Farklı üreticilerden retro tarzında buzdolabı: fotoğraf 2019

Farklı üreticilerden retro tarzında buzdolabı: fotoğraf 2019
26.08.2019

Farklı üreticilerden retro tarzında buzdolabı: fotoğraf 97

Farklı üreticilerden retro tarzında buzdolabı: fotoğraf

Modern ev aletleri sadece memnun değilişlevsellik, aynı zamanda görünüm. tasarımlar çeşitli ile, hatta çoğu zaman nedeniyle basitlik, modernite ve ergonomi için binanın dekorasyonunda kullanılan retro tarzı, buzdolabı bulabilirsiniz. Birçok markanın bu tarzda buzdolapları sunması dikkat çekicidir.

Özellikleri nelerdir?

retro tarzı buzdolabı

Retro tarzı büyük bir buzdolabı değilGeçmişte popüler olan aynı tasarım. Bunlar, mutfağın herhangi bir iç mekanında otantik görünen güzel aletler. Retro eski bir şey demek değildir ve modern markalar bu ilgiyi vurgulamaktadır. Retro tarzında buzdolabı farklı boyutlarda ve renklerde düzgün hatlarla yapılır. Retro tarzı modern koşullarda güzel görünüyor. Cihazların mükemmelliği, dijital bir ekran veya dokunmaya duyarlı kontrol düğmeleri ile stil özellikleri kombinasyonunda ifade edilir. Retro tarzında en popüler buzdolaplarına genel bir bakış sunuyoruz.

Gorenje Retro Koleksiyonu

buzdolabı retro tarzı Gorenje

Muhtemelen en popüler üreticiretro tarzı buzdolapları Gorenje markasıdır. Gorenje Retro Koleksiyonu'nda şık ve modern iki odalı bir buzdolabı bulabilirsiniz. Ekipman tamamen modern olmasına rağmen Gorenje'nin retro tarzı görünüm olarak ifade edildi. Gorenje modellerinin teknik özellikleri arasında, yoğuşma oluşumunu önleyen ve buzdolabının tüm raflarında uygun sıcaklığın korunmasını sağlayan dinamik soğutma sistemini sayabiliriz. Özel ekipmanlarda belirli ürünleri uzun süre saklayabilirsiniz.

Gorenje modelleri

Bu markanın çizgisinde retro tarzında birkaç buzdolabı var:

 1. Gorenje RK 60359 OCH.Bu retro tarzı bir buzdolabıZengin çikolata rengi. Dondurucu bölmesi altta bulunur. Tasarımcılar, modelin stil özelliklerine odaklanmak için ellerinden geleni yaptılar. Bu, 50'lerin tarzı ve buzdolabının dışbükey üst ucu tarzında krom tutamaçlarının varlığına yansımıştır. Model çok geniş - buzdolabı bölmesinin hacmi 229 litre, dondurucu - 92 litre. Bu buzdolabı şampanya renginde mevcuttur.
 2. Gorenje RF 60309 OA, RF 60309 OCO ve RF 60309.Bu buzdolapları dondurucu olması ile karakterize edilirkamera alttan değil, yukarıdan. Kasanın rengi farklı: gümüş, sütlü kahve, şampanya. Ayrıca, bu modeller boyut olarak kompakttır.

Ardo Vintage

Evin popüler üreticisi doğrultusundaArdo aletleri retro tarzı buzdolabında da bulunabilir. Ama bu marka, bir bütün olarak mutfak dekorasyon için popüler oldu vintage tarzı, üzerinde duruluyor. Ardo markasına göre, retro bir don işleviyle donatılmış basit bir dolaptır. Herhangi mutfak tasarımına mükemmel uyum paralel yüzlü şekil - Buzdolabı çok basittir.

Retro tarzında buzdolabı Bosch

Renk olarak, vintage Ardo serisindeHer renkte bir model var ve her biri bir sanat eserine benziyor. Muhtemelen, bu yüzden buzdolapları (retro tarzı) "Ardo" alıcılar için çok çekici. Krom parçalar, saten yüzey, darbeye dayanıklı cam, parlak renk - tüm bunlar vintage'i tasarımda bir yön olarak ayırt eder.

Ardo'dan popüler retro modeller

retro tarzı fotoğraf buzdolabı

Vintage Ardo buzdolapları birkaç modelde mevcuttur:

 1. Classica. Bu modeller bizi döneme geri götürüyor gibi görünüyor.XX yüzyılın 50-60. Buzdolapları eski filmlerde olduğu gibi tam anlamıyla aynı. Ama aynı zamanda modeller Avrupa tarzında, aristokratik ve kusursuz görünüyorlar. Dış ve iç dekorasyona çok dikkat edilir.
 2. Mediterraneo. Bu hatta İtalya'ya vurgu yapan vintage modelleri. Akdeniz'i anımsatan ürünler, iyi seçilmiş renk çözümleri - bunların hepsi şık ve çekici görünüyor.
 3. galeri. Bu buzdolabı gerçek bir hediye olabilirresimden hoşlananlar için. Büyük sanat eserlerinin imgeleri ve parçaları var. Bu modeller, herhangi bir mutfak iç mekanının tamamlayıcısı ve çok uyumlu olacak.

Böylece, Ardo hattında retro tarzında bir buzdolabı bulabilirsiniz. Fotoğraf, herhangi bir modelin mutfak alanının otantik ve renkli unsurları haline geleceğini gösteriyor.

