Evdeki egzotik canavar. Lemur ne kadara mal olur 2019

Evdeki egzotik canavar. Lemur ne kadara mal olur 2019
22.09.2019

Evdeki egzotik canavar. Lemur ne kadara mal olur 58

Evdeki egzotik canavar. Lemur ne kadara mal olur?

Evdeki egzotik hayvanlar, olmaktan uzaknadir. Bazı hayranların zehirli yılanlar, timsahlar, maymunlar var. Bir adamın eve aslan attıkları durumlar var. Naturalist yazar Joy Adamson, bir dişi aslanın, çitaların ve hatta bir leoparın vahşi doğasına dönüştü ve döndü. Ama bu kuralların bir istisnasıdır. Böyle ciddi bir adım atmadan önce, her şeyi iyi ölçmelisiniz. Yabani hayvanlar yeni bir yaşam alanına alışmakta son derece zordur. Tabii ki, büyük bir arzu ve hane halkının anlaşması ile, örneğin, bir lemur alabilirsiniz. İyi düşünülmüş bir karar zaten alındığında, ne kadar lemur maliyeti ve nereden satın alınacağı sorusu ortaya çıkıyor mu?

Ne tür bir canavar bir lemur?

Lemurun ücreti ne kadar?İnsanlar egzotik almaya karar verdiklerindeHayvan, en önemlisi, modaya bir haraç değildi. Hayvanların yaşadığı habitatın yanı sıra geleneklerini de incelemek gerekir. Lemur - aile galagovyh ifade eden bu hayvan. Bu aile 5 cinse ayrılmıştır ve 25 türe sahiptir. Afrika'da Madagaskar'da, Asya'da yaşıyorlar. Hayvanlar ağaçlarda yaşar, bu yüzden bazı türlerin uzun pençeleri vardır. Bir lemur maliyetinin ne kadar olduğunu bulduktan sonra, hayvan için büyük bir aviaryeri hazırlamanız gerekir. Lemurlar yalnız hayvanlardır, bu yüzden yalnızlıktan hoşlanırlar.

Beslenme lemurları

Hayvanlar sebze, meyve, yumurta ile beslenmeli veböcekler. Hayvanların rasyonunu hazırlarken, aşağıdaki oranların gözlemlenmesi gerekir:% 35 - sebze yemeği,% 35 - böcekler ve kalan% 30 - lapası. Bu oranlar bozulursa, lemurlar hastalık geliştirebilir. Evcil hayvan evcil hayvanlarının herhangi bir sahibi, masasından yemeklerle hayvanları besleyemeyeceğinizi bilir. Bu aynı zamanda lemur için de geçerlidir, çünkü bu mucizevi mucize besin alerjilerinden muzdariptir. Genellikle egzotiklerin sevdalıları lori'yi alır. Lemur lory'nin ne kadar pahalı olduğu sorusu, genellikle bu güzel gözlü hayvanlara aşık olanları heyecanlandırır.

fiyat

Maliyet, tür ve cinsiyete göre değişir. Örneğin, lemur gibi hayvanlara sipariş verebilecek şirketler var. Yaklaşık 70.000 ruble için aynı zamanda lori al. Özel bir kreşte böyle egzotik hayvanları edinir.

içerik

Lemur lory ne kadarİyi içerikli küçük mini maymunlar15 yıl yaşa. Çoğu zaman ömürleri ince olandan daha uzun olduğu için küçük bir şişman lory edinirler. İyi bir doğaya sahipler, sevgi dolu, iyi huylu. Temizliği nedeniyle kalın bir lory edin. Ayrıca pençeleri yerine yumuşak parmakları vardır. Kalın lory küçük bir çocuk gibidir ve sadece büyüleyicidir, bu yüzden insanlar lemurun maliyetini durdurmaz. Kalın lory bile esaret altında doğar. Bu hayvanlar için geniş hücreler edinirler. Hücrelerde genellikle ağaç gövdeleri, dalları vardır. Bir kafes kurarken, lory'nin taslaklardan korktuğu gerçeğini hesaba katmak gerekir ve bunlar geçit odasına yerleştirilemez.

üreme

Vahşi, yağ Lori bir kez üretirbir buçuk yıl. Dişiler genellikle 1-2 yavru getirir. Esaret altında, hayvanlar nadiren ürerler. Kadınlarda, olgunluk 18 ayda ve erkeklerde 9. sırada gerçekleşir. Dişiler yavruları yaklaşık 180 gün taşırlar.

Bir hayvan seçimi

Lemur satın almakÜreticiyi lemurun ne kadar tutacağını belirttikten sonraküçük bir hayvan seçmeye başlar. Özel dikkat gösterilmesi gereken anlar var. İlk olarak, lori'nin geniş hücrelerde yaşadığından emin olmalısın, çünkü aksi halde korkutulabilir ve hatta hasta olabilirler. Eski kafes temiz olmalı. İkinci olarak, palto düz olmalı ve dişler - plaksız olmalıdır. Üçüncüsü, gözler örtüsüz olmalıydı. Bırakılan göz kapakları hastalık belirtisidir.

Sonuç

Evde egzotik bir hayvan almadan önce,alışkanlıklarını, içerik kurallarını, diyetini incelemek gerekir. İyi düzenlenmiş bir kuş kafesi (kafesi) ve uygun beslenmeyle, bu büyüleyici hayvan sahiplerine mutluluk ve neşe verir.

Evdeki egzotik canavar. Lemur ne kadara mal olur 2019

Evdeki egzotik canavar. Lemur ne kadara mal olur 2019

Related news

 • Tığ İşi Küpeli Oyası Yapımı Açıklamalı Videolu
 • Çok İzlenen Videolar
 • Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Çevik: Rusya hava sahasını açmasaydı İHA bile kaldıramazdık
 • Bacaklarda yıldız işaretleri. Önleme. tedavi
 • Bebek hedefli seks

 • Evdeki egzotik canavar. Lemur ne kadara mal olur 51

  Evdeki egzotik canavar. Lemur ne kadara mal olur


  Evdeki egzotik canavar. Lemur ne kadara mal olur 22

  Evdeki egzotik canavar. Lemur ne kadara mal olur 1

  Evdeki egzotik canavar. Lemur ne kadara mal olur 32

  Evdeki egzotik canavar. Lemur ne kadara mal olur 84

  Evdeki egzotik canavar. Lemur ne kadara mal olur 8

  Evdeki egzotik canavar. Lemur ne kadara mal olur 66

  Evdeki egzotik canavar. Lemur ne kadara mal olur 100

  Evdeki egzotik canavar. Lemur ne kadara mal olur 54

  Evdeki egzotik canavar. Lemur ne kadara mal olur 62

  Evdeki egzotik canavar. Lemur ne kadara mal olur 100

  Evdeki egzotik canavar. Lemur ne kadara mal olur 46

  Evdeki egzotik canavar. Lemur ne kadara mal olur 63

  Evdeki egzotik canavar. Lemur ne kadara mal olur 65

  Evdeki egzotik canavar. Lemur ne kadara mal olur 26

  Evdeki egzotik canavar. Lemur ne kadara mal olur 2