Fazilet Hanım ve Kızları 5.Bölüm izleFazilet Hanım ve Kızları 5.Bölüm izle


Fazilet Hanım ve Kızları 5.Bölüm izle 24 08.01.2019, 03:19

 • 1. Parça

Fazilet Hanım ve Kızları 5.Bölüm izle

Birbirleri için içlerinde tuttukları büyüyen iki kardeş hiç olmayacak bir yerde yaşadıklarından dolayı ummadıkları bir ceza çekerler.

Özet:Birbirleri için içlerinde tuttukları büyüyen iki kardeş hiç olmayacak bir yerde yaşadıklarından dolayı ummadıkları bir ceza çekerler. Fazile ile Ece'de yalıda yalıda tüm dikkatleri üzerinde toplarlar. Fazilet'in yalıda olabilmek için kurduğu plan bozulurken hiç ummadığı bir taraftan gelen destek kendisini kurtarır. Annesi ile kardeşinin yalıda kalmalarına tepkide bulunan Hazan, yalıya gitmeme konusunda kendisinden emindir. Ancak evde yalnız olduğu gün beklediği gibi olmaz ve bir anda Sinan'ın yanında bulur kendisini. Öbür tarafta, yalıda geçirecekleri ilk gün de umutlu olan Fazilet adına olaylar başka bir şekilde yön alır. Aniden planlarını sekteye uğratacak bir tehdit ile yüzleşen Fazilet'in tehlikeli hareketi, yalıda yaşanacak anma gecesini etkiler. Sinan'ın kuşattığı Hazan'da, oyuna gelmemek için çabalarken farkında olmadan daha önemli bir krize doğru gidecektir.
Etiketler:fazilet hanım ve kızları 5.bölüm izle, fazilet hanım ve kızları 5.bölüm tek parça izle, fazilet hanım ve kızları 5.bölüm hd izle, fazilet hanım ve kızları 22 nisan izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış.

Fazilet Hanım ve Kızları 5.Bölüm izleFazilet Hanım ve Kızları 5.Bölüm izle

Related news

 • Kayyumları asla tanımayın diyen Demirtaşın 10 yıla kadar hapsi istendi
 • Gıdı Eritme
 • GAP

 • Fazilet Hanım ve Kızları 5.Bölüm izle 34

  Fazilet Hanım ve Kızları 5.Bölüm izle


  Fazilet Hanım ve Kızları 5.Bölüm izle 27

  Fazilet Hanım ve Kızları 5.Bölüm izle 85

  Fazilet Hanım ve Kızları 5.Bölüm izle 77

  Fazilet Hanım ve Kızları 5.Bölüm izle 56

  Fazilet Hanım ve Kızları 5.Bölüm izle 16

  Fazilet Hanım ve Kızları 5.Bölüm izle 58