Bosch

Antik teklifler altında ilginç varyasyonlarpopüler Alman markası Bosch. Marka, antikaya yapılan vurguya rağmen yine de çok çekici görünen bir retro-teknik sunuyor. Bu markanın tek odalı buzdolaplarında, yüksek teknolojili eski dekorasyon gelenekleri mükemmel bir şekilde bir araya getirilmiştir.

retro tarzı buzdolabı

Retro tarzında buzdolabı Bosch KDL 19468Teknolojik özellikleri ve işlevselliği ile dikkat çekiyor. Yüksek kaliteli çelikten imal edilmiştir, her rafta halojen lambalarla bir arka ışık vardır. Yuvarlatılmış köşeler, tüm cephelerde hemen görülebilir, bir film efektli, finisaj ve parlaklık veren bir film ile tamamlanır. Her zamanki gibi, marka ayrıntılara çok dikkat ediyor: dekorasyon için tutamaklar ve vitray pencereler bireysel siparişlere göre üretiliyor ve bitmiş bir kompozisyonun yaratılmasına katkıda bulunuyor.

Bosch buzdolapları doğrultusunda en fazlaFarklı renk çözümleri, böylece herhangi bir mutfak tasarımı seçebilirsiniz. Ama retro tarzı kendi içinde çok çekici ve parlak olduğunu hatırlamaya değer. Yani gereksiz ve uygunsuz detaylarla iç mekanı aşırı yüklemeyin.

ATLANT

Beyaz Rusya'da üretilen ve bir buzdolabı tarzındaRetro (Minsk). Böylece ATLANT markasının modelleri ekonomi ve düşük güç tüketimi ile dikkat çekiyor. Buna ek olarak, Belarus tarzı üretim modelleri eski tarzdaki vurgu nedeniyle güzel görünmektedir. Modern teknolojiler ile kombinasyon halinde, böyle bir çözüm avantajlı ve avantajlıdır. Şıklık ve işlevsellik ile yüksek kaliteli kombinasyonu için birçok gibi "Atlant" modelleri.

SMEG

buzdolapları retro tarzı Ardo

Bu üreticinin retro serisi görünüyorgarip bir şekilde çünkü stil kendisi Rus kullanıcının fikrinden uzak. Boyutları büyük ve tek odacıklı değildirler. Modellerden biri, tüm panelde bir İngiliz bayrağı biçiminde bir resim çizerken, uçları mavi renkte boyanıyor. Serinin ikinci modeli, çok renkli şeritler içeren ve bir çocuk yatağına benzeyen füzyon tarzında dekore edilmiştir. Aynı zamanda, her iki buzdolabının da teknik parametreleri aynıdır: otomatik buz çözme, dondurucunun küçük boyutları, üç adet mobil raf.

Büyük Chill

Bu şirket henüz çok popüler değil amaEve cihazın tasarımı geçen yüzyılın 50-ler tarzında yapılır hatırladım. Bu üretim, retro tarzında pazar buzdolabı modeline bulamadık markanın kurucularından biri olma ile başladı.

retro tarzı fotoğraf buzdolabı

Big Chill Retropolitan bir buzdolabıDondurucunun altında yer alır. Metal damgalı gövde krom saplar ve trim ile tamamlanmaktadır. Modelin 100 renkte mevcut olması dikkat çekicidir - bu, herhangi bir büyük buzdolabı üreticisi tarafından sunulmamaktadır! Bu kadar çeşitli tasarım çözümleri arasında, neyi sevdiğini bulmak zor değil!

Yani, bugün tarzı bir buzdolabı bulretro herhangi bir sorun mevcut değil. Buna ek olarak, modern üreticiler pek çok çözüm sunar, böylece her alıcı sadece kendi finansal yetenekleri için değil, aynı zamanda belirli iç tasarım için de bir seçenek seçebilir. Tasarımın tonu ne olursa olsun bir retro stili her zaman alakalı olacaktır.

Farklı üreticilerden retro tarzında buzdolabı: fotoğraf 2019

Farklı üreticilerden retro tarzında buzdolabı: fotoğraf 2019

Related news

 • Zincir Örneğinden Şal Yapımı
 • Tığ İşi Yaprak Desenli Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
 • 2 Dakikalık Kolay Saç Modelleri
 • Sağlığa zarar veren 5 güzellik uygulaması
 • Öfke nedir ve Nasıl baş edilir

 • Farklı üreticilerden retro tarzında buzdolabı: fotoğraf 6

  Farklı üreticilerden retro tarzında buzdolabı: fotoğraf


  Farklı üreticilerden retro tarzında buzdolabı: fotoğraf 6

  Farklı üreticilerden retro tarzında buzdolabı: fotoğraf 42

  Farklı üreticilerden retro tarzında buzdolabı: fotoğraf 68

  Farklı üreticilerden retro tarzında buzdolabı: fotoğraf 24

  Farklı üreticilerden retro tarzında buzdolabı: fotoğraf 45

  Farklı üreticilerden retro tarzında buzdolabı: fotoğraf 93

  Farklı üreticilerden retro tarzında buzdolabı: fotoğraf 41

  Farklı üreticilerden retro tarzında buzdolabı: fotoğraf 12

  Farklı üreticilerden retro tarzında buzdolabı: fotoğraf 90

  Farklı üreticilerden retro tarzında buzdolabı: fotoğraf 93

  Farklı üreticilerden retro tarzında buzdolabı: fotoğraf 71

  Farklı üreticilerden retro tarzında buzdolabı: fotoğraf 14