyebiliriz.

Fular yakalar,geçmişten günümüze kadar gelerek yeniden2019-2019 kış sezonunda karşımıza çıkıyor.Fular yakalar,günümüzün ne uygun şekilde yorumlanarak kadınsı havasıyla,modatutkunlarının favori parçaları haline gelmeye başladı.Fular yaka bluzları,jean pantolonlarla, kalem eteklerle daha birçok giyim parçası ile rahatça kombin yaparak giyilmesi sizi daha dişi gösterecektir.

Şık ve feminen görüntüsüylefular yakalarıneyle giyerseniz giyin asil ve modern bir hava vermesi fular yaka giyim parçalarını sezonun trendi ve kullanışlı bir parça haline getiriyor.Modaevleri ve hazır giyim firmaları tasarladığı fular yaka bluzların dışında,fular yakalı elbiseleride farklı bir alternatif olarak bizlere sunuluyor. Eğer fular yaka bluzunuz yoksa, gömleğin üzerine bağlayacağınız fularla zamansız şıklığınıza, kusursuz güzellik katabilirsiniz.

Sizin için derlediğimizfular yaka,kombinlerine aşağıdaki galeriden göz atabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Fular Yaka Bluz 2019

Fular Yaka Bluz 2019

Related news Fular Yaka BluzFular Yaka Bluz


Fular Yaka Bluz


Fular Yaka Bluz


Fular Yaka Bluz


Fular Yaka Bluz