Exuperynin duası: her gün nasıl ilerlenir 2019

Exuperynin duası: her gün nasıl ilerlenir 2019

Exuperynin duası: her gün nasıl ilerlenir 62 13.02.2019, 02:43

Exupery'nin duası: her gün nasıl ilerlenir

Ünlü Fransız yazar Antoine deSaint-Exupéry 1900'de Lyon'da doğdu. Yirmi yaşından beri hayatında en önemli kararlardan birini aldı - kendini gökyüzüne adamak. Pilot oldu. Ancak bir hava kazasında bir kranyoserebral yaralanma aldıktan sonra, Antoine yazı sanatında kendini dener.

Duymamış sadece birkaç kişi var.En popüler eseri "Küçük Prens". Ancak yetenekli bir yazarın diğer kitapları özel ilgiyi hak ediyor. Zor bir yaşam döneminde yazdığı Exupery'nin duası sürekli olarak okurlar tarafından belirtilmektedir.
Exupery'nin duası

Tüm dahice basittir

Bu küçük, sade ve samimi çalışmabüyük dahi. Yazarın, önceki romanlarında ifade edecek zamanı olmadığı her şeyi içeriyordu. Exupery'nin broşürü Küçük Adımlar Sanatının yazarı zor zamanlarda yazıldı.

Hayatını sürekli riske atmak, pilot olarak çalışmak,Antoine de Saint-Exupery her zaman hayatın her değerli anını kurtarmaya çalıştı. Ayrılan zamanı düzgün bir şekilde yönetmeye çalıştı, her dakika verimli bir şekilde kullanıldı. İfadenin duası yazarın derin iç dünyasını, en iyi ruhsal arzularını ve arzularını yansıtır.

Exupery'nin bu en kısa yaratılışı yardımcı olabilirbirçok insan. Gelecekteki başarılara yönelik faaliyetlerini yavaşlatanlar için, kişisel alanlarını temizlemeye çalışanlar, daha sonra ne yapacağına karar veremeyenler, Exupery'nin duası bir referans kitap haline gelmelidir. Basit, ancak böyle kesin ifadeler bir kişiyi kayıtsız bırakamaz ve doğru eylemlere ivme katamaz.

Exupery Namaz Küçük Adımlar Sanatı

Önemli olan mucizeler değil

Onun parlak çalışmalarında, yazar böyle küçük, ancak aynı zamanda sonsuz önemli şeyler ve insan nitelikleri için soran, Tanrı'ya döner.

İlk olarak, Exupery önceliklidirHer gün yaşamış, genel olarak yaşam değil. Hiçbir mucize istemiyor, ama her anın gücünü hissetmek istiyor. Antoine de Saint-Exupery'nin duası, zorlu mutluluğun peşinde koşarak zaman geçirmesi için bir adam öğretir. Yazar, ne zaman ve ne zaman dikkat edilmesi gerektiğini anlamaya yardımcı olacak gözlem ve beceriklilik hakkında sorular sorar.

Yetenekli için önemli bir yaşam faktörüyazar - birincil ve ikincil şeylerin tanımı. Önemli ve gereksiz olanı ayırt etmesine yardım etmek için Rab'be başvurur. Bu, hayalet hedeflerini kovalayan, gerçekten önemli şeyleri ve kelimeleri unutan modern insanların çoğu için geçerlidir.

Antoine de Saint-Exupery'nin duası

Büyük Yazar'dan Küçük Bir Yardımcı

Antoine de Saint-Exupery'nin duası "Sanatküçük adımlar "bir kişinin yanılsamaların saçma sapandan başka bir şey olmadığını anlamasına yardımcı olacaktır, her şeydeki yoksunluk ve orantı hissi, kendi kendine yeterliliğe ve yaşamdan memnuniyetine katkıda bulunur.

Saf inanç hakkında devam etmeyin ve bunu bilinHayattaki her şeyden çok, saat gibi çalışır, Antoine de Saint-Exupery'nin duası bize öğretir. Yazar, bilincin önemini, hayatımızın zorlukları, başarısızlıkları ve siyah çizgilerinin ayrılmaz bir parçası olduğunu göstermek istiyor. İnsan varoluşunun doğal süreçleri oldukları için saygı ve sabırla alınmalıdırlar.

Exupery'nin duası insanlara şunu hatırlatıyorKalp ve sebep çoğu zaman anlaşmazlık içinde ve bu unutulmamalıdır; Bir kişinin uygun sabrı varsa, pek hoş olmayan durumların kendileri tarafından çözülebildiğini. Yazar, kısa yaratılışında ve arkadaşlık ve hakikat gibi önemli şeyleri anlatıyor. Tanrıdan, ondan kalpten, sevgi ve inançla konuşabilen bir insan hakkında Tanrı'ya sorar.

Antoine de Saint-Exupery'nin duası Küçük adımlar sanatı

Edebi bir başyapıt olarak dua

Exupery, korkunun sadece hayatı engellediğine inanıyordu. Bu his yüzünden, insanlar önemli olayları ya da kaderlerini değiştirebilecek kişileri sıklıkla özlüyorlar. Dualarını böyle gereksiz duygulardan kurtarmasını istedi.

Exupery Namazı "Küçük Adımlar Sanatı" öğretirBir kişi gereksiz bir şey istemez, sahip olduğu içerikle ilgilenir. Ne de olsa, az sayıda insan en iyisinin zaten etrafta olduğunu fark eder ve yanıltıcı değerlerin peşinde koşmak anlamsız ve mantıksızdır. Yazarın dehası, basit ifadelerinde kendini gösterdi, ama bu kadar doğru ve ruha sahip olmak, bu kısa edebiyat şaheserine kayıtsız kalmanın imkansız olduğunu.

Exuperynin duası: her gün nasıl ilerlenir 2019

Exuperynin duası: her gün nasıl ilerlenir 2019

Related news

 • Mustafa Mert Koç Kimdir Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi
 • Kıbrıs tatlı tarifi
 • Bir sanat eleştirmeni ... Bilim sanat tarihi. Meslek sanat eleştirmeni

 • Exuperynin duası: her gün nasıl ilerlenir 51

  Exuperynin duası: her gün nasıl ilerlenir


  Exuperynin duası: her gün nasıl ilerlenir 47

  Exuperynin duası: her gün nasıl ilerlenir 82

  Exuperynin duası: her gün nasıl ilerlenir 93

  Exuperynin duası: her gün nasıl ilerlenir 74

  Exuperynin duası: her gün nasıl ilerlenir 99

  Exuperynin duası: her gün nasıl ilerlenir 24

  Exuperynin duası: her gün nasıl ilerlenir 38