Erkekler için faydalı ipuçları 2019

Erkekler için faydalı ipuçları 2019 Erkekler için faydalı ipuçları

Erkekler için faydalı ipuçları

Yazımız günlük yaşamda bazı yararlı sunuyoripuçları. Genel olarak, hane yönetimi ve yaşam biçimi, birisinin dışarıdan gelen çeşitli özlemleri sürekli dinleyebileceği, icat edip uygulayabileceği iki alan. Bu yüzden sadece en yararlı ve en iyi tavsiyeyi seçmelisiniz, aksi takdirde nasıl ve neyin tercih edildiğini anlamak çok uzun sürebilir. Özellikle ilginç ve yararlı olan erkekler için önerilerde bulunabilir - kadınlar çabalarını, yeteneklerini ve yeteneklerini kesinlikle takdir edeceklerdir.

günlük yaşam tavsiyelerinde yararlıdır

yemek pişirme

Hayat sadece bir daire ve bir yaşam değildir. Çok fazla yön ve alan var. Örneğin, yemek pişirmek önemli bir özelliktir. Mutfağın kadın unsuru olduğu bir sır değil. Ama sadece en iyi şefler çoğunlukla erkektir.

Günlük yaşam için yararlı ipuçları atlanamazpişirme işlemi. Eğer bir erkeğiyseniz, hatırlayın - herhangi bir kadın mutfak yeteneklerini takdir edecektir. Onları geliştirin, size bir avantaj sağlayacaktır.

Çoğu zaman, kadınlar yardım etmeyi reddederPişirme. Bu alanda sorumlulukları ayırabilirsiniz. Örneğin, siz bir erkek olarak, her zaman et ve et yemekleri pişirirsiniz (daha güçlü bir cinselliğin her kendine saygılı temsilcisinin bunu yapması gerektiğine dair bir inanç vardır) ve garnitür, hamur işleri ve diğer yemekler arkadaşınızın işidir. Özellikle ikisini de pişirmeyi seviyorsanız, bir uzlaşmaya varmaya yardımcı olacak iyi bir resepsiyon.

Et hazırlarken, marinades yapmak daha iyidir. Ve pişirme / kızartma işleminden bir saat önce baharatlar veya başka bir iş parçasında emdirme için yiyecek bırakın. Özellikle, sert bir et meselesi ise, denizciler en iyi çözümdür. Özellikle alkol (şarap, bira) kullanımı ile. Bunu düşünün.

Günlük yaşamda faydalı ipuçları bununla sınırlı değildir. Yemeklerin hazırlanmasında hızlı bir şekilde yönetebilmek için modern dünyada çok kültürlü bir icat edilmiştir. Bu tekniği satın almaya çalışın, size zaman, sinir ve güç kazandıracak.günlük yaşam fotoğraflarında yararlı tavsiyeler

kola

Peki, mutfak hakkında istediğin kadar konuşabilirsinkalbim arzu ediyor. Sonuçta, yararlı tavsiyeler orada bitmiyor. Bu yüzden hayatı kolaylaştıracak bazı hilelere odaklanmaya değer. Gündelik hayatta, aslında, erkeklerin bilmediği birçok resepsiyon ve sırlar vardır.

Coca-Cola'nın çok tehlikeli olduğunu söylüyorlar.Ürün, sarhoş veya herhangi bir şekilde kullanılamaz. Ama bu öyle değil. Evet, büyük miktarlarda böyle bir gazlı içecek sağlığınıza zarar verir, ancak ev kullanımı için satın alınabilir. Neden?

Günlük yaşamda en yararlı tavsiyeler, kural olarak,Hem para hem de güç tasarrufu yapmanızı sağlayanlar. Örneğin, "Coca-Cola" farklı ihtiyaçlar için evde kullanılabilir. Bu içecek mükemmel bir şekilde pas temizler. Soda ile muamele edilecek alanı ıslatmak yeterlidir (tercihan bir saat boyunca özellikle ihmal edilen kılıflarla 30 dakika boyunca sarın veya sıvı ile doldurun), içkiyi normal su ile yıkadıktan sonra sonuç sizi şaşırtacaktır. Şüpheniz varsa, bir gün için bir "Cola" barda paslı bir para atın. Akşam, paranın nasıl yıkanacağını ve yeni gibi olacağını göreceksiniz.

Hayat ve günlük yaşam için faydalı ipuçları da sunuyorHerhangi bir yüzeyi temizlemek için "Coca-Cola" kullanın. Özellikle fayans ve sıhhi tesisat. Tuvalet kase, ev sahibi dediği gibi, sadece süper yıkanır. Mükemmel bütçe "deterjan" ve hatta evrensel!

günlük hayatta en yararlı tavsiyeler

Parfüm

Erkekler için başka yararlı ipuçları nelerdir? Açıkçası, dolular. Bir sonraki talimat sporculara ve sürekli ayaklarını terleyenlere ilgi duyacaktır. Ayakkabılardaki kokunun ve hatta tatsız olanın çok büyük bir problem olduğu herkes için bir sır değil. Bundan kurtulmak gerekiyor.

