Evde bir verandanın eklenmesi: kurulduğu zaman özellikler 2019

Evde bir verandanın eklenmesi: kurulduğu zaman özellikler 2019
22.07.2019

Evde bir verandanın eklenmesi: kurulduğu zaman özellikler 87

Evde bir verandanın eklenmesi: kurulduğu zaman özellikler

Her zaman bir verandanın inşa edilmediği olmazEvin yapımı sırasında. Evin verandaya bir uzatma evde zaten yaşamış neler olacağı - Ülkemizde genellikle her şey ters tam olarak budur. Bu odada olmadan ev satın Çoğu kişi, sadece bunun için ihtiyaç hafife. Ama aynı zamanda bazı planlar veranda yapımını ilerletmek için olur. bu eserlerin Uygulama - Kolay bir iş değil. Bunlar dikkate almaz tasarım, açısından karmaşık ve özelikleri çok basitçe imkansız içerir. Bu sundurma ahşap eve bir uzantısı gibi özelliklere sahip olduğunu.

Evde bir veranda eklemekGenel olarak, herhangi bir inşaat işibinanın tasarımındaki değişiklikler, özelliklerini değiştirir ve bu nedenle ilgili makamlarla görüş birliğine varılması gereklidir. Bundan sonra, yeniden yapılandırma çalışmalarına, yeniden planlamaya, uzatmalara ve benzeri diğer işlemleri başlatmak mümkündür. Böyle bir devlet organı baş mimarın başında olduğu her bölgede bulunur. Görünüşe göre yapı dikkate alarak projeyi gelecekteki tüm değişiklikler (bu durumda ev verandaya bir uzantısı olacaktır) ve sahiplik belgeleri temin etmek gerektiğini burada. Tasarım, yetkili kişilere, alanındaki profesyonellere emanet edilmelidir. Proje ve onayı en fazla iki ay sürer. Karar sizin lehinize yapıldıysa, o zaman inşaat ile devam edebilirsiniz. İşi yaparken proje belgelerinin normlarına uymanız gerekir, aksi takdirde projede belirtildiği gibi onu tekrar yapmanız istenecektir. Verandanın eve uzatılması tamamlandığında, nesneyi tekrar kaydettirmeniz gerekir.

Ahşap bir eve veranda eklemekHerkes doğru şeyi yapmaz - ilk önce inşa eder ve sonra çıkarırlar. Ve sık sık bu baş ağrısı ve dava ile biter. Bunu önlemek için, yasaların gerektirdiği her şeyi yapmaya çalışın.

Evin içine bir veranda eklemek kendi inceliklerine ve sadece inşaatın yasallaştırılması açısından değil. Dikilmiş oda gereksinimlerinin de aynı şekilde göz önünde bulundurulması da dikkate alınır:

 • veranda estetik açıdan güzel, yani ev ile aynı malzemeden inşa edilmelidir;

 • Temel döşeme, çarpıklık ve deplasman gibi sıkıntılardan kaçınmaya yardımcı olan ana yapıda olduğu gibi yapılmalıdır.

Bu gereksinimler karşılanırsa, veranda size uzun süre hizmet edecek, zamansız onarım çalışmalarından kaçınmaya yardımcı olacaktır.

Evin verandasına eklenen verandaEvine bir veranda ekleme (birkaçının fotoğraflarımakalede verilen) ideal olarak ortak bina ile birleştirilmelidir, yani estetik ihlal edilmemelidir. Çok daha zor eğer uzatılması için ahşaptan yapılan ana bina ve amaçlanan malzeme tamamen farklı, inşaat yürütmek için. Bu tasarım ne kadar güçlü ve dayanıklı? Burada her şey evin yaşına, vakfın niteliğine, toprağa bağlı. Karmaşıklık da ahşap evler zamanla çökmemesi için gerçeği yatıyor ve şu anda bile böyle bir uzantısı inşası düşünmek gerekmez. Tipik olarak, bir veranda, örneğin, ahşap ev bağlı köpük yapılar bağımsız ve birbirlerine göre herhangi bir şekilde etkilenmemelidir sağlayan "diken-oluk" anlamına gelir.

Evde bir verandanın eklenmesi: kurulduğu zaman özellikler 2019

Evde bir verandanın eklenmesi: kurulduğu zaman özellikler 2019

Related news

 • PayPala nasıl kayıt olurum ve faaliyetlerimi Rusyadan nasıl alabilirim
 • Bir Zamanlar Çukurova Müjgan Kimdir Doktor Müjgan ve Yılmaz Aşk mı Yaşayacak
 • Renkli Sneakerlar Bu Yaz Çok Moda
 • Kuru İncirin Kurtlanmaması İçin Ne Yapmalı
 • O Ses Türkiye köy versiyonu

 • Evde bir verandanın eklenmesi: kurulduğu zaman özellikler 8

  Evde bir verandanın eklenmesi: kurulduğu zaman özellikler


  Evde bir verandanın eklenmesi: kurulduğu zaman özellikler 19

  Evde bir verandanın eklenmesi: kurulduğu zaman özellikler 49

  Evde bir verandanın eklenmesi: kurulduğu zaman özellikler 33

  Evde bir verandanın eklenmesi: kurulduğu zaman özellikler 85

  Evde bir verandanın eklenmesi: kurulduğu zaman özellikler 80

  Evde bir verandanın eklenmesi: kurulduğu zaman özellikler 30

  Evde bir verandanın eklenmesi: kurulduğu zaman özellikler 78

  Evde bir verandanın eklenmesi: kurulduğu zaman özellikler 72

  Evde bir verandanın eklenmesi: kurulduğu zaman özellikler 27

  Evde bir verandanın eklenmesi: kurulduğu zaman özellikler 11