Evde bir sicim üzerine nasıl güvenle oturulurum 2019

Evde bir sicim üzerine nasıl güvenle oturulurum 2019
21.08.2019

Evde bir sicim üzerine nasıl güvenle oturulurum 35

Evde bir sicim üzerine nasıl güvenle oturulurum

Güzel, ince, sıkı bacak hayalleri yapmakher kadın ve her erkek. Bu amaca ulaşmak, spor salonunda fitness ve egzersiz yapmaya yardımcı olacaktır. Düzenli spor faaliyetleri gençleri, sağlığı ve güzelliği korumaktadır. Bacakların iyi gerilmesi formlara olağanüstü esneklik ve şıklık kazandırır. Bu sonuca ulaşmanız, evinizde yapılabilecek streç egzersizlerine yardımcı olacaktır.

Bir dize üzerine direkt olarak oturmak için yeteneğiyaşa bağlı. Sonuçta, yıllar geçtikçe vücut ve eklemler daha esnek hale gelir ve bağlar ve kaslar esneklik kaybeder. Normal sınıflarla 25 yaşın altındaki ortalama verilere sahip olan genç bir adam, birkaç ay içinde bir telin üzerine oturabilir. 25-35 yaşlarındaki yeni başlayanlar altı ayda sonuç alacaklar. Ve yaşlıların altı aydan uzun süre eğitim alması gerekecek. Ancak yaş sebepleri havayı gölgede bırakmamalıdır. Önemli olan bir arzunun, azim ve arzunun olmasıdır.

dizede oturmak

Olabilecek üç çeşit germe izi vardır:Çeşitli kasların bacak kaslarıyla kullanın. Kendiniz için daha kabul edilebilir seçildiğinizde, ana hedefe ulaşmak için - sicim üzerine oturmak mümkündür. Egzersizler, yoğun ısınma sonrasında gerçekleştirilir. Isınma atlama ipi, hafif jogging, atlamalar, çeşitli bacak kıvrımları, squats ve yarı çömelmeler, simülatörler üzerindeki hareketleri içerir. Güçlendirilmiş bacak hareketleri, kalp kasının daralmasını ve kan akışının miktarını arttırır.

Balistik gerdirme bunlara daha uygundur,düzenli olarak spor faaliyetleri yürütür. Yaylanma hareketlerinden ve maksimum kuvvetle çeşitli salınmalardan oluşur. Aktif egzersizlerin gerçekleştirilmesi sırasında uyluk kasları uzatılır ve bunun sonucu olarak esneme meydana gelir.

Statik gerdirme geriliyorbacaklardaki kasların kendi vücudunun ağırlığı altında veya bir asistan yardımıyla (eğitmen). Bu durumda vücut hareketsizdir ve başka hiçbir işlem yapılmaz. Yeni başlayanlar için uygundur.

Propriyoseptik gerilme, gerilmiş pozisyonda herhangi bir hareket olmadan kasların kasılması ve gerginliğidir. Orta derecede fiziksel uygunluk için daha uygun.

evdeki sicim üzerine oturun,

Her çeşit germe izini değiştirerek, ilkiyle başlayarak,evde bir sicim üzerine oturmak mümkündür. Yaralanmaları önlemek için, yeni başlayanlar belirli bir düzene yapışmalıdır. Hafif bir ağrı olana kadar kasları çekmeniz gerekir. Daha sonra durur ve yaklaşık 20 saniye durur. Bu süre sonra ağrı geçer ve yük doğru seçilirse. Ağrı devam ederse hareket yoğunluğunu azaltmak gerekir. Yeni başlayanlar için, bir yaklaşımın zamanı yarım dakikadır.

Daha çok hazırlanan sicim üzerine oturmakBir atlet prensibi kullanmak daha iyidir “acıdır - acı yoktur.” Germe sırasında, hoş olmayan hisleri beklemeyi, 30 saniye acı çekmeyi ve gerilemeyi bitirdikten sonra bırakmayı kabul eder. Bu yöntem kasın fizyolojik özelliklerine dayanmaktadır. Germe sırasında, germe refleksi nedeniyle ağrı meydana gelir.

sicim egzersizine oturmak

İpleri mümkün olduğunca çabuk oturtmak içinSınıfları günde iki kez ve en az bir saat yapmak daha iyidir. Isınmada 25 dakika harcamak daha iyidir. Hazırlık derecesi ve ısınma kalitesi, doğrudan hedefe ulaşmaya bağlıdır.

Evde bir sicim üzerine nasıl güvenle oturulurum 2019

Evde bir sicim üzerine nasıl güvenle oturulurum 2019

Related news

 • TAVUK FİLETO KAŞARLI ÖZEL SOSLU TARİFİ
 • İşkembe Çorbasının Yanına Ne Gider
 • Lazarevskiyde dinlenmek: otel yorumları, turist tavsiyesi
 • Çeşitli tarife planlarında Tele2 üzerinde kalan dakikaları kontrol etmek için
 • Bel fıtığı bitkisel kürler ile Etiketlenen Konular

 • Evde bir sicim üzerine nasıl güvenle oturulurum 99

  Evde bir sicim üzerine nasıl güvenle oturulurum


  Evde bir sicim üzerine nasıl güvenle oturulurum 58

  Evde bir sicim üzerine nasıl güvenle oturulurum 8

  Evde bir sicim üzerine nasıl güvenle oturulurum 33

  Evde bir sicim üzerine nasıl güvenle oturulurum 33

  Evde bir sicim üzerine nasıl güvenle oturulurum 27

  Evde bir sicim üzerine nasıl güvenle oturulurum 37

  Evde bir sicim üzerine nasıl güvenle oturulurum 25

  Evde bir sicim üzerine nasıl güvenle oturulurum 66

  Evde bir sicim üzerine nasıl güvenle oturulurum 77

  Evde bir sicim üzerine nasıl güvenle oturulurum 94

  Evde bir sicim üzerine nasıl güvenle oturulurum 94

  Evde bir sicim üzerine nasıl güvenle oturulurum 81