Evpatoria, sanatoryum Rüya (incelemeler) 2019

Evpatoria, sanatoryum Rüya (incelemeler) 2019

Evpatoria, sanatoryum Rüya (incelemeler) 39 20.01.2019, 01:06

Evpatoria, sanatoryum "Rüya" (incelemeler)

Sahilde bir tatilden daha iyi ne olabilir?ünlü Kırım şehri Evpatoria'da mı? Saf deniz, mükemmel inişler, kum ve çakıl taşları - hepsi bu mükemmel yolculuk tamamlayacak. Herkes bilir ki bu şehir beldesine çocuklar için bir sağlık tesisi denir.

Kırım'da tatildeyken, herhangi bir köşesindedoğası, ılıman iklimi, güneş banyosu, deniz banyosu sayesinde istemsiz olarak tedavi edilecektir. Büyük önem taşıyan inhale aeroterapi, yani iyot-doymuş deniz havasıdır. Doktorlar kıyıda uyumayı ve genellikle su kenarında veya orman parkında gezinmeyi tavsiye ediyor.

Evpatoria sağlık tesisi

Turistler her zaman sanatoryum "Rüya" ya geri dönerler. Evpatoria değerlendirmeleri mükemmel: temiz hava, şifalı çamur, kaplıcalar ve maden suları ile unutulmaz bir yer.

Hava şartlarına izin vermezsenizgüneşlenmek ya da yüzmek korkutucu değil: sağlık kompleksleri, iyi bir dinlenme yapabileceğiniz özel donanımlı odalara sahiptir. Tatiliniz tüm olanaklarla modern sanatoryumlarda gerçekleşebilir. Ayrıca yaprak dökmeyen iğne yapraklı ormanların uzandığı dağlarda da aktif bir aşırı yolculuk yapabilirsiniz. Dağlarda yükselen ve yükselen, yüzyıllık çam ağaçlarının ve köknarların berrak kokusunun tadını çıkaracaksınız.

Ünlü Evpatoria

Her zamanki doğal dinlenmeye ek olarak,Evpatoria'da çok sayıda olan rahat sanatoryumlardan birinde kendini ve ailesini geliştirmek. Her turist kendisi için en uygun ve en uygun seçeneği bulabilir. Her yıl, sağlığı geliştiren kompleksler yaklaşık bir milyon ziyaretçiyi almaktadır.

Her yıl otel ve yatılı sayısı artıyor. Birçoğu, hem hizmet seviyesi hem de sunulan hizmet kalitesi açısından yabancı otellere layık bir rekabet yapabilir.

sağlık çare rüya evpatoria

En iyinin en iyisi

Tatilinde bir yıldan fazla zaman geçiren turistleryarımadada, sanatoryum "Rüya" ziyareti tavsiye edilir. Evpatoria, özellikle bu kompleks, tüm yıl boyunca ziyaretçileri kabul eder, yetişkinler ve dört yaşından itibaren çocuklar için tedavi yapılır. Bu sağlık tesisini seçerek, modern kolaylıklar, ev konforu ve birçok unutulmaz izlenim elde edeceksiniz.

Çok sayıda olağandışıyla karakterizedir.Evpatoria güzel süs bitkileri. Sanatorium "Dream", floranın yaklaşık 500 temsilcisinin yetiştiği altı hektarlık bir park alanında yer almaktadır. Evpatoria'nın ana cazibesi, akşamları peri masalsı bir dünyaya dönüşen ve her geçişcinin kendi hayatına istemeyerek katıldığı bir settir.

Kıyı şeridi boyunca, gece ışıkları parlak bir şekilde parlıyor,çok sayıda kafe ve restoran var. Çocuklar ayrıca unutulmaz eğlencelerini burada gezerek, ilgi çekici yerlere de gidebilecekler. Beklenmedik havai fişekler ve selamlar şehrin hayatını günlük bir tatil haline getiriyor.

Evpatoria turistler için neden bu kadar çekici? Sanatorium "Dream" son tıbbi ekipmanlarla donatılmıştır. Burada tüm ziyaretçiler sülfit çamur, mineral ve deniz suyu kullanarak sağlıklı. Her hasta için terapist, belirli sayıda prosedürle kişisel bir tedavi seçer.

Hastalıkların tedavisi

sanatoryum yenilikçi cihazlarla donatılmıştırFizyoterapi. Sağlıklı yaşam üsleri pratik tüm yüksek performanslı tedaviler, kullanır ve özellikle Evpatoria, Sanatorium "Rüya".

Sağlık tesisi çeşitli mücadele ile uzmanlaşmıştırhastalıkları. Bu nedenle, doktorlar kas-iskelet sistemi, sinir sistemi, dişi üreme küresinin hastalıkları ve ayrıca pulmoner anormalliklerden şikayetçi olan insanlara yardımcı olabilirler. Vasküler sistem rahatsızlıkları ile tatilciler için bir terapi var.

sağlık çare rüya evpatoria

Kozmetik hizmetler

Tıbbi bakıma ek olarak, ziyaretçileri içinsanatoryum "Rüya" (Evpatoria), kozmetik prosedürleri dikkatli bir şekilde düşünmüştür. Tatilcilere gitmek ve sihirli gençleştirici etki hakkında çok şey konuşmaktan mutluluk duyuyorlar.

Çeşitli profillere sahip çok sayıda sağlık tesisi ile ünlüdür.Yevpatoriya. Sanatorium "Dream" en iyi kurumlardan biridir. Kompleks, çeşitli hastalıklardan kaynaklanan cilt hastalıklarının etkili bir şekilde tedavi edilmesini sağlayabilir: gençlik problemlerinden yaşa bağlı değişikliklere kadar. Deneyimli kozmetik uzmanları, kaldırma, gençleştirme prosedürleri uygular, cildi nemlendirir ve diğer hizmetleri sağlar. İnsanlığın güzel yarısı için, cilt problemleriyle başa çıkmaya yardımcı olan çeşitli sararlar sağlanır. Ayrıca, kadınlar bal ile masajların tadını çıkarabilir ve gerekirse, selülit karşıtı tedaviye girebilirler.

Ek hizmetler

Sanatoryumun tüm bölgesi yeşillikler içinde gömülü ve çok sayıda çiçekli bitkinin aromasıyla kokulu. Botanik bahçesinden buraya getiriliyorlar.

sağlık çare rüya yevpatoria

Sadık insanlar kilisede hizmetlere katılabilirSanatoryumda inşa edilen Aziz Prens Vladimir. Ayrıca, prosedürden boş zamanlarında, ziyaretçiler kendi takdirine göre çeşitli eğlenceler bulabilirler: kütüphaneyi ziyaret edebilir, alışveriş merkezini ziyaret edebilir, barda bir fincan kahve içebilir veya kuaförde zaman geçirebilirler.

Ayrıca, sanatoryum personeli sağladıaktif rekreasyon türleri: üssün topraklarında bir yüzme havuzu, egzersiz ekipmanlarıyla donatılmış bir spor salonu, bir spor sahası, bilardo bulunmaktadır. Saunayı ziyaret edebilirsiniz. Ve akşamları, hastaları sıkmamak için, yönetim kültürel etkinlikler, akşamları dans etmek, çeşitli yarışmalar ve temalı konserler yürütmektedir. Kırım'ın çok zengin olduğu ilginç yerlere geziler de vardır. Sanatoryum "Rüya" (Evpatoria) her şeyi mükemmel bir şekilde düzenler.

Sanatoryumda kalın

Sanatoryumda yedi bina vardır.konforlu ve rahat tek ve çift kişilik odalar. Odalar modern olanaklarla donatılmıştır: tuvalet, duş, buzdolabı, TV. Ayrıca, sanatoryumun topraklarında, sıradan odalardan biraz daha pahalıya malolacak evler var. Ek olanaklar var: klima, elektrikli su ısıtıcısı, saç kurutma makinesi, telefon.

sağlık çare rüya evpatoria yorumlar

Güç kaynağı

Yemeğiniz modern bir ortamda yapılacakDokuz yüz elli kişi için tasarlanmış iki katlı rahat bir yemek odası. Genellikle yiyecek karmaşıktır, ancak gerektiğinde veya doktor tarafından reçete edilirse, bu diyet olabilir. Aşçılarını günde üç kez besliyorlar, güler yüzlü garsonlar tarafından servis ediliyorlar.

plaj

Bir sahil beldesi "Rüya" vardır. Evpatoria güzel bir şehir, birçok kişi yürüyerek plaja gitmek için tercih ediyor. Uzaklık yaklaşık 800 metredir. Yürüyerek gitmek istemeyen turistler, sanatoryum kendi otobüslerinde teslim eder.

Su güvenliğini sağlamak amacıyla çalışırkurtarma görevi. Gerekirse, nitelikli sağlık personeline yardım sağlayacaktır. Kıyıdaki konukların rahatı için duş kabinleri ve içme suyu içeren sütunlar vardır.

Kırım beldesi sağlık tesisi Evpatoria

Dinlenme kuralları

Sanatoryum topraklarına varış yapılır.Sabah sekizde kesinlikle, akşam saat 10'a kadar ayrılış organize edilir. Çocuklar dört yıldan itibaren personel alırlar. Ziyaretçinin, herhangi bir sebepten ötürü, zamanın geç ya da geç olması durumunda, fonların yeniden hesaplanması sağlanmaz.

Şekil almak için ihtiyacınız olacak:

 • sanatoryum ve tatil kartı;
 • genel pasaport veya pasaport;
 • Çocukların kayıtlarında doğum belgelerine sahip olmaları gerekmektedir ve on altı yaşına kadar olan çocuk, санэпидоружении hakkında bilgi sahibi olmalı ve zorunlu inokülasyonların varlığına sahip olmalıdır.

adres

Sadece güzel değil, aynı zamanda "kompakt" bir şehirYevpatoriya. Sanatorium "Rüya" (bu sağlık tesisine nasıl ulaşacağız, daha fazla tartışacağız) sokakta yer almaktadır. Gorki, 40. Otobüs veya trene binebilirsin. "Rüya" ya en yakın olanı "Resort" otobüs durağıdır. Sanatoryumdan önce, 6, 9 ve 10 numaralı minibüsler otobüse biner.Ayrıca başka bir rota 3 numaralı tramvaydır (stop "Gorteatr"), daha sonra 2 numaralı tramvayla değiştirilir ve durağa kadar sürülür. "Emeklilik Gezegeni". Denize doğru bir blok yürüdüğünüzde, sağlık merkezi "Rüya" tarafından karşılanacaksınız.

Evpatoria sağlık tesisi hayal nasıl ulaşılır

Turistler nasıl sürdüğünü gerçekten seviyorsanatoryum "Rüya". Evpatoria incelemeleri olumludur ve bu kompleks, Kırım'daki en iyi sağlık tesislerinden biri olarak kabul edilmiştir. Ziyaretçiler, yüksek kaliteli hizmet, rahat dinlenme ve gözle görülür iyileşme için teşekkür ederiz. Çocuklar ayrıca sanatoryumun onları hazırladığı oyun alanlarına ve eğlenceye de kayıtsız kalmaz.

Bu makaleyi gösteren, sağlık tesisinin "Rüya" (Evpatoria) 'nın ünlü olduğu güzelliği ve konforu görsel olarak gösterir.

Evpatoria, sanatoryum Rüya (incelemeler) 2019

Evpatoria, sanatoryum Rüya (incelemeler) 2019

Related news

 • Fokina Olga Alexandrovna: biyografi, şiirler
 • Büyük İkramiye 4e Bölündü
 • Ananas Nasıl Saklanır

 • Evpatoria, sanatoryum Rüya (incelemeler) 7

  Evpatoria, sanatoryum Rüya (incelemeler)


  Evpatoria, sanatoryum Rüya (incelemeler) 73

  Evpatoria, sanatoryum Rüya (incelemeler) 58

  Evpatoria, sanatoryum Rüya (incelemeler) 39

  Evpatoria, sanatoryum Rüya (incelemeler) 61

  Evpatoria, sanatoryum Rüya (incelemeler) 31

  Evpatoria, sanatoryum Rüya (incelemeler) 32

  Evpatoria, sanatoryum Rüya (incelemeler) 1