Ama nasıl? Genellikle aromatik toplar veya jeller biçiminde çeşitli özel ürünler sattı. Ancak bu oldukça uygun bir seçenek değil. Bu araçlara kaydetmek için birkaç numaraya başvurabilirsiniz.

Örneğin, pudralı pudra veya talk pudrası ile içten toz haline getirilebilir. Hoş olmayan kokuyu çabucak ortadan kaldırır. Başarı için yeterli yol demektir.

Yine de talk pudrası herev. Ayakkabılarınızdan kokusunu acilen kaldırmanız gerekiyorsa ne yapmalı, ancak mağazaya gitmek istemiyor musunuz? Evde yararlı bir tavsiye, bu sorunu ortadan kaldırmak için kullanılan çay poşeti kullanabilirsiniz. Önemli olan kuru olması gerektiğidir. Birkaç dakika için, ayakkabınızın içine koyun - ve hoş olmayan kokular kaybolur. Ürünün tazeliğini sürekli olarak korumak için çantaların içine düzenli olarak koyabilirsiniz.

Şeyler bulma

Genellikle evde çeşitli küçük şeyler kaybolur. Ve bulmak zor, bazen imkansız olabilir. Bu süreç nasıl kolaylaştırılır? Erkekler için günlük yaşamda yararlı ipuçları, temizlik yaparken kullanabileceğiniz küçük bir hile, bir kadına büyük bir neşe getiriyor.

Hangisi? Vakumlu süpürgeden tüp üzerindeki külotlu çorap veya kapron çoraplarını çekin. Sonra onları yere ve başka yerlere sürdürebilirsiniz - büyük şeyler ayak parmağına "yapışır" kalacaktır. Böylece kolayca elektrik süpürgesinde emilmeleri için mücevher ve diğer küçük eşyaları kolayca bulabilir ve alabilirsiniz. Önemsememek, ama oldukça sık yararlıdır.

peroksit

Çeşitli bileşenlerin kullanımı veEvdeki ilaçlar çok faydalıdır. Hidrojen peroksit var mı? Günlük yaşamda, yararlı tavsiyeler, bu bileşenin faydası ile kullanılmasına yardımcı olacaktır. Herhangi bir eczanede bulabilirsiniz.

Örneğin, yüzeyleri dezenfekte etmek için peroksit kullanabilirsiniz. Onları bu maddeyle ve sonra sirke ile püskürtün. Mikropların evini hızla temizlemenin iyi ve güvenli bir yolu.hayat ve yaşam için yararlı ipuçları

Kalıbı hidrojen peroksit ile temizleyebilirsiniz. % 33'lük bir çözelti alın ve suyla aynı oranlarda karıştırın. Artık gerekli karışımı bir yüzeyle kaplayabilirsiniz.

Hidrojen peroksit de iyi bir spreyihava. Bu bileşeni püskürttükten sonra hoş olmayan kokular giderilir. 3-4 litre su için, 500 mililitre% 3'lük bir çözelti alınır. Sonuçta, karıştırılır ve kapalı püskürtülür.

borular

Hayatta başka yararlı tavsiyeler var mı? Kısa olsun ya da olmasın, önemli değil. Asıl önemli olan, çaba harcamadan ve harcamadan rahatlıkla yaşamaya yardımcı olmalarıdır. Erkekler evdeki boruları temizlemek için birkaç tavsiyede bulunabilir.

Yakın zamanda bir sır değilBu görev için birçok temizlik ürünü var. Doğru, bunların maliyeti tamamen cesaret verici değil. Bu nedenle, evdeki tıkanmış borular problemini kendi başınıza çözebilirsiniz.

Örneğin, onlara bir deterjan ile damlatabilirsiniz. Bulaşıkların yıkanmasıyla aynıdır. En ucuz araçlara bile uygun. Boruyu mümkün olan en kısa zamanda mükemmel şekilde temizler. Özellikle tamamen tıkanmış değilse, ancak sadece tıkanmaya başlar.

Ayrıca bu amaç için tozlarmutfak yüzeylerinin temizlenmesi. Aynı "PemLux". Boruda biraz toz, birkaç dakika bekledikten sonra - sonucu göreceksiniz. Bütçe çözümü evde ciddi bir problemdir. Diğer şeylerin yanı sıra, boru en yaygın sodaları temizler. Bir çorba kaşığı - ve sorun çözüldü. Lavaboda çok fazla durgun su varsa, bileşenlerin hacimleri arttırılmalıdır.evde yararlı tavsiye hidrojen peroksit

Temizlik hizmeti

Günlük yaşamda yararlı ipuçları (makalede gördüğünüz bazılarının fotoğraf örnekleri) genellikle evde hızlı temizlik sağlar. Bu süreci kolaylaştırmak için erkeklere ne önerirsiniz?

Evde dezenfeksiyon ve hoş olmayan kokular hakkında, zaten vardediler. Burada bir hidrojen peroksit çözeltisi çok yardımcıdır. Ve sırada ne var? Gerçekten daha ilginç ve basit hileler yok mu? Var. Ama yine mutfağa geri dönmek zorunda kalacağım. Burada sık sık temizlikle ilgili bir sorun var. Özellikle ev aletlerinin temizlenmesi söz konusu olduğunda. Örneğin, tabaklar.

Unutmayın - yağlar bile sorunsuzca yenebilirplakalardan, çeşitli yüzeylerden ve hatta mutfak eşyalarından yıkamak için. Ve mağazalarda çok fazla olan çeşitli pahalı ürünleri satın almak gerekli değildir. Bütçe çözümü olarak, bulaşık deterjanı kullanın. Soba, örneğin su ile nemlendirin, sonra biraz deterjan ekleyin. Şimdi bir süngerle ovalayabilirsiniz. Yağ problemsiz gidecek.

Temizlik konusunda yardımcı olacak bir başka noktaEvcil hayvan sahipleri için uygun. Kabarık dörtlülerden hoş olmayan kokular turunçgiller tarafından giderilir. Herhangi bir narenciyenin (taze veya önemli değil) dairedeki kabuklarını açın - hoş olmayan kokuların çok çabuk kaybolacağını fark edeceksiniz.Erkekler için günlük hayatta yararlı tavsiyeler

tasarruf

Günlük yaşamda faydalı tavsiyeler genellikle saklanmaya çağırılır. Özellikle para. Sonuçta, genellikle basit numaralar ile geniş bir ayak üzerinde yaşayabilir ve çok fazla harcama yapmazsınız.

Ailede para biriktirmeye ne yardımcı olabilir?Bütçe? İlk olarak, tüm erkekler için bilinen "hotshot". Ödemeyi aldıktan sonra yap. "Yağmurlu bir günde", karınızın en az% 10'unu kurtarmanız tavsiye edilir. Bu fikir için özel bir çanta veya bir kutu alabilirsiniz. Ya da ayrı bir hesap, böylece harcama yapmaya gerek yok.

Birçok kişi kalan parayı öneriyorBir ay boyunca dağıtın, tüm ihtiyaçlarınızı ve alımlarınızı kaydedin. Konsey iyidir, ancak bu belgeleri korumak zordur. Yani tüm bu yöntem işe yaramaz. Çekleri toplamak, her şeyi ayrı bir kitapta yazmak iyi bir alım değil, ama etkilidir. Görsel olarak ne kadar harcadığınızı ve ne yaptığınızı gösterir.

Birçok kişiye verilen en iyi tavsiyearaçlar ekonomisi gelecekteki kullanım için ürün stokları yapmaktır. Tahıllar, makarna, konserve yiyecekler - tüm bunlar uzun süre saklanır. Toptan satış üslerinde daha iyi satın alın, genellikle pennies için kaliteli ürünler bulmak mümkündür.

zaman

Biraz mizah. Bazen zaman çok yavaş ve günün bitmesini istiyorum. Burada da bir kaç dakikayı kesin olarak öldürecek olan açık, modern bir tavsiyede bulunabilirsiniz.

Evde kısa yararlı tavsiyeler

Günü hızlı bir şekilde bitirmek isterseniz veyazamanı bir olaya geçir, sadece interneti aç. Birçok şaka - "postayı 5 dakika kontrol etmeye gitti, 3 saat nasıl uçtuğunu fark etmedi." Haberleri okuyabilir ve oyun oynayabilirsiniz.

Bu arada, "çevrimiçi dünya" bağımlılık yapıyor. Bu nedenle, kendinize bir alarm saati veya bunun veya bunun bir hatırlatıcısı ayarlamanız önerilir. Günlük yaşam için yararlı ipuçları orada bitmiyor. Uzun bir süre sonsuzluk hakkında verilebilirler. Sadece en iyi seçenekler erkekler için sunuldu!

Erkekler için faydalı ipuçları 2019

Erkekler için faydalı ipuçları 2019

Related news

 • Kadınların Güzelliğine Damga Vuran Hatalar
 • İrmik Tatlısı
 • Fındıklı Tavuk Eti Tarifi
 • Vücudumun Her Yeri Ağrıyor
 • Karaciğerin görevleri

 • Erkekler için faydalı ipuçları

  Erkekler için faydalı ipuçları


  Erkekler için faydalı ipuçları

  Erkekler için faydalı ipuçları

  Erkekler için faydalı ipuçları

  Erkekler için faydalı ipuçları

  Erkekler için faydalı ipuçları

  Erkekler için faydalı ipuçları

  Erkekler için faydalı ipuçları

  Erkekler için faydalı ipuçları

  Erkekler için faydalı ipuçları

  Erkekler için faydalı ipuçları

  Erkekler için faydalı ipuçları

  Erkekler için faydalı ipuçları

  Erkekler için faydalı ipuçları

  Erkekler için faydalı ipuçları

  Erkekler için faydalı ipuçları

  Erkekler için faydalı ipuçları

  Erkekler için faydalı ipuçları

  Erkekler için faydalı ipuçları