Eye Teagel: kullanım, analogları ve yorumları için talimatlarEye Teagel: kullanım, analogları ve yorumları için talimatlar

20.05.2019

Eye Teagel: kullanım, analogları ve yorumları için talimatlar 23

"Eye Teagel": kullanım, analogları ve yorumları için talimatlar

"Göz Tegel" etkilidirhassas göz kapağı derisinin günlük tedavisinde amaçlanan oftalmik ajan. Bu ilaç, diğer merhemlere karşı aşırı duyarlı olan ve aynı zamanda alerjik reaksiyonlara eğilimli kişiler için tasarlanmıştır. Bu makalede, kullanım, ifade, tüketicilerin analogları ve geri bildirimleri ile ilgili talimatlar ele alınacaktır.

farmakoloji

Gözler için "Theagel" profesyonel veÇok hassas göz kapağı ciltlerine dikkat edin. Bu ilaç alerjik reaksiyonlara yol açan toksinleri ve pul pul dökülmüş deri parçacıklarını emebilir. İlacın bileşenleri ayrıca kirpiklerin büyümesi üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

göz çayları

Düzenli kullanım ile nasıl olduğunu görebilirsiniz.Seröz sıvı ortadan kaldırılır ve cildin kendisi mükemmel şekilde nemlendirilir ve hassaslaşır. Gözler için "Göz", kontakt lens takmayı tercih eden kişiler tarafından da kullanılabilir.

Kullanım Endikasyonları

Doktorlar bu jeli aşağıdaki durumlarda kullanmanızı tavsiye etmektedir:

- Kontakt lenslerin sürekli kullanımı ile koruma;

- kirpik büyümesinin uyarılması;

- Göz çevresindeki cildin nazikçe temizlenmesi.

Eye Tegel: kullanım talimatları

Pamuk yünü için az miktarda para yatırınasa ve göz kapaklarının derisine, göz çevresine ve aynı zamanda kirpik büyümesi boyunca doğru bir şekilde dağıtın. Maddenin çok dikkatli bir şekilde ovulması gerekiyor. En pamuklu çubukla veya parmak uçlarına kolayca dokunarak yapabilirsiniz.

göz teagel talimatları

Doktorlar bu ilacı günde iki kez kullanmanızı önerir. Ama bir ihtiyaç varsa, o zaman daha sık yapabilirsiniz.

Kontakt lens kullanıyorsanız, prosedürden hemen önce çıkarın. Ancak, ürünü tamamen emdiğinde, on beş veya yirmi dakika sonra takabilirsiniz.

Kontrendikasyonlar ve yan etkiler var mı?

Bu ilaca görülen aşırı duyarlılığı olan hastalarda tarafından kullanılmamalıdır. Ayrıca, "Teagel" göz üç çağına gelmemiş çocukları kullanamaz.

Jelin aktif maddeleri kan giremez, bu nedenle bu ilaç hamile ve emziren kadınlar için bile kullanılabilir.

Ancak bu aracın kullanımından kaynaklanan yan etkiler fark edilmedi. Bu, ilacın bileşenlerinin kan girmemesinden kaynaklanmaktadır.

Analogları var mı

Aslında, çok sayıda varGözler için "Teagel" ile aynı özelliklere sahip ilaçlar. Analoglar, benzer kompozisyona ve insan vücudunda benzer eylemlerin gerçekleştirilmesine bağlı olarak seçilir. Doktorlar bu tür ikamelere dikkat etmenizi tavsiye etmektedir:

- "Floxal";

- "Blepharogel";

Theagel Eye Değerlendirmeler

- "Zirgan";

- "Dexodem";

- "Stillavit".

Değiştirmenin sadece bir göz doktoru olması gerektiğini unutmayın, bu yüzden bir ilaç almadan önce ona danıştığınızdan emin olun.

Doktor ve hasta yorumları

Gözler için "Theagel", bu makalede açıklanan yorumlar, hem doktorlar hem de hastalar ile çok popüler.

Çok sık, bu ilaçVizyonu geri kazanmak için çeşitli cerrahi operasyonlar gerçekleştirdikten sonra hastalarına doktorları reçete. Sonuçta, gözlerle bu tür işlemlerden sonra, aşırı kuru olabilirler. Ancak bu araç bu sorunu çözebilir. Ayrıca, "Theagel", özellikle ilk başta kontakt lens kullanan kişilerin durumunu kolaylaştırır.

gözler için analog teagel

Hastalar ayrıca "Theagel" ilacından memnunlar. Yorumlarına göre, bu araç sadece gözlerin hidrasyonunu arttırmakla kalmaz, aynı zamanda çevrelerindeki cildi de olumlu etkiler. Daha taze, güzel, narin ve nemlendirir. Bazı hastalara göre, kirpiklerin görünümü de çok daha iyi olacaktır. Çoğu alıcı, bir tüpün fiyatı yaklaşık beş yüz ruble olduğu için, böyle bir ürünün fiyatının çok yüksek olduğuna inanıyor. Ancak, etki hala bu paraya değer.

Depolama Kuralları

Bu çare raf ömrü ikiÜretim tarihinden itibaren yıl. doğru bir şekilde saklandığı takdirde Bununla birlikte, önemli ölçüde azalır. Bu nedenle, "Teagel" doğru tutun. Tut oda sıcaklığında kuru ve karanlık bir yerde gerekli demektir. Ayrıca çocuklar merhem uzak tutmak. Bu jel satın, doktorunuzun reçete olmaksızın kesinlikle herhangi eczane mümkün olacak. Sağlıklı olun.

Eye Teagel: kullanım, analogları ve yorumları için talimatlarEye Teagel: kullanım, analogları ve yorumları için talimatlar

Related news

 • Saçlarınızın sağlıkla parlamasını istiyorsanız
 • Rüya kitabını soruyoruz: Bir rüyada bir düğün - iyilik olsun ya da olmasın
 • Türkiyede telefon dinleme var mı
 • Çatlak Kurabiye Tarifi
 • Ponponlu Tunik

 • Eye Teagel: kullanım, analogları ve yorumları için talimatlar 76

  Eye Teagel: kullanım, analogları ve yorumları için talimatlar


  Eye Teagel: kullanım, analogları ve yorumları için talimatlar 80

  Eye Teagel: kullanım, analogları ve yorumları için talimatlar 79

  Eye Teagel: kullanım, analogları ve yorumları için talimatlar 22

  Eye Teagel: kullanım, analogları ve yorumları için talimatlar 100

  Eye Teagel: kullanım, analogları ve yorumları için talimatlar 91

  Eye Teagel: kullanım, analogları ve yorumları için talimatlar 73

  Eye Teagel: kullanım, analogları ve yorumları için talimatlar 1

  Eye Teagel: kullanım, analogları ve yorumları için talimatlar 9

  Eye Teagel: kullanım, analogları ve yorumları için talimatlar 79

  Eye Teagel: kullanım, analogları ve yorumları için talimatlar 76

  Eye Teagel: kullanım, analogları ve yorumları için talimatlar